el.kitarr----akustiline

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

el.kitarr----akustiline

Post by janek87 »

tekkis siis selline küsimus... endal kodus el.kitarr ja hetkel võimendit pole,mängin lihtsalt läbi arvuti.kas on olemas selline effekti porgre millega saaks el.kitarr soundi teha elektroakustilisega sarnaseks???
Sandman
Posts: 19
Joined: 04 Feb 2006, 19:52

Post by Sandman »

on küll
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

äkki ütled???
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

osta omale efektiplokk
Ära möödu mu'st lähedalt
schizo
Posts: 69
Joined: 21 Oct 2005, 14:19
Location: Põlva

Post by schizo »

haandi wrote:osta omale efektiplokk

irw, ära kohe inimest hirmutama tule! efektiplokid on natuke kallimad, kui tasuta saadud tarkvara :P

Igatahes soovitan selliseid programme nagu Guitar FX ning Guitar FX-BOX. Põhimõtteliselt pead sealt saama sellise "Clean" efekti välja, et kõlaks tsipa akustilise moodi.
Aga siiski ära palju looda. Elektrikitarri häält on suhteliselt keeruline muuta umbes akustilise sarnaseks. Olen ainult paar klippi kuulanud headest analoog või digitaal plokkidest, mis teevad suhteliselt metallkeeltega akustilise sarnaseks hääle, aga näiteks nailonkitarri hääleks muutjat ära küll looda kuskilt :P
progressiivne böö!
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

ma ei tea, need proged mis ma kasutand olen on ikka paraja saasta saundiga, aga ega ma ei tea, võibolla on ka häid
Ära möödu mu'st lähedalt
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

nailonkeeltega kitarri ma ei loodagi sealt välja pigistada...aga jh see guitar fx käriseb ja lärieb mul kogu aeg...kas siis teisi programme polegi...???
schizo
Posts: 69
Joined: 21 Oct 2005, 14:19
Location: Põlva

Post by schizo »

janek87 wrote:nailonkeeltega kitarri ma ei loodagi sealt välja pigistada...aga jh see guitar fx käriseb ja lärieb mul kogu aeg...kas siis teisi programme polegi...???


on ikka, aga need Guitar FX ja Guitar FX-BOX on parimad ja on ikkagi saastad. Niiet kui tahad midagi head, siis pead endale tõesti efektiploki ostma.
progressiivne böö!
Locked