Rütm + Lugu

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
Keron
Posts: 4
Joined: 20 Nov 2011, 20:25

Rütm + Lugu

Postby Keron » 20 Nov 2011, 20:39

Lugu siis selline et kitarri olen alla 2 kuu mänginud .. õppind pole kuskilt mujalt kui pilli ise näperdades ja akorde õppides ja siiski sain tunni ajaga ..Basic Akordid selgeks :D aga mure on sellin et...

Rütm jah ma tean siin 1 mingi teema veel selle kohta aga mul rohkem kui 1 küsimus :D

Rütmiga on mul lood väga halvad ja akordide mängimisega sama moodi .. 1 haaval võin akordi ära mängida aga see vahetamine on raske veel .. kuid see tuleb harjutades ( olen lugend ja ise ka tunda saanud et asi edeneb) ja probleem on selles et ma ei oska rütmi mängida...kuna ma olen suur Vennaskonna fänn ja mulle meeldivad paljud lood aga kui ma rütmi mängin siis ma reflexist mängin alla - alla - alla -alla :D mitte üles alla üles jne

aga Tabbe ma oskan väga hästi mängida .. ja isegi omaloomingu abil olen saanud mõnigaid lõike lauludest mängitud :D

Ja kui keegi oleks nii hea ja oskaks / tahaks / viitsiks ära tabbida mõne Vennaskonna loo .. sest akorde ma ei oska mängida veel :D

1. Riia mu arm ( nõuab rütmi millest ma aru ei saa .. tabbidega võibolla aitaks mul aru saada )

2. Musta lipu valguses (ei tohiks väga raske olla .. aga ikkagi ma ei oska seda haha )

3. Nüüd mingem siit veel koidu eel (Oleks suur soov osata seda lugu ka mängida :D)

rohkem ei hakka siia panema neid :D 3 on küllalt mida võiks osata.. Erilised tänud neile kes Tabbivad ära mõne neist lugudest

(Kasutan klassikalist kitarri
)

aitäh kõigile kes viitsisid süveneda ja lugeda

k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Re: Rütm + Lugu

Postby k6ll » 21 Nov 2011, 09:32

proovi rütme mängida üle lahtiste keelte, ainult parema käega, vasaku käega liiguta samal ajal arvuti hiirt, kui siis tunned ennast mugavalt ja saaterütmi mängimine sassi ei lähe, pane vasak käsi juurde

Keron
Posts: 4
Joined: 20 Nov 2011, 20:25

Re: Rütm + Lugu

Postby Keron » 21 Nov 2011, 17:20

Täitsa huvitav soovitus tuleks mainida :D

esialgu tundus totter arvuti hiirt hoida aga ma ei tea tuli täitsa välja see rütm .. ainult heli oli liiga vali ja kole suhteliselt ... sest ma mängisin ns üle keelte ja pöidlaga

User avatar
Yamaha1
Posts: 626
Joined: 05 Jan 2008, 18:35
Location: Tallinn/Laulasmaa
Contact:

Re: Rütm + Lugu

Postby Yamaha1 » 16 Apr 2012, 18:51

Ise soovitan sul kindlasti ka medikaga proovida, ehk hakkab rohkem meeldima. ;)

8)

tibook
Posts: 60
Joined: 28 Sep 2011, 11:30
Location: Tallinn

Re: Rütm + Lugu

Postby tibook » 18 Apr 2012, 16:11

Rütmi harjutusi on netis igasuguseid. Mulle endale tundus kõikse mugavam harjutada selle järgi http://www.strumpatterns.com/Tutorials/primer.htm
võtad aga algusest ja hakkad harjutama. Peamine, et palju harjutaks kidrat ja pikka kannatust oleks :)
Vintage 100AFD Paradise ning orange võim
walden akust