Kitarr ühedada arvutiga..

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Kitarr ühedada arvutiga..

Post by AXYB »

sx lugusid vms....
Last edited by AXYB on 17 Apr 2011, 17:02, edited 1 time in total.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Jah on küll.... Kõige lihtsam.. Võtad kitarri.. siis ühendad asja nii et kitarri outputist läheb juhe helikaardi mikri inputi.. selleks on vast vaja üleminekut mis teeb selle suurepulga väkseks.. neid saab poest..Tuleb aga enne igaks juhuks kitarri volume nulli keerata ja mikri volume ka väga madalaks panna.. ja proovida.. et helikaarti puruks ei lase.. see võib ka juhtuda ma olen kuulnud.. Ohutum on teha nii, et paned mikrofoni kitarrivõimu ette ja lindistad nii...Siis peaks vähem müra ka olema...
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
User avatar
allar21
Posts: 102
Joined: 12 Oct 2005, 21:09
Location: Saaremaa

Post by allar21 »

selleks et läbi arvuti normaalset heli tuleks on head helikaarti vaja...mul endam mingi jura ja sealt tuleb rohkem kuminat kui kitarrimängu....
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

tõesti, hea helikaart mängib suurt rolli. esialgu mängisin läbi integreeritud kaardi, sahises ja oli üldiselt vaikne, mitte just heli millega oleks väga rahul olnud. hiljem sain mingi no-name helikaardi, mis oli ikka katastroof ning hetkel mängin läbi soundblaster live, ning heli on üsnagi vali ja üldiselt kaevata ei saa. üks asi mis häirib, on see, et klappides / kõllides kipub olema surin seni kuni panen käe vastu keeli. planet foorumi kitarri teemas oli seda korduvalt lahti seletatud minu mäletamist mööda aga tervet teemat pole seni viitsinud uuesti läbi otsida.

krustoki mainitud üleminekud algavad alates 10st kroonist.
Tolgus
Posts: 19
Joined: 22 Dec 2005, 13:03
Location: Paide/Narva
Contact:

Post by Tolgus »

ma ei saa kohe ma pean ära mainima et mul uue plokiga saab USB kaudu kitarri arvutile taha ühendada...aga kunagi mängisin päris tihedalt ikka läbi mikri augu...
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Jah, saab mängitud.
Aga lindistada pole eriti mõtet.

Kui otse paned, siis on on liiga palju basse ja kõrgeid. Tähendab pilli heli on väärakas.

Mingi EQ vahele panna oleks näiteks hea valik.
Angel of Death
Posts: 226
Joined: 21 Oct 2005, 18:15

Post by Angel of Death »

võimalus oleks ühendada arvuti võimuga, et lasta arvuti kaudu muusikat võimu...aga see on vähe mööda asi :D
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

Ma ka siin proovisin oma elektroakusti arvuti taha panna.
aga ei tule välja:S
ostsin ülemineku panin kitarrijuhtme siis selle kaudu mikri sisendisse aga ei midagi..täielik vaikus..:S. kõik volume controllid värgid olen üle vaadanud
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Kas niisama kuskil võimu taga oled proovinud?
Et ikka kindlalt töötab?
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

no ma panin arvutikõlarid otse kitarri taha siis küll töötas:P
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

no sain tööle.aga jah see sumin on jube:S
User avatar
Vidric
Posts: 41
Joined: 26 Apr 2005, 17:03
Location: Tallinn

Post by Vidric »

On seal ka mingid kindlad settingud, et asi ikka kindlalt töötaks? Ma mõtlen kas midi in ja outputid ka asjasse puutuvad?
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

pmtst paned juhtme taha võtad volume controlli lahti ja lükkad mic põhja ja kui on selline võimalus siis ka veel -> options properties ja seal record punk ette siis lükkad sealt micri põhja ja paned alla select ette linnuke.(kui seda sul ple siis unusta ära)
beckisagod
Posts: 109
Joined: 10 Jan 2006, 18:27

Post by beckisagod »

Tolgus wrote:ma ei saa kohe ma pean ära mainima et mul uue plokiga saab USB kaudu kitarri arvutile taha ühendada...aga kunagi mängisin päris tihedalt ikka läbi mikri augu...
Mingi Line6 POD?
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

beckisagod wrote:
Tolgus wrote:ma ei saa kohe ma pean ära mainima et mul uue plokiga saab USB kaudu kitarri arvutile taha ühendada...aga kunagi mängisin päris tihedalt ikka läbi mikri augu...
Mingi Line6 POD?

Uus zoomi ime on see mida ta silmas peab, ma arvan.
Locked