Kitarr ühedada arvutiga..

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

noo aga sul asi siis selles ju et sa muted selle mikkri ära selle koha pealt kui see peab otse välja tulema. Kui guitarfx boxis veidi confida siis ta suunab heli tavalisele output kanalile, et siis kitarri pole enam kuulada vaid ainult see heli mis tuleb guitarfx boxist. ma ise mängisin ka nii. Parandage kui väga segane jutt tuli :roll:
scaryx
Posts: 1
Joined: 28 Oct 2005, 15:51

ehee

Post by scaryx »

mute ära mic ja line in, guitar fx box ise kasutab vaid recordingu all olevat mic-i, line in-i
User avatar
geenius
Posts: 32
Joined: 10 Mar 2006, 15:54
Location: Ida-Virumaa

Post by geenius »

Paluks abi!!! Ostsin endale elektrikitarri. Tahan mängida läbi arvuti. Toppisin siis juhtme arvutile taha(mikri auku) aga mingit häält ei tule. Milles viga?
User avatar
geenius
Posts: 32
Joined: 10 Mar 2006, 15:54
Location: Ida-Virumaa

Post by geenius »

Juba sain ise. Tõmbasin Guitar FX BOX 2.6, sellega saab.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

geenius wrote:Juba sain ise. Tõmbasin Guitar FX BOX 2.6, sellega saab.

oled rahul selle progega? endal üldse sellinee asi ei istu.
User avatar
geenius
Posts: 32
Joined: 10 Mar 2006, 15:54
Location: Ida-Virumaa

Post by geenius »

No võimu jaoks hetkel raha pole niiet tuleb sellega leppida. Korralikku helikaarti mul ka pole. Kindlasti tahan varsti ka õige kidra võimu muretseda. Seniks kärab FX BOX küll.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Hentsik wrote:ma ei tea, kas minus vige, aga mul jõuab sound fx boxi pika kajaga? echo ple peal.

Kehva helikaardi süü! Mul endal sama asi.

Aga mina mängin võimu puudumise tõttu otse arvutikõlaritesse :cry:
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Hentsik wrote:ma ei tea, kas minus vige, aga mul jõuab sound fx boxi pika kajaga? echo ple peal.


Uuri seadete alt, sealt peaks saama delay vähemaks keerata. Aga kui liiga väikeseks keerad, võib programm heli hakkima hakata. Lihtsalt helikaart ei jõua reaalajas töödelda.

Proovi sellist asja, nagu Guitar Rig 2. Meisterjaan ühes teises teemas soovitas, sellel on delay oluliselt väiksem.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

http://guitarfx.org/

väga paindlik programm.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

assassin wrote:http://guitarfx.org/

väga paindlik programm.

Ossa vana! Esimene programm, mis kohe töötab ja ilma delay'ta!
Thanks a lot man!!
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

GuitarFX versioon 3.04:
http://pub13.havocaos.com/GuitarFX_3.04.zip

Presetide kogu (kuskil 900 kandis):
http://pub13.havocaos.com/a_preset_archive.zip
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Windows Sound Mixeri leiad, kui klõpsad paremal all nurgas (kella kõrval) kõlari ikooni peal parema nupuga ja valid "Open Volume Control". Ja GuitarFX menüüdest peaks selle ka kuskilt üles leidma, tavaliselt sellised programmid panevad ta kuskile Tools või Utilities alla.

Pistikute kohta peast ei oska öelda. Proovi kõiki kolme ja vaata, kust hääl läbi tuleb.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
pilpametal
Posts: 38
Joined: 19 Jan 2006, 11:59

Post by pilpametal »

Oskab keegi ka seletada kuidas Guitar FX 3 funkab? :lol: kuidas ma saan enda mängule efekte jne.
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

võta sealt altpoolt lahti "Load FX Chain" ja vali mõni effekt.siis saad ise ka valida kui paned mõne efekti On-i peale ja valid siis sobiva.loodan et said aru,kuna ise pole seda eriti kasutand :?
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Kas keegi Guitar Rig 2 peale on mõelnud. See maksab originaalis küll palju (eestis on isegi mingi 8000eek9, aga see eest on see parim, mida ma näinud olen. Kui tahta, siis leidub seda ka tasuta, aga siis sa saad lihtsalt tarkvara, mitte jala..eee konsooli või pulti, mis teeb elu veidike kergemaks. Aga põhimõteliselt kas ühendad kitarri jalapulti aj sealt USBga arvutisse või ilma puldite tose arvutisse ja seadistad Guitar Rigis asjad ära ja lihtsalt mängid. Seal on sadu eelnevalt valmis tehtud "hääli" ning seal saab ise ka mõllata alates võimude ja efektidega lõpetades sellega, et kuidas oleks mikker reaalselt paigutatud võimu ette ning milline võim seal on. Seal on kõik sisse ehitatud alates tunerist ja metronoomist, lõpetades lindistamisega. Igati Väärt programm. Ma saan SB 2 Audigy helikaardiga väga edukalt kõik ära mängitud.
Locked