Programmi, millega lindistada kidra mängu.

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Re: Programmi, millega lindistada kidra mängu.

Post by Andre »

Hentsik wrote:sooviks. oskab keegi soovitada midagi. mikker on kah mingi. tahaks midagi, millega sooks nagu töödelda faili peale lindistamist. et kvalikteeti parandada...


Cubase.
Fruity Loops.
d4v3
Posts: 463
Joined: 27 Nov 2005, 22:29
Location: Tallinn-Saaremaa

Post by d4v3 »

Mina kasutan Audacity't, ajab asja ära küll
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Cool Edit Pro või Adobe Audition (CEP uus versioon).
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Re: Programmi, millega lindistada kidra mängu.

Post by meisterjaan »

Hentsik wrote:
Andre wrote:
Hentsik wrote:sooviks. oskab keegi soovitada midagi. mikker on kah mingi. tahaks midagi, millega sooks nagu töödelda faili peale lindistamist. et kvalikteeti parandada...


Cubase.
Fruity Loops.

ei jaga välja, kuda fruiti loopsiga lindistada. äkki selgitad?
aa leidsin ühe koha. aga kas keegi saaks õpetada, kuidas sellega lindistada:
http://www.flstudio.com/k.asp?P=143
seal on üks tutorial kuda lindistada kitarri aga peab olema registreeritud kasutaja.

Kõikidest siin mainitud programmidest valisid kõige halvema välja. FL'iga saab lindistada, aga siiski on see põhiliselt mänguasi. CEP ja AA on palju paremad "päris" heli töötlemiseks. Cubase on vist kõige professionaalsem, aga see on raskem kasutada, ressursinõudlikum, halvemini kättesaadav.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Programmi, millega lindistada kidra mängu.

Post by Faded »

Hentsik wrote: Download Adobe Audition 2.0 tryout
Record, mix, edit, and master digital audio files with powerful creation tools that bring flexibility and control to your desktop studio. Adobe Audition? 2.0 software is the all-in-one toolset for professional audio production for music, radio, and video. Download the tryout version.

Download Windows version - 470.9MB


Mul on Adobe Audition 1.5 ja see võtab mul umbes 40 MB ruumi. Huvitav, et 2.0 siis kümme korda suurem on...

1.5 demo saad näiteks siit:
http://www.download.com/Adobe-Audition/ ... 24430.html
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Re: Programmi, millega lindistada kidra mängu.

Post by meisterjaan »

Faded wrote:
Hentsik wrote: Download Adobe Audition 2.0 tryout
Record, mix, edit, and master digital audio files with powerful creation tools that bring flexibility and control to your desktop studio. Adobe Audition? 2.0 software is the all-in-one toolset for professional audio production for music, radio, and video. Download the tryout version.

Download Windows version - 470.9MB


Mul on Adobe Audition 1.5 ja see võtab mul umbes 40 MB ruumi. Huvitav, et 2.0 siis kümme korda suurem on...

1.5 demo saad näiteks siit:
http://www.download.com/Adobe-Audition/ ... 24430.html

Mul on AA 2. Ta on natuke täiustatum küll kui eelnevad versioonid - AA 1.0 ja 1.5 olid väga CEP'i moodi, AA 2 on ikka natuke teistsugune. VST tugi on põhiline asi, mis nüüd on parem kui eelmistel versioonidel.

See suuruse asi on tõesti natuke imelik. Ma natuke uurisin seda nüüd. Selgus selline asi, et 220 mb sellest suurusest võtab enda alla sample session - teate küll see, mis siis hakkab mängima kui esimest korda programmi käivitada. Aga noh, kuna naguinii see on ju CD pealt installimiseks (mitte netist allalaadimiseks) mõeldud siis ei saa neile ette heita, et nad on kvaliteetse sample sessioni kaasa pannud.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Hentsik wrote:aa. tõmbasin kiiresti cool edit pro ja on enam vähem- lindistab kah...
ma arvan, et tõmban AA 2.0. mis siis, et 500mb...
loodan, et väärt asi.
ega see mingi keeruline progre pole naq FL studio?

e: selline jama nüüd - mul oleks vaja metronomi saada. leidsin küll ühe, aga see töötab ainult multitrack view-is. kui ma panen edit mode, kas siis saaks kusagilt metronoomi välja võluda?

AA on peaaegu täpselt sama mis CEP, minu arvates võid vabalt CEPi edasi kasutada, jõudlust võtab palju vähem.

Ja muide, FL studio ei ole keeruline programm, pigem veidi lapsikult lihtne.

kas sa saaksid öelda, kas "edit view"-is metronoomi saab kuidagi we. ma ei leia!

CEP'iga edit views ei saagi. Aga sa võid ju multitrack views ka salvestada sama hästi. Ja hiljem edit view peale lülitada.
Last edited by meisterjaan on 14 Apr 2006, 15:48, edited 1 time in total.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Hentsik wrote:mul on mõlemad olemas, aga ma tahaks metronoomi!
AA 1.5-s saab kah aind multitrack viewis, aga jas AA2.0 saab ka edit viewis?

Ei saa. Aga tee mulle selgeks, mis vahet seal on kas sa salvestad multitrackis või edit views?
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Aga vähemalt ju saab FL-iga lindistada.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Hentsik: proovi sellist programmi nagu Acoustica Beatcraft.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Ava alguses selle programmi kaustast neid valmis tehtud projekte ja siis saad juba poindile pihta, et mis süteemiga see käib, et oleksid õiged vahed jms...
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Re: Programmi, millega lindistada kidra mängu.

Post by triipriit »

meisterjaan wrote:[size=9]
See suuruse asi on tõesti natuke imelik. Ma natuke uurisin seda nüüd. Selgus selline asi, et 220 mb sellest suurusest võtab enda alla sample session - teate küll see, mis siis hakkab mängima kui esimest korda programmi käivitada.

Ilgelt hea on selle sample sessioni failides tuhnida ja avastada, mida kõike kasutatakse lindistustel. Ma poleks elu sees arvanud, et sellise laulu jaoks kasutatakse akordioni :D..
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Rockstar*
Posts: 101
Joined: 11 Apr 2006, 08:36
Location: On stage

Post by Rockstar* »

Kas sellele programmile "Acoustica Beatcraft" ei ole võimalik kusagilt mujalt neid rütme juurde tõmmata. Nagu näiteks kuulsamate lugude omi?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Siin midagi on, aga mitte eriti palju: http://www.partnersinrhyme.com/pirsound ... Loops.html
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked