Müstiline Diees, noodivõtme ees (taga)...

Skaalad, laadid, pentatoonikad, helistikud, pausid, taktimõõdud, akordid, noodimärgid, rütmid, tempod, terminid
triinu
Posts: 29
Joined: 23 Apr 2006, 20:50
Location: tartu

Post by triinu »

Vabandust, aga ma arvasin, et TAVALISE noodi all mõeldi seda nooti, mis vaatab sulle vastu, kui sa mingi suvalise lauliku lahti lööd... :roll:
there are only 2 kinds of music: rock and roll
Faramir
Posts: 265
Joined: 15 Apr 2006, 22:29
Location: olemas
Contact:

Post by Faramir »

Mängid oktaav madalamalt, ammu teada. Kitarri mängitakse alati noodist oktaav madalamalt. Vähemalt nii on mulle öeldud Tarkade poolt.
Ibanez V70CE ja kolm medikat rahakoti vahel.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

donkey wrote:
triinu wrote:Kui sa mõtled nö tavalist nooti(klaveri oma ehk siis?), siis ei ole tõesti positsiooni muutusi peale märgitud. Kui Püha öö noote internetist vaadata, siis on erinevaid variante palju, sellest võiks järeldada et kindlat reeglit pole. Mulle eelistan tavaliselt kõrgemalt mängida, eks see ole tunde asi :wink:

Jah, me räägime loomulikult klaveri noodist kidrafoorumis :roll:
Nagu laur ütles, on KITARRI noodis positsioonivahetus märgitud rooma numbriga

loe EELMISI poste ja siis hakka siin paukuma...
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

Selge! Loen info mitu korda üle ja jätan meelde.
Triinule nii palju et ma just neid õpiku noote silmas pidasingi ja veidi imelik oli lugeda järgmise postitaja kommentaari, aga saab andeks. Inimesed on erinevad ja mõnel võtab lihtsalt kauem aega et midagi mõistliku öelda.
Vabandan veel teema algataja ees et siia nii palju juttu tekkis, pean oma väljendusoskamatust tõenäoliselt süüdistama. Tänud vastajatele!
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
Locked