Kitarr ühedada arvutiga..

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Tolgus
Posts: 19
Joined: 22 Dec 2005, 13:03
Location: Paide/Narva
Contact:

Post by Tolgus »

zoom g2.1u
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Mul tekkis kerge probleem, et kiytarrist tuleb ju mono ehk ühe kanaliga heli, ja mul tuleb nüüd heli ka ainult ühest klapist kui ma mängin. Kas see, et mul on stereo 6,3->3,5 üleminek võib kurja juur olla.

Veel probleeme, ma lasen heli programmist läbi, aga mul tuleb klappidest nii muutmata kui muudetud heli, kuidas ma selle ära keelata saan, et ta seda heli otse läbi ei laseks.
Last edited by Enno on 12 Mar 2006, 12:23, edited 2 times in total.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Enno wrote:Mul tekkis kerge probleem, et kiytarrist tuleb ju mono ehk ühe kanaliga heli, ja mul tuleb nüüd heli ka ainult ühest klapist kui ma mängin. Kas see, et mul on stereo 6,3->3,5 üleminek võib kurja juur olla.

Kurja juur võib olla see, et sa panid juhtme line-in'i. Mikrofoniaugust peaks tulema duubeldatult see mono.
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

mul kah üleminek ja töötav aga kui ma kasutan sound recorderit ei tule sealt midagi :cry:
keegi oskab seletada kuidas teha
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Oli jah line in augus-> sai probleem lahenduse, tänud.

Aga jah, kui ma selle ilma efektita hääle ära keelata saaks oleks eriti hea :mrgreen:
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Enno wrote:Oli jah line in augus-> sai probleem lahenduse, tänud.

Aga jah, kui ma selle ilma efektita hääle ära keelata saaks oleks eriti hea :mrgreen:

Oot, mis ilma efektita hääle?
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Asi nii, et ma kasutan ajutise lahendusena Guitar fx box proget, aga kui ma seal distortioni peale panen on seda küll kuulda, kuid see naturaalne hääl tuleb ka nagu läbi ja seda on kuulda. Kuidas seda kinni saab keerata.
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

sound controls -> mute microphone. mul töötab.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Aga rääkige seda, et kas teil see guitar fx box töötab reaalajas? mul on delayga :/
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

alguses oli delayga, mingihetk võtsin maha selle, tirisin kuskilt uuesti ning enam pole delayd. täiesti reaalajas. programmi versiooniks on 2.6, crackitud kah.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Kui mul on mikrfoni pesas ja ma selle muten siis ei tule ju üldse midagi välja.
User avatar
allar21
Posts: 102
Joined: 12 Oct 2005, 21:09
Location: Saaremaa

Post by allar21 »

Enno wrote:Kui mul on mikrfoni pesas ja ma selle muten siis ei tule ju üldse midagi välja.


siis ei tulegi kui sa muted ju :)
MUTE = HÄÄLETU

volumed võiks ka natuke juurde keerata :wink:
Image
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

Enno wrote:Kui mul on mikrfoni pesas ja ma selle muten siis ei tule ju üldse midagi välja.

mul mängib gtrfxbox sellegipoolest. mul on muidugi elektrikitarr ka arvuti taga, mitte mikker, kuigi ei usu, et sel tähtsust oleks.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

:? Minul on elektrikitarr, mis ob mikri augus, sest nii dubleerib mono signaali. Panen guitar fx boxi tööle, programm töötab ja on kuulda ka distortioniga heli, aga samas on kullda ka clean heli, mis otse läbi arvuti paneb. Kuidas seda clean heli kinni keerata saab?
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

Locked