Sooviks saada kitarritunde Tartus, hilisemal ajal

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Kriz
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2008, 17:11

Sooviks saada kitarritunde Tartus, hilisemal ajal

Post by Kriz »

Kuna ise käin veel koolis, ei ole tundide võtmine eriti enne kella kolme võimalik. Kuid kõik kellajad peale seda on vabad!
Kriz
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2008, 17:11

Post by Kriz »

Ei ole siis kedagi, kes annaks sellistel tingimustel tunde?

Või lähenen ma vale nurga alt?
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

pane koolist poppi ja tule tundi, ega muidu heaks kitarristiks ei saa :)
Kriz
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2008, 17:11

Post by Kriz »

heh, aga paneks ka kui viimane aasta ei oleks, eksamid vajavad tegemist.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Kriz wrote:heh, aga paneks ka kui viimane aasta ei oleks, eksamid vajavad tegemist.


siis õpi ainult eksami aineid teistest pane poppi
User avatar
Yamaha1
Posts: 626
Joined: 05 Jan 2008, 18:35
Location: Tallinn/Laulasmaa

Post by Yamaha1 »

k6ll wrote:
Kriz wrote:heh, aga paneks ka kui viimane aasta ei oleks, eksamid vajavad tegemist.


siis õpi ainult eksami aineid teistest pane poppi

väga tänuväärt soovitus tõesti :roll:
Epiphone LP Standard->Yamaha häälestaja->Rocktron Tri-Wah->Boss MT-2->Roland Microcube
Yamaha fg-411(akustiline)
Casio süntekas

8)
Image
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

küsimus on prioriteetides, kui inimene tahab kõvaks kitarristiks saada siis ainus võimalus ongi poppi lasta. aga kui niisama mängida siis nats teine teema..
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
ehehhh
Posts: 42
Joined: 04 Aug 2008, 16:27
Location: Keila

Post by ehehhh »

Nii et oma kitarriteekonnal peaks kõik nii nimetatud "varuvariandid", nagu näiteks keskhariduse omandamine, kõrvale viskama ja täielikult kitarrile keskenduma, kuigi ei saa olla kindel, et saad väga heaks kitarristiks, kes hakkab kitarrimänguga näiteks raha teenima. Ma väga loodan, et need soovitused on naljaga mõeldud.
Kriz
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2008, 17:11

Post by Kriz »

Ei minu prioriteet ei ole saada nii kõvaks kitarristiks ,et minu kitarri poolt tekitatud helid rebiksid naistelt rinnahoidjad küljest aga...!

Endale tahaks ilusti osata mängida ja võibolla proovida sõbraga dueti aegajalt.
Nii ,et koolis käin ikka edasti. Oh come on.. Kõik olete kinni siis?
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

kle ükskord nädalas erinevast tunnist korra poppi panna, ei ole ju midagi hullu , ma ässitaja ei ole aga mina seda kitarriõpingu huvi nii ikka ka ei jätaks :)
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ehehhh wrote:Nii et oma kitarriteekonnal peaks kõik nii nimetatud "varuvariandid", nagu näiteks keskhariduse omandamine, kõrvale viskama ja täielikult kitarrile keskenduma, kuigi ei saa olla kindel, et saad väga heaks kitarristiks, kes hakkab kitarrimänguga näiteks raha teenima. Ma väga loodan, et need soovitused on naljaga mõeldud.

kusjuures ma ei mõelnud naljana seda. asi ongi selles kas sa lähed lõpuni välja või mitte.100% or nothing.
(ise olen nothingu mees)

muidugi on ka kõva mitte-muusika haridusega muusikuid.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
henria
Posts: 102
Joined: 15 Aug 2006, 17:51

Post by henria »

Kui palju ise juba õppinud oled? Kas oskad juba ka noodist lugeda või alles võtsid kitarri kätte?
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Jaanuarist saaks minu juurde tundi tulla, see oleks siis kolmapäeval kell 16.30, esimene tund oleks 7 jaanuar
Cloudy
Posts: 5
Joined: 30 Dec 2008, 00:27

Post by Cloudy »

Tere! Endal samasugune probleem nagu Kriz'il. Elan Tartus ja sooviksin kitarri õppida. Elektrikitarri kui täpsem olla. Et oleks ülimalt meeldiv kui leiaks endale õpetaja. Et siis kui keegi ise on valmis õpetama või kui keegi soovitaks kedagi oleksin ma väga tänulik. Ette tänades: Kauri
busted
Posts: 9
Joined: 16 Jan 2009, 21:50

Re:

Post by busted »

Cloudy wrote:Tere! Endal samasugune probleem nagu Kriz'il. Elan Tartus ja sooviksin kitarri õppida. Elektrikitarri kui täpsem olla. Et oleks ülimalt meeldiv kui leiaks endale õpetaja. Et siis kui keegi ise on valmis õpetama või kui keegi soovitaks kedagi oleksin ma väga tänulik. Ette tänades: Kauri

täpselt sama lugu, elektrikitarri oleks vaja õppida aga vanemad ei tee kidra välja kui ainult siis kui ma õpin kellegi käe all :(
Locked