Õpik kitarri õppimiseks.

Skaalad, laadid, pentatoonikad, helistikud, pausid, taktimõõdud, akordid, noodimärgid, rütmid, tempod, terminid
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

svennus wrote:
Cynric wrote:
ragnisp wrote:tänan, eks ma siis üritan :) aga muide oskab keegi veel soovitada mingeid õppimisbideosid algajatele? mõtlen selliseid mida saaks ka alla laadida, mitte ainult vaadata netist :roll:


Kui sul on probleeme videote allalaadimisega netist (youtube jne) siis vaata seda saiti.
suuuuuredd tänud hea lingi eest. nüüd on mul palju häid laive arvutis mp3'dena juures.
:D


Ühinen ka suurimate tänusoovidega
User avatar
Cynric
Posts: 140
Joined: 10 Apr 2007, 18:34

Post by Cynric »

ragnisp wrote:aga mida see sait endast kujutab? mis sealt saab/milleks see on, kuidas seda kasutada?
ja muide, ma proovisin seda sinu soovitatud playerit aga ikkagi ei näitand


Kui sa tahad näiteks mingit videot, mis youtube'is üleval on, kõvakettale salvestada, siis lähed sellele saidile, mille lingi ma andsin, ja sisestad vastavasse kohta selle video aadressi. Seejärel ta toimetab natuke ja varsti saad selle video kätte. Kui ta mingeid erroreid loobib siis proovi hiljem uuesti, sest mõnikord on see server päris raskelt koormatud. Programme, millega sellistest kohtadest klippe kätte saab, on tegelikult veel.

Selle filmi kohta, mis sul ei mängi, ei oska ma rohkem midagi öelda... Ehk proovid selle mõnest muust allikast tõmmata...
Colonel Jack O'Neill: I'd like to apologize in advance for anything I may say or do that could be construed as offensive as I slowly go nuts!
User avatar
ragnisp
Posts: 106
Joined: 23 Mar 2007, 14:11

Post by ragnisp »

Cynric wrote:
ragnisp wrote:aga mida see sait endast kujutab? mis sealt saab/milleks see on, kuidas seda kasutada?
ja muide, ma proovisin seda sinu soovitatud playerit aga ikkagi ei näitand


Kui sa tahad näiteks mingit videot, mis youtube'is üleval on, kõvakettale salvestada, siis lähed sellele saidile, mille lingi ma andsin, ja sisestad vastavasse kohta selle video aadressi. Seejärel ta toimetab natuke ja varsti saad selle video kätte. Kui ta mingeid erroreid loobib siis proovi hiljem uuesti, sest mõnikord on see server päris raskelt koormatud. Programme, millega sellistest kohtadest klippe kätte saab, on tegelikult veel.

Selle filmi kohta, mis sul ei mängi, ei oska ma rohkem midagi öelda... Ehk proovid selle mõnest muust allikast tõmmata...

tänan
Locked