Parim Improviseerimise õpik

Skaalad, laadid, pentatoonikad, helistikud, pausid, taktimõõdud, akordid, noodimärgid, rütmid, tempod, terminid
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Parim Improviseerimise õpik

Post by k6ll »

Soovitan soojalt "Tiit Paulus - Improviseerimine ja Harmoonia kitarril"
eestikeelne, maksab mingi 95. - ja hullumoodi materjali täis
Küssa

Post by Küssa »

Millises poes selliseid raamatuid võib leida.Pole üheski näinud
Küssa

Post by Küssa »

Millises poes selliseid raamatuid võib leida.Pole üheski näinud
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

raamatupoodidest ja ka muusikapoodidest võid küsida
User avatar
Robi
Posts: 77
Joined: 09 Jun 2005, 15:34
Location: Tartu
Contact:

Post by Robi »

Keegi siin foorumis mainis, et nimetatud õpik sisaldab vaid materjali jazzi-improvisatsiooni kohta. Vastab see tõele? Või ehk on ka nt. skaalasid, laade jne muudele stiilidele?
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

Paulus on mu klassivenna kitarriõpetaja ja ta ütleb küll, et paulus õpetab vaid jazzi aga raamatukohta täpselt ei oska öelda mida see sisaldab aga usun küll, et vaid jazzi
User avatar
Ritso
Posts: 117
Joined: 22 Apr 2005, 20:50
Location: Elva/Tallinn
Contact:

Post by Ritso »

Online Raamatupood: "Raamatukoi" ütleb, et see raamat on välja müüdud.

Seega, kui kellegil on, aga seisab kuskil riiulil ja nagunii ei kasuta.. Siis võiks teha mingi tehingu või nii.
:)


Ja adminn või mis iganes võib selle postituse vajadusel tõsta "Osta/Müü/Vaheta" alla!
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

raamatupoodides peaks ikka olema mitte netis, improviseerimise teooria on ikka yks ja sama, et teooria kehtib iga muusikastiili kohta yhtemoodi, vahe lihtsalt selles, et ühes stiilis kasutatakse asja lihtsamalt ja teises pisut raskemalt, maitse küsimus mida improviseerida kuidas ja milliste oskustega.

Enamasti leiab sealt vastuse iga improviseerimist puudutava küsimuse kohta,
User avatar
birgit44
Posts: 28
Joined: 29 Jul 2005, 00:35
Location: Võru, Tartu

Post by birgit44 »

mul on see raamat olemas ja võin öelda, et selle raamatu I osa annab ülevaate skaaladest ja improviseerimise algtõdedest. Jah Paulus on põhiliselt jazzimees, kuid mulle õpetas ta klassikalit kitarri ja õppisin just selle õpiku järgi ;)
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Ma vist nägin seda ühes poes Rakveres(pillipood).
Peab uurima :)
User avatar
Ritso
Posts: 117
Joined: 22 Apr 2005, 20:50
Location: Elva/Tallinn
Contact:

Post by Ritso »

Mitte, et mul see I osa juba täielikult läbi oleks, õigemini olen suht alguses õpingutega, aga ega II osa pole veel välja tulnd ja kui ei, siis ega ei tea, kuna võib ilmuda?
Guest

Post by Guest »

Ritso wrote:Mitte, et mul see I osa juba täielikult läbi oleks, õigemini olen suht alguses õpingutega, aga ega II osa pole veel välja tulnd ja kui ei, siis ega ei tea, kuna võib ilmuda?




www.koolitusweb.ee/raamatuweb/index.asp ... ok&id=3903

www.kitarriselts.ee/index.php?lehekuva=35

uurige ja puurige...paulusel on kaks raamatut. olen mõlemat oma käes hoidnud, kuna ise ka tema õpilane.
Iwan Suli
Posts: 69
Joined: 26 Oct 2005, 13:57
Location: Tallinn

Post by Iwan Suli »

Mul on seesinatne Pauluse raamat olemas, võin mingi summa eest maha müüa, sest ma põhimõtteliselt keeldun õppimast sellise kodaniku raamatust, kes teatab oma avasõnas, et ainsad inimväärsed kitarristid on need, kes on kitarri akadeemiliselt õppinud ja ülejäänud on kõik nannipunnid.
astar.ee/kitarr Greatest Hits vol I: blaa blaa blaa ... füüsikal ei ole sellega mingit pistmist...
Kuperjaanov
Posts: 174
Joined: 03 Sep 2005, 12:36
Location: suht igalpool

omk

Post by Kuperjaanov »

Iwan Suli on suht algajatelöe.. väga tavaline
Mätliku õpikus on ainult neid duure alagajale ehmatavalt palju. kui ei tea ka, mida vaja läheb, õpitakse kõik duugalt pähe aga seda ka ei ole ju vaja. aga mätliku õpik muidu iseenesest väga pro. just sellisele kes teooriat jagab.
Auto varuosad ja küttepuud
56158990
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

haandi wrote:Paulus on mu klassivenna kitarriõpetaja ja ta ütleb küll, et paulus õpetab vaid jazzi aga raamatukohta täpselt ei oska öelda mida see sisaldab aga usun küll, et vaid jazzi


Raamat ongi ainult pmst Jazzi täis kuna ta ise õpetabki seda. Ja seal on päris tuntud lood ja päris kergeid ja raskeid. St. et algusest hakkab minema raskemaks :D Raamatu lõpuks oled juba päris hea kitarri mängija :P
Locked