Guitar Pro 5

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ma peast lasen praegu: inserrt nupp ja siis automatic bar arranger
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kiirusega on lihtne, sa lähed selle noodi peale, mille kiirust tahad muuta ja siis kas numpadi + ja - klahvidega või siis ülevalt nende noodipildikestega.
Pausid tulevad r-tähega, nende pikkust muudad samamoodi nagu nootegi.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

tyyp1983 wrote:Üritan guitar proga kirjutada lugu, et lugu edaspidi meelest ei läheks aga häda selles, et ei leia kuidagi moodust kuidas pause, kiirust jms teha.Kõik tuleb nagu üks joru.

Kui sa tahad loo keskel tempot muuta, siis selle jaoks on olemas Mix Table. Sealt saad muuta lisaks tempole ka volüümi, vahetada instrumenti ja veel üht-koma-teist.
Otsi Note menüüst, shortcut peaks olema F10. Pead ei anna, sest mul pole hetkel GP-d käepärast.

Pause saad sisestada vastava nupuga, shortcut on R. Pausi pikkust saad muuta numbriklaviatuuri + ja - klahvidega, nagu nootidelgi.
Edit: liivainimene jõudis ette.

Siis see ka, et kui kuulan läbi ja avastan, et üks noot on puudu pean sinna maani ära kustutama ja selle noodi ja ka üljäänud osa uuesti lisama.Kas lihtsamalt ei saa, et nagu teisi noote edasi lükata või nii?

Insert klahv peaks sisestama antud noodi ette uue. Ctrl+Insert sisestab uue takti.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Ok.Tänud kõigile.Hakkan nüüd vist pihta saama.Igaljuhul kui midagi on siis küsin. :P
Algaja
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

ets wrote:nii, nüüd ma sain oma probleemi teada, asi selles, et kui ma tahan mingit insturmenti panna (klaver nt.) iis vajutan sinna alla, kus instrument kirjas eks, aga kui ma seal instrumendi valin, siis osadel näitab et soundbank on RSE ja siis on see pill mida ma tahan, aga osadel näitab paremal, et "use midi" ja seal ei ole neid pille mida ma tahan. paremal lihsalt tühi väli, oskab keegi öelda, kust saab neid juurde tõmmata, või muud lahendust ?
välja proovisin lülitada seda rse'd, siis ei ole üldse midagi, rse'l on minu guitarpros ainult kitarrid olemas
loodan, et saite aru


Minul on valikus ainult midi bank ja muud polegi.Mul pro 5.
Algaja
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

ets wrote:
tyyp1983 wrote:
Minul on valikus ainult midi bank ja muud polegi.Mul pro 5.



no, ja, mul aint osadel see rse, ja no midi pangast ei tule helisid

Mingit rse-d mul nagu ei olegi.Seal midi pangas on ainult valiku 1-7 ja kõik.Ma ei tea aga kas sul ikka see õige versioon koos salasõnaga või nii..?
Algaja
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

mul ei lasegi kasutada rse-d, selles mõttes et ei lase seda vahetada.Aga sa pane midi panga peale.
Algaja
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Aga proovi see arvutist minema lasta ja uuesti installida.Mul oli adobega mingi taoline kala ja viga ei eleidnudki.Lasin arvutist minema ja tegin uue installi.Peale seda töötab kõik ilusti.
Algaja
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Krt siis vist nagu ei oskagi midagi rohkemat soovitada. :roll:

Sul ikka pro 5?
Algaja
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Äkki on arvutis mingi üldine midivärk kannis, kas ta sul muid midi-faile mängib?

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Liacgi
Posts: 2
Joined: 28 Sep 2006, 05:28
Location: Tartumaa

Post by Liacgi »

nu ja siit siis minu küsismus. Ma mitte ei mõika kas seal on võimalik lindistada ise lugu? Ja kui on siis kust?
Ebaõnnestumine pole võimalus see on teie tarkvarasse sisse kodeeritud!
Taavi
Posts: 7
Joined: 27 Sep 2006, 12:11

Post by Taavi »

minuteada ise ei saa seal lindistada.
selle jaoks on muud programmid (Cubase, Adobe Audition).
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Muuda taktimõõtu? (suht umbes pakun, sest pole GP'd kasutanud.. :oops: )
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

ets wrote:mul selline küsimus, et kui ma näiteks panen mingi loo guitar pro'sse, siis mis teha siis, kui ühes taktis on noote liiga palju ja lühemaks ei saa ühtegi nooti teha, teise takti ka ei saa

Kustutad osa noote ära?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Täpselt. Muuda selles taktis taktimõõtu. Kuskil on mini 4/4 märk. Seal korigeeri taktimõõtu nii, et see vastaks sinu soovile ja võta sealt mingi kasti eest linnuke ära ja siis muudetakse ühes taktis taktimõõt ära.
Locked