Guitar Pro 5

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Juba see on hea minumeelest, et mingi loo käivitamisel guitar proga ei loadi see seda lugu vms.
GP4aga oli juba see tyytu minumeelest.
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Kas see ei olnud mitte nii, et Guitar Pro 5-ga saab ise valida, et kas sa tahad, et ta annaks sulle umbkaudse ülevaate või siis kasutad RSE-d, et ta mängiks loo suht täpselt ette? Sest ma kasutan mõlemat tihti. Eruption RSEga on suht karm elamus.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

janek87 wrote:aga kas seal selline võimalus ka on,et mul on nagu raamatus noodid ja tahaks need sisestada gp-sse ja siis GP näitaks mulle ära kitarri tabid...ma olen kuskil näinud sellist nagu nootide rida,et muudkui võtad sealt tabelist ühekaupa noote jm märke ja sisestad terve loo sisse...aga oli see gp-s? :?


Saab küll. Valid menüüst (vist oli View) Standard Notation ja trükid sinna tavalise noodi sisse. Paralleelselt tekib ülese tablatuur ka.

AXYB: kui sa mõtled seda algustininat, siis see on GP5-l ka täitsa olemas. Sul on ta ehk lihtsalt maha keeratud (seda sai ka GP4-ga teha muuseas).
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Mkm mitte tininat, vaid kui gp4aga näiteks netist tõmmata mingi lugu ja siis avada siis mul vähemalt alguses loadis seda...,et tuli väike aken lahti ja sis luges protsente...
Võibolla on asi arvutis, et ei loadi seda asja.. või ma ei tea kah. :D
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
krs
Posts: 170
Joined: 25 Mar 2005, 09:37
Location: Põlva

Post by krs »

seda saab settingute allt tagsi panna, aga minu arust on ilma selleta parem, avab kiiremni neid
ANdrus
Posts: 150
Joined: 21 Mar 2005, 21:45

Post by ANdrus »

nüüd siis olemas ka maci ver. (igaksjuhuks mainin)
http://www.guitar-pro.com/en/index.php?pg=mac-version
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Kasutan Guitar Pro 5-te ja tekkis küsimus, et kui lugu nt.mida hetkel õpin "passage to the reaper" on 2 -hel kitarril mängitud ja pro-s mängib samuti siis kas teise mängija noote ka kuidagi võimalik näha?

Sellel versioonil on Alexi Laiho noodid aga samas mängib ka Roope, et kas oleks ka tema noote võimalik samas näha või pean need jälle eraldi netist otsima kui need üldse olemas on.
Algaja
User avatar
Morgoth
Posts: 179
Joined: 04 Mar 2006, 14:46
Location: Tallinn

Post by Morgoth »

Ma küll kasutan GP4, aga sealt alt saab vahetada, kelle noote sa vaatad.
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Morgoth wrote:Ma küll kasutan GP4, aga sealt alt saab vahetada, kelle noote sa vaatad.


Tänud! :)

Ma proovisin jah alt aga vaatasin ainult esimest noodirida ja tundus et midagi ei muutunud, nüüd on ok.
User avatar
DeathClaw
Posts: 20
Joined: 05 Dec 2005, 16:52

Post by DeathClaw »

Uus Guitar Pro faile pakkuv lehekülg, mis asendab mysongbook'i: http://www.gprotab.net
etc
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2005, 23:07

Post by etc »

tyyp1983 wrote:Kasutan Guitar Pro 5-te ja tekkis küsimus, et kui lugu nt.mida hetkel õpin "passage to the reaper" on 2 -hel kitarril mängitud ja pro-s mängib samuti siis kas teise mängija noote ka kuidagi võimalik näha?

Sellel versioonil on Alexi Laiho noodid aga samas mängib ka Roope, et kas oleks ka tema noote võimalik samas näha või pean need jälle eraldi netist otsima kui need üldse olemas on.

Saab vaadata ka mitme instrumendi noote korraga, kui valida view -> multitrack view
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Üritan guitar proga kirjutada lugu, et lugu edaspidi meelest ei läheks aga häda selles, et ei leia kuidagi moodust kuidas pause, kiirust jms teha.Kõik tuleb nagu üks joru.

Siis see ka, et kui kuulan läbi ja avastan, et üks noot on puudu pean sinna maani ära kustutama ja selle noodi ja ka üljäänud osa uuesti lisama.Kas lihtsamalt ei saa, et nagu teisi noote edasi lükata või nii?

Panen ka näite siia :(

http://www.zone.ee/tyyp1983/2x.gp5

See poolik veel.

Kui keegi vähegi viitsib võiks seda nats seletada.

Ettetänades
Last edited by tyyp1983 on 30 Aug 2006, 16:57, edited 1 time in total.
Algaja
User avatar
Gert
Posts: 161
Joined: 13 May 2006, 14:01
Location: Rapla
Contact:

Post by Gert »

mul lihtsalt ühest päevast peale enam ei teinudgi GP5 heli :lol: :lol: :lol: äkki keegi aitaks
Schecter S-1 STC ->Line 6 POD X3 Live ->Hughes & Kettner Edition Blue 30R
Image
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Mul oli sama asi, aga mingi heli oli maha keeratud kuidagi vms...
Naq... vaata heli sätteid jms...
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

tyyp1983 wrote:Üritan guitar proga kirjutada lugu, et lugu edaspidi meelest ei läheks aga häda selles, et ei leia kuidagi moodust kuidas pause, kiirust jms teha.Kõik tuleb nagu üks joru.

Siis see ka, et kui kuulan läbi ja avastan, et üks noot on puudu pean sinna maani ära kustutama ja selle noodi ja ka üljäänud osa uuesti lisama.Kas lihtsamalt ei saa, et nagu teisi noote edasi lükata või nii?

Panen ka näite siia :(

http://www.zone.ee/tyyp1983/2x.gp5

See poolik veel.

Kui keegi vähegi viitsib võiks seda nats seletada.

Ettetänades


Probleem ikka üleval!Sudin juba mitu tundi ja ei saa pihta.
Algaja
Locked