akustilselt kitarrilt üleminek elektrikale

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Locked
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

akustilselt kitarrilt üleminek elektrikale

Post by Costa »

Olen mänginud nüüdseks kitarri juba 3 aastat, oman kolme akustilist kitarri ja akustilise kitarri mängutehnikat valdan võrdlemisi hästi ( kes see koera saba ikka kergib kui mitte koer ise :P ), viimased aasta aega olen mänginud kitarri ka läbi erinevate effektiprogrammide.
Minu küsimus siis selline, kas olles mänginud erinevaid elektrikitarrile mõeldud lugusid akustilisel kitarril (võrdlemisi jämedate keeltega jne) ja saanud sellega enamvähem hakkama, on lihtsam neid samu riffe, meloodiaid, lugusid, misiganes mängida elektrikal?

Minu küsimus tuleneb sellest, et olen elus elektrikat käes hoidnud ainult korra :D, seda põhjusel et vasakukäelisi sõpru tuttavaid kes kitarri mängiksid eriti palju ei oma ja erinevates eesti kitarripoodides diskrimineeritakse jätkuvalt leftysid :D
Last edited by Costa on 04 Feb 2008, 18:37, edited 1 time in total.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

osta minu elektrikas ära, mul enda oma müügis

viewtopic.php?p=62078#62078
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

mnjaaaa...kahjuks ei meeldi mulle selle kitarri juures värvus, musta värvid kitarrid (eriti stratid) toovad millegipärast mulle silme ette punkrocki või metali stiili ja kumbki neist pole mulle kunagi istunud:P

tean küll et pole õige raamatu järgi tema kaane põhjal otsutada aga kitarr on minu jaoks nii isiklik teema et ka välimus peab sobima :)
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: akustilselt kitarrilt üleminek elektrikale

Post by voice »

Costa wrote:Minu küsimus tuleneb sellest, et olen elus elektrikat käes hoidnud ainult korra :D, seda põhjusel et vasakukäelisi sõpru tuttavaid kes kitarri mängiksid eriti palju ei oma ja erinevates eesti kitarripoodides diskrimineeritakse jätkuvalt leftysid :D

Helista Tartusse Liivamäe poodi ja lepi aeg kokku, mil saaksid omaniku Halvoga kohtuda. Ja nii saadki endale tuttava, kes on juhtumisi vasakukäeline kitarristist poeomanik :P.
Locked