Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Death Super Mario »

Lisaks sellele usb-vidinale tuleb arvuti osta. Laptop tuleb kallim kui võim osta.
Lauaarvuti puhul ei saa mõjal kui seal kus on arvuti mis on seadistatud kitarri mängimiseks kitarri mängida.
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Faded »

Death Super Mario wrote:Lisaks sellele usb-vidinale tuleb arvuti osta. Laptop tuleb kallim kui võim osta.
Sõltub läptopist ja võimust. Ja arvuti on tänapäeval vast enamikel olemas.

Death Super Mario wrote:Lauaarvuti puhul ei saa mõjal kui seal kus on arvuti mis on seadistatud kitarri mängimiseks kitarri mängida.
Saab ikka. Võtad selle USB-jubina kaasa, lähed sõbra juurde, ühendad tema arvutiga ja mängid. Igatahes kergem kaasas kanda kui võimendi.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Death Super Mario »

Ma pidin helikaardi tagasi tööel panema kuna arvuti tegi sellest usb vidinast välja laskva helikaardi. Otse sissevõtvaks pole proovinud. Guitar rig'is lülitasin asios helikaardil sisse võtaja välja ja usb vidinal välja laske välja.
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by ErkoP »

Death Super Mario wrote:Ma pidin helikaardi tagasi tööel panema kuna arvuti tegi sellest usb vidinast välja laskva helikaardi. Otse sissevõtvaks pole proovinud. Guitar rig'is lülitasin asios helikaardil sisse võtaja välja ja usb vidinal välja laske välja.

Aga miks sa siis seadetes ringi ei vusserdanud?
Kõige mugavam tuleks siiski vast Voxi amplug või midagi sarnast, lükkad klapid, kõlarid, muusikakeskuse sappa ja annad tuld :D
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Death Super Mario »

ErkoP wrote:
Death Super Mario wrote:Ma pidin helikaardi tagasi tööel panema kuna arvuti tegi sellest usb vidinast välja laskva helikaardi. Otse sissevõtvaks pole proovinud. Guitar rig'is lülitasin asios helikaardil sisse võtaja välja ja usb vidinal välja laske välja.

Aga miks sa siis seadetes ringi ei vusserdanud?
Kõige mugavam tuleks siiski vast Voxi amplug või midagi sarnast, lükkad klapid, kõlarid, muusikakeskuse sappa ja annad tuld :D
Ei olnud vajadust kuna guitar rig'i jaoks oli seda vaja.

MARSHALL MS-4 Microstack http://www.thomann.de/gb/marshall_ms4_micro_stack.htm teeb hinna poolest sama välja kui Vox amplug http://www.thomann.de/gb/vox_amplug_ac30.htm
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.
tykonu
Posts: 979
Joined: 15 Feb 2008, 17:49

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by tykonu »

Tekkis siis endal ka küsimus seoses Guitar Rig 4-ga.
Kuna lindistamine minu võimuga ei tule kõne allagi, siis kas Guitar Rigis on selline asi olemas, et lisan sinna kuidagi enne lindistatud kitarri (otse arvutisse) ja siis pärast salvestan selle koos minu valitud effektidega?
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by ErkoP »

amplugil on aga mp3 sisend :D
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Death Super Mario »

tykonu wrote:Tekkis siis endal ka küsimus seoses Guitar Rig 4-ga.
Kuna lindistamine minu võimuga ei tule kõne allagi, siis kas Guitar Rigis on selline asi olemas, et lisan sinna kuidagi enne lindistatud kitarri (otse arvutisse) ja siis pärast salvestan selle koos minu valitud effektidega?


Lindistusest on vaja luua loopid ja neid saab sarnases programmis nagu fruty loops läbi guitar rig'i lasta.
Peaks ka terviku looga saama age ei ole kindel. Lihtsam on mängida läbi guitar rig'is ja seal lindistata.
Otse guitar rig'is endas minu teada ei saa lindistusi töötelda
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.
User avatar
Burzum
Posts: 264
Joined: 27 Aug 2008, 21:30

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Burzum »

tykonu wrote:Tekkis siis endal ka küsimus seoses Guitar Rig 4-ga.
Kuna lindistamine minu võimuga ei tule kõne allagi, siis kas Guitar Rigis on selline asi olemas, et lisan sinna kuidagi enne lindistatud kitarri (otse arvutisse) ja siis pärast salvestan selle koos minu valitud effektidega?

