Eraldab instrumendi loost

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Eraldab instrumendi loost

Post by AXYB »

Kas keegi sellist programmi on kohanud vms, kus saab mingist loost eemaldada instrumendid ja kellegi inimese hääle vms...
ehk siis midagi karaoke sarnast...
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Seda on programmil väga raske teha, kuna helisignaalis on kõik koos, seal ei ole eraldi radu. Teoorias mingi sageduste filtreerimine on võimalik, a see on suht ebatäiuslik. Midagi korralikku sellest küll ei tule.
Või kui keegi teab vastupididst näitega tõestada, siis laske käia.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Võimalik, külap kuskil stuudios, kus tehakse lugu on need eraldi, aga kui tehakse mingi mp3eks vms, et siis ühinevad vms...
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Kunagi olin ise ka mingi hull karaoke fänn ja tahtsin samasugust asja...olles pool internetii läbi otsinud leidsin lõpuks ühe (ja ainsa) programmi, mis enam-vähem selle ära tegi. Tulemus oli aga väga halb, kuna asi töötab erinevate sageduste eemaldamise põhimõttel. Aga vokaalist eemaldab see u. 80 % ja see 20 mis järgi jääb, küll ilus enam pole. Programmi nime loomulikult ei mäleta.
Üldiselt ei ole mõtet ennast sellise asjaga vaevata. Head tulemust sa niikuinii ei saa. Parem otsi netist oma soovitud lugude karaoke versioone...
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Ma ei mõtle just et saaksin peale laulda, aga ega see ka halb mõte ole.. igatahes need karaokeversoonid on tõsiselt nõmedad, sest enamus on naq ise tehtud järgi ja kõlab sarnaselt või veel halvemini kui guitar prost mingit lugu kuulates...
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
schizo
Posts: 69
Joined: 21 Oct 2005, 14:19
Location: Põlva

Post by schizo »

Üks hea asi on Nero Wave Editor. Tuleb Nero Burning CD'ga kaasa. Sealt võtad Tools -> Karaoke Filter ning hakkad kolme nuppu sättima niikaua, kuni parima tulemuse leiad.
Põhimõtteliselt jah, head saundi ei saa ühestki sellisest progest, aga praegu on see Nero Wave Editor parim, mida ma leidnud olen, kuna see ei kaota ära stereot. Enamus nendest vokaalieemaldajatest teevad asja ju monoks.
Need proged pole eriti head karaoke esitamiseks, vaid ainult kui sa omas toas üksinda häälitseda tahad, sest saundi võtab asja jah maha.
Teine väga hea asi on see, et saab kitarri paremini kuulata, kui tahad lugu tabida.
progressiivne böö!
User avatar
Baarmen
Posts: 307
Joined: 10 Dec 2005, 11:00

Post by Baarmen »

Teoreetiliselt kui sul vokalisti osa sinusoid oleks, siis oleks võimalik seda puhtalt ära kustutada, aga muidu ei anna tõesti midagi erilist teha.
Locked