Õpik kitarri õppimiseks.

Skaalad, laadid, pentatoonikad, helistikud, pausid, taktimõõdud, akordid, noodimärgid, rütmid, tempod, terminid
User avatar
sft
Posts: 207
Joined: 25 Sep 2005, 10:53

Post by sft »

Iwan Suli, tänan, ei ole vaja:)
zorts
Posts: 7
Joined: 30 Sep 2005, 19:27

Post by zorts »

aga lase tulla!
pane see siis yles;)
Nagu poeet loob kivikesest rannaliival terve maailma, nii leiab ka kitarrist ühes noodipärlis mõõtmatu avaruse.
User avatar
sft
Posts: 207
Joined: 25 Sep 2005, 10:53

Post by sft »

Siiski mõtlesin ka et päris huvitav oleks see õpetus.
Kasuks nii mõnelegi! :D
User avatar
sft
Posts: 207
Joined: 25 Sep 2005, 10:53

Post by sft »

Niisiis, Iwan Suli saatis mulle siis selle õpetuse algajale.
Panin siis üles ka, ehk kellelgi abi!
http://www.hot.ee/sft/Muusikateooria_no ... estele.doc
User avatar
sft
Posts: 207
Joined: 25 Sep 2005, 10:53

Post by sft »

ai krt, üritan ära parandada mingi aja jooksul

Edit: nüüd sain korda.

LINK
Paul, Les
Posts: 5
Joined: 27 Oct 2006, 20:40

Total Guitar Tutor

Post by Paul, Les »

on olemas ka selline raamat nagu Total Guitar Tutor, autoriks Terry Burrows. Sain sellise ühelt oma söbralt iirimaalt. aga kahjuks oli selle lisaks olnud CD kadunud. Siiski on VÄGA huvitav raamat. Saaremaa algajad saaksid väikse sirvimise teha kui kontakteeruvad. Ise ka alles õpin selle järgi.

Kui kellelgi on aimu kust sellele raamatule cd uue saaks siis andku samuti teada.
fantomin75
Posts: 12
Joined: 25 Dec 2006, 23:33

Post by fantomin75 »

sft wrote:ai krt, üritan ära parandada mingi aja jooksul

Edit: nüüd sain korda.

LINK
eriti midagi aru ei saand....
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

ise sain sellise raamatu nagu "Kitarrimäng Võhikule" ma arvan et igal algajal peaks see olemas olema. Väga palju materjali mida õppida ja proovida + kaasas ka CD plaat lugudega mis õpikusse üleskirjutatud.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
Chris the Snake
Posts: 100
Joined: 01 Oct 2006, 13:48

Post by Chris the Snake »

served wrote:ise sain sellise raamatu nagu "Kitarrimäng Võhikule" ma arvan et igal algajal peaks see olemas olema. Väga palju materjali mida õppida ja proovida + kaasas ka CD plaat lugudega mis õpikusse üleskirjutatud.


sain ka selle raamatu jõuludeks ja tundub väga asjalik olevat!
User avatar
ragnisp
Posts: 106
Joined: 23 Mar 2007, 14:11

Post by ragnisp »

Costa wrote:kui alustad täitsa nullist tõmba pumbast Learning Guitar For Dummies. Sellele kes juba kitarrist midagi jagab ei anna see suurt midagi, aga algajale on väga hea.

ma tõmbasin selle filmi aga sain mingi 10 minti vaadata, siis jäi seisma, edasi ei näitand midagi...mis värk sellega on? mingid koodekid äkki puudu vms? kui siis mis?
oskab keegi nõu anda? :oops:
User avatar
Cynric
Posts: 140
Joined: 10 Apr 2007, 18:34

Post by Cynric »

ragnisp wrote:
Costa wrote:kui alustad täitsa nullist tõmba pumbast Learning Guitar For Dummies. Sellele kes juba kitarrist midagi jagab ei anna see suurt midagi, aga algajale on väga hea.

ma tõmbasin selle filmi aga sain mingi 10 minti vaadata, siis jäi seisma, edasi ei näitand midagi...mis värk sellega on? mingid koodekid äkki puudu vms? kui siis mis?
oskab keegi nõu anda? :oops:


Tundub, et fail võib vigane olla. Võid selle pleieriga proovida, kui sa seda juba teinud ei ole.
Colonel Jack O'Neill: I'd like to apologize in advance for anything I may say or do that could be construed as offensive as I slowly go nuts!
User avatar
ragnisp
Posts: 106
Joined: 23 Mar 2007, 14:11

Post by ragnisp »

Cynric wrote:
ragnisp wrote:
Costa wrote:kui alustad täitsa nullist tõmba pumbast Learning Guitar For Dummies. Sellele kes juba kitarrist midagi jagab ei anna see suurt midagi, aga algajale on väga hea.

ma tõmbasin selle filmi aga sain mingi 10 minti vaadata, siis jäi seisma, edasi ei näitand midagi...mis värk sellega on? mingid koodekid äkki puudu vms? kui siis mis?
oskab keegi nõu anda? :oops:


Tundub, et fail võib vigane olla. Võid selle pleieriga proovida, kui sa seda juba teinud ei ole.

tänan, eks ma siis üritan :) aga muide oskab keegi veel soovitada mingeid õppimisbideosid algajatele? mõtlen selliseid mida saaks ka alla laadida, mitte ainult vaadata netist :roll:
User avatar
Cynric
Posts: 140
Joined: 10 Apr 2007, 18:34

Post by Cynric »

ragnisp wrote:tänan, eks ma siis üritan :) aga muide oskab keegi veel soovitada mingeid õppimisbideosid algajatele? mõtlen selliseid mida saaks ka alla laadida, mitte ainult vaadata netist :roll:


Kui sul on probleeme videote allalaadimisega netist (youtube jne) siis vaata seda saiti.
Colonel Jack O'Neill: I'd like to apologize in advance for anything I may say or do that could be construed as offensive as I slowly go nuts!
User avatar
ragnisp
Posts: 106
Joined: 23 Mar 2007, 14:11

Post by ragnisp »

Cynric wrote:
ragnisp wrote:tänan, eks ma siis üritan :) aga muide oskab keegi veel soovitada mingeid õppimisbideosid algajatele? mõtlen selliseid mida saaks ka alla laadida, mitte ainult vaadata netist :roll:


Kui sul on probleeme videote allalaadimisega netist (youtube jne) siis vaata seda saiti.

aga mida see sait endast kujutab? mis sealt saab/milleks see on, kuidas seda kasutada?
ja muide, ma proovisin seda sinu soovitatud playerit aga ikkagi ei näitand
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Cynric wrote:
ragnisp wrote:tänan, eks ma siis üritan :) aga muide oskab keegi veel soovitada mingeid õppimisbideosid algajatele? mõtlen selliseid mida saaks ka alla laadida, mitte ainult vaadata netist :roll:


Kui sul on probleeme videote allalaadimisega netist (youtube jne) siis vaata seda saiti.
suuuuuredd tänud hea lingi eest. nüüd on mul palju häid laive arvutis mp3'dena juures.
:D
Locked