6keelne vs. 7keelne kitarr.

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Locked
Hydraulic
Posts: 156
Joined: 07 Jan 2008, 12:41
Location: TARTU
Contact:

6keelne vs. 7keelne kitarr.

Post by Hydraulic »

Kas keegi siin foorumi elanikest on kokku puutunud 7 keelse kidraga? Pmst oleks hea lugeda kogemustest, et kuidas oli üleminek 6 keelselt 7-mele jne.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

ikka on olnud ja väga hea on ju. Paned aga 7 keele Drop-A-sse ja ihha sihuke raju pauk, mis sugune, muu kõik ju sama. Kael tundub natsa laiem nagu oleks klassikaline kitarr käes, ma ei mõtle paksust kaelal vaid laiust, aga harjud ära
Hydraulic
Posts: 156
Joined: 07 Jan 2008, 12:41
Location: TARTU
Contact:

Post by Hydraulic »

Ei noh tõsine huvi tekkis korraga selle vastu! egas muud aita kui sammud pillipoodi :D
User avatar
Buckethead
Posts: 186
Joined: 26 Jul 2008, 15:13
Location: Tartu/Rõngu

Post by Buckethead »

Mul on 7-keeleline Ibanez JEM. Peab ütlema et 1 keel lisaks annab ikka väga palju võimalusi juurde, sweep picking muutub palju vingemaks kohe, ma häälestan ta pool astet e keelest kõrgemaks ja skaalad on siis eriti seksikad. Aga enne ära võta 7-keelelist kui 6 keelelise peal juba vilunud oled.
Life is short so learn from your mistakes.
And stand behind the choices that you make.
User avatar
shadder
Posts: 496
Joined: 14 Dec 2006, 19:28
Location: Pärnu

Post by shadder »

ostsin ka hiljuti schecter hellraiser c-7, väga rahul olen, madal B annab ikka väga palju juurde.
Locked