Kitarri häälestaja AP Tuner

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Colonel
Posts: 85
Joined: 25 Apr 2011, 14:54

Re: Kitarri häälestaja AP Tuner

Post by Colonel »

volvofriik wrote:Pigem huvitaks tuunerid telefonidele.Oleks pisike ja kaasaskantav versioon kah olemas.

Androidil oli 1 tasuta korralikult töötav asi kindlasti olemas.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Kitarri häälestaja AP Tuner

Post by Faded »

Androidile on jah saada gStrings-nimeline programm. Olen seda jupp aega kasutanud, kodus kasutamiseks toimib väga hästi. Proovikas või laval on päris häälestaja ikka parem, vähemalt elektriliste pillide puhul - saab juhtme järgi lükata ja ümbritsev müra ei sega häälestamist.

Tasuta versioon: https://market.android.com/details?id=o ... r.gstrings
Tasuline (€1): https://market.android.com/details?id=o ... trings.tyd
Koduleht: http://www.cohortor.org/gstrings/Documentation.html
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Re: Kitarri häälestaja AP Tuner

Post by Mfantasies »

Tan121 wrote:tykonu niikaua sa räägid sellist juttu, kui ise teed mingi toreda ja asjaliku tarkvarajupi, jagad teistele ja mõtled, et kui keegi leiab selle tarkvara kasuliku olema, ehk annetaks mulle veidi, et siis võiksin ju ka seda pisut edasi arendada.
Ma küll ei karju kõva häälega, et kasutan mingit asja ja ei kavatse kunagi selle eest raha maksta. See on nõukogude aegne pärand, mis loodetavasti muutub varsti.
Sama asi nagu poes kaalukommide ostmine. Võiks ju teha nii, et kaalud kommid ära ja siis kühveldad sama palju veel juurde. Aga endast lugupidav ja väärikas inimene lihtsalt ei tee seda.
Ma ei ütlegi, et peaks tormama kohe kõikidele raha jagama, aga vastupidise promomine mu meelest ka õige ei ole.

Tanel
tibook
Posts: 60
Joined: 28 Sep 2011, 11:30
Location: Tallinn

Re: Kitarri häälestaja AP Tuner

Post by tibook »

Mfantasies wrote:
Tan121 wrote:tykonu niikaua sa räägid sellist juttu, kui ise teed mingi toreda ja asjaliku tarkvarajupi, jagad teistele ja mõtled, et kui keegi leiab selle tarkvara kasuliku olema, ehk annetaks mulle veidi, et siis võiksin ju ka seda pisut edasi arendada.
Ma küll ei karju kõva häälega, et kasutan mingit asja ja ei kavatse kunagi selle eest raha maksta. See on nõukogude aegne pärand, mis loodetavasti muutub varsti.
Sama asi nagu poes kaalukommide ostmine. Võiks ju teha nii, et kaalud kommid ära ja siis kühveldad sama palju veel juurde. Aga endast lugupidav ja väärikas inimene lihtsalt ei tee seda.
Ma ei ütlegi, et peaks tormama kohe kõikidele raha jagama, aga vastupidise promomine mu meelest ka õige ei ole.

Tanel


vaba tarkvara rockib üldiselt. Paljud head tarkvarad on asjalikud ja head ja usun, et neid toetajaid jagub ka. Teiseks on igal asjal/tootel mõistlikuse hind.
Pealegi - iga asja eest ka maksma ei pea. See ongi turumajandus - teed asja valmis, testid, lased kasutada, kui väärt asi, siis ostetakse, kui ei ole, miks peaks keegi maksma selle eest? Keegi teeb sarnase toote valmis vabavaraliselt - ikka eelistan seda toodet ju. Konkurents ja kvaliteet on selle asja nimi.
Sama nagu muusikaga.
Ma kasutan niipalju vabavaralist tarkvara, kui kannatab. Olen ka tasulisi asju ostnud nii telefonile, kui arvutile, sest lihstalt kasutusmugavus ja fukntsionaalsus jääb vabavaralisel alla või puudub selline vabavaraline toode üldse. Iga vidina eest, mis androidi marketis leidub, ka ei kuku maksma kohe, et kellegi õlleraha anda.
gStrings on jah tore asi.
Vintage 100AFD Paradise ning orange võim
walden akust
screenshot
Posts: 8
Joined: 15 Jul 2013, 15:21

Re: Kitarri häälestaja AP Tuner

Post by screenshot »

kui oleks vaja drop häälestust 40% teravamat, siis kas selles programmis sätingi lihtsalt +40 cents?

ma vist sain nii, et panin siit dropi paika: http://www.howtotuneaguitar.org
siis seal programmis näitas suvalist nooti(või pigem näiteks F#2 asemel hoopis F#3) ja panin lihtsalt +40cents...

** nii sai vist veel täpsemalt, et panin ise presetis kõik +1 ja siis häälestasin veel +40cents. kui ühe võrra madalam oli, siis näitas ainult +30 pärast õige +1 tuuninguga
Locked