Kui palju peab harjutama ja mida ?

Kitarri mängutehnika probleemid - legatod, alternate picking, sweep-picking, soojendusharjutused, bendid, flasoletid, tapping, strumming, slap, two-hand tapping, fingerstyle, klassikaline
User avatar
Allulallu
Posts: 2
Joined: 10 May 2011, 11:19

Kui palju peab harjutama ja mida ?

Postby Allulallu » 10 May 2011, 11:29

Tere olen suhteliselt kaua mänginud. mingi 2 aastat. aga see on olnud nii, et siis kui tuj utuleb olen võtnud kitarri kätte. Käin kidra õpsi juures. aga seal ei ole just kõige parem. lähen kohale ja siis ütleb mängi midagi. Pentatoonikat õpetas mulle, ja oskan neid nagu läbi mängida. aga neid väga kasutada ei oska. ning tehnikatest, hammer on ja pull of on minu jaoks kuidagi raske. olen seda harjutanud. aga ei tule välja. ma mõtlesin siin , et olen suht vähe harjutanud.. aga ma nagu ei tea täpselt, mida harjutada ja kui kaua. et preagu on nii võtad kidra kätte. teen natuke soendust. ja siis kohe lihtsalt power chorde mängin. olen aru saanud , et see ei arenda. aga nagu olen vaadan videosi aga ei saa jh nendele hammer onile ja pull offile pihta. Tglt see ka et kuidas ma saaksin oma taset kontrollida ? :D et mitmed ütlevad sa oskad juba päris hästi :D aga vaatan videosi siis ei ei ma küll ei oska :D:D

Pikk tekst, loodan et saate aru :D

Colonel
Posts: 85
Joined: 25 Apr 2011, 14:54

Re: Kui palju peab harjutama ja mida ?

Postby Colonel » 10 May 2011, 14:15

Ürita järgi mängida oma lemmiklugusid mis antud tehnikaid sisaldavad ja usun, et aja peale asi kindlasti areneb. Youtubes on tonnide viisi ka erinevad videosid, ka hammeron/pulloff õpetusi ja värke.

User avatar
Allulallu
Posts: 2
Joined: 10 May 2011, 11:19

Re: Kui palju peab harjutama ja mida ?

Postby Allulallu » 10 May 2011, 14:33

Okei :)