programm arvutile

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
soi
Posts: 41
Joined: 04 Nov 2005, 01:33

programm arvutile

Post by soi »

hmm kust saada sellist programmi, millega saaks et outout sound oleks nagu mingi rock/heavy/metal soundiga
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

lõpuks ostad sa ikkagi võimu
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
soi
Posts: 41
Joined: 04 Nov 2005, 01:33

Post by soi »

nuh küll ma ostan hetkel pole enam raha
sai just kitarr ja kott rihm, ja medikaid ostetud
aga nuh
aga kust saada guitarfx ?
ametlikul kodukal pole downloadimis võimalust
netis kolides leiab palju kohti kust alla laadida
kuid nagu need ei tööta, vaid suunavad ametlikule kodukale
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

ma tahaks ka teada kust saada guitar fx...
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

selleda pole enam webis näha otsisin pikalt ja lootusetult. Sain omale programmi emulest. Kahjuks on see neti ühendust nõudev versioon ka ja täisversiooni nagu polekski enam :S

saab ka kasutada FxBoxi aga sellel omad vead, pole nii võimas, ei anna ikka sellist soundi nagu gitarfx, kuigi jamad mõlemad.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Ma küll leidsin netist GFXBobxi shareware ja siis tõmbasin cracki. Aga seda kasutan ainult häälestajana, efektiblokina on ta täitsa kõlbmatu. Delay on umbes pool sekundit.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

Lisaks siis veel et kui vähegi tegija oled ja viittsimist on, siis ehita endale ise, ei ole kulukas kuid aeganõudev. Endal oli probleem rahaga et blokki osta, aga kui sain oma Rat-i 200 valmis siis ei ütleks et väga kallis on.
User avatar
Taavi15
Posts: 215
Joined: 20 Jan 2006, 09:43
Location: Pärnu

Post by Taavi15 »

kle ma panin enda kodukale ühe programmi www.zone.ee/Tman sealt võta video kataloog... aga seal on kaust.. sealt peab kõik failid ükshaaval ära daunlõudima.... suht norm progre minu arust
User avatar
under
Posts: 258
Joined: 14 Nov 2005, 22:36
Location: Haapsalu

Post by under »

See on kõva progre küll 8)
Alguses oli natuke raskusi õieti tööle saada,aga nüüd toimib ilusti. :wink:
the day the dead walked
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

meisterjaan wrote:Ma küll leidsin netist GFXBobxi shareware ja siis tõmbasin cracki. Aga seda kasutan ainult häälestajana, efektiblokina on ta täitsa kõlbmatu. Delay on umbes pool sekundit.

Mhmh, mul oli sama jama sellega. Kui keerasin max delay 0.1-0.2 sekundi kanti, hakkas hakkima jälle.

Muidu kui sa häälestajat otsid, on AP Tuner näiteks hea variant. Ta on küll nagware, ehk siis käima pannes palub raha maksta, aga kasutamisel mingeid piiranguid ei ole.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

AP tuner on mul ka kasutusel (Y) soovitan, üks lihtsama väljanägemisega ja töökindlaim programm.
User avatar
under
Posts: 258
Joined: 14 Nov 2005, 22:36
Location: Haapsalu

Post by under »

Äkki keegi tore inimene paneks uuesti siia ülese need ReValveri failid, mul arvutil tehti suurpuhatsus ja kõik läks kaduma :roll:
the day the dead walked
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Okei, ma olen nüüd veidi targem kui oma eelmist posti siin teemas kirjudes. Avastasin, et Guitar FX Boxiga on kah tegelt võimalik delay nullilähedaseks saada kui settingud õigesti panna, aga sellest ei hakka ma pikemalt rääkima, sest G FX Box on ilgelt jama programm.
Nimelt avastasin ma sellise programmi nagu Guitar Rig 2 (by Native Instruments). Ilgelt lahe värk minumeelest. Lihtne ja loogiline, aga samas nii palju erinevaid võimalusi. Kujundus on kah hea. Soovitan kõigil tõmmata. Lahtipakitult võtab 270 mb, installfaili suurust ei mäleta.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Kuidas sellel delay-ga on? Kas on sama jama, nagu G FX Boxiga?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Faded wrote:Kuidas sellel delay-ga on? Kas on sama jama, nagu G FX Boxiga?

Delay põhimõtteliselt puudub. Eriti kui sa saad Output deviceks panna oma helikaardi Asio, mitte tarkvaralise Asio driveri. Sul oli vist M-audio helikaart, sel juhul peaks sul see võimalus olema.

Ahjaa, see hea külg on sellel ka, et selle programmi efektid tulevad Cubases, Auditionis (ja muudes) VST effektide alla, niiet isegi kui helikaart laivis mängimist ei võimalda siis lindistamise jaoks saaks ikka kasutada.
Locked