On küll, sul selleks vaja mingit VST hosti või DAW-i, edasi kasutad nagu tavalist VST.
tykonu
Posts: 979
Joined: 15 Feb 2008, 17:49

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by tykonu »

Death Super Mario wrote:
tykonu wrote:Tekkis siis endal ka küsimus seoses Guitar Rig 4-ga.
Kuna lindistamine minu võimuga ei tule kõne allagi, siis kas Guitar Rigis on selline asi olemas, et lisan sinna kuidagi enne lindistatud kitarri (otse arvutisse) ja siis pärast salvestan selle koos minu valitud effektidega?


Lindistusest on vaja luua loopid ja neid saab sarnases programmis nagu fruty loops läbi guitar rig'i lasta.
Peaks ka terviku looga saama age ei ole kindel. Lihtsam on mängida läbi guitar rig'is ja seal lindistata.
Otse guitar rig'is endas minu teada ei saa lindistusi töötelda

Otse läbi Guitar Rigi ei taha. Tahan töödelda heli helitöötlusprogrammis nii enne kui pärast effektide (distortion jne) lisamist.
Burzum wrote:On küll, sul selleks vaja mingit VST hosti või DAW-i, edasi kasutad nagu tavalist VST.

Nagu ma aru saan siis DAW on helitöötlusprogramm? Äkki räägiksid lähemalt :D?
User avatar
Burzum
Posts: 264
Joined: 27 Aug 2008, 21:30

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Burzum »

tykonu wrote:
Death Super Mario wrote:
tykonu wrote:Tekkis siis endal ka küsimus seoses Guitar Rig 4-ga.
Kuna lindistamine minu võimuga ei tule kõne allagi, siis kas Guitar Rigis on selline asi olemas, et lisan sinna kuidagi enne lindistatud kitarri (otse arvutisse) ja siis pärast salvestan selle koos minu valitud effektidega?


Lindistusest on vaja luua loopid ja neid saab sarnases programmis nagu fruty loops läbi guitar rig'i lasta.
Peaks ka terviku looga saama age ei ole kindel. Lihtsam on mängida läbi guitar rig'is ja seal lindistata.
Otse guitar rig'is endas minu teada ei saa lindistusi töötelda

Otse läbi Guitar Rigi ei taha. Tahan töödelda heli helitöötlusprogrammis nii enne kui pärast effektide (distortion jne) lisamist.
Burzum wrote:On küll, sul selleks vaja mingit VST hosti või DAW-i, edasi kasutad nagu tavalist VST.

Nagu ma aru saan siis DAW on helitöötlusprogramm? Äkki räägiksid lähemalt :D?

DAW-Digital audio workstation.Tiri mingi vabavaraline DAW mis toetad VST hostingut(NB! kõik ei toeta seda).Üks lihtsamaid on programme mis toetab VST hosti on MIxcraft 4.5(mis on küll 7 päevane trial), aga sellega saad oma asjad tehtud.Natuke segasem programm on Kristal, see on täiesti vabavaraline, aga VST-si saad lisada ainult 2 tükki tracki kohta.
Muidugi on ka võimalik "mittelegaalsel teel" hankida endale väheke võimekamaid DAW-e(Cubase, midagi Protoolsilt, Nuendo, Logic Studio, isiklikult kogemusi ainult Cubasega)
tykonu
Posts: 979
Joined: 15 Feb 2008, 17:49

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by tykonu »

Mul on juba kõige uuem täisversioon Mixcraftist, ja Audacity uusim on kah.
User avatar
Burzum
Posts: 264
Joined: 27 Aug 2008, 21:30

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by Burzum »

Audacity ei toeta VST hostingut, aga mixcraftiga lihtne ju.Mixcraft 4-ga käib nii et vlid File-Prefences-Effects-Re-Scan all VST Folders või paned manuaalselt.Edasi impordid oma vajaliku faili audio trackile ja vajutad nuppu fx, valid GR 4 VST ja tuld.
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by madis »

soovitan DAW'ks reaperit, üksiküritajale ja "väiksele" bändile/stuudiole (käive väiksem kui $20000 aastas) maksab ainult $60.

kaasa saab suurepärased vst üldpluginad (eq, compressor, limiter jms) ning sellest on nii x86 kui x64 versioon.
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Re: Probleem guitar rigi heli ja efektidega.

Post by madis »

ahjaa, 30 päeva saab proovida ka
Locked