Apelsin

Värsked tabulatuurid, meeldib - ei meeldi kitarrist, palade kommentaarid
ta2vi
Posts: 40
Joined: 13 Oct 2011, 22:42

Apelsin

Postby ta2vi » 13 Oct 2011, 23:13

eriti roheline kitarriharjutaja sooviks akorde koos sõnadega Apelsini loole - Mootoratas.

Flyboy
Posts: 17
Joined: 06 Oct 2011, 23:36

Re: Apelsin

Postby Flyboy » 15 Oct 2011, 08:23

Kaheduuri lugu, juutuubis üleval. Kuula sõnad välja, pane paberile ja raiu aga duure juurde. Kui elevant väga hullult kõrval on tallanud, siis vihjeks, et algab C-duurist ja sinna ka lõpeb, vahepeal käib G-s.

Kidrakäik käib samamoodi C-duuri nootidel, ainult alguses on madal kolmas aste ehk Eb.

P.S. Sellise lihtsa loo puhul on minu meelest see nokitsemine, et kuulad ja paned kirja, puhas rõõm. Kui rohelisest kitarriharjutajast on juba miskit muud värvi kidramees saanud, siis tuleb loo mahakirjutamist niikuinii ette. Harju sellega juba alguses, et kõike internetist ei leia või kui leiab, siis tuleb ise üle kriitiliselt üle vaadata, sest vigu kipub ikka sees olema.

ta2vi
Posts: 40
Joined: 13 Oct 2011, 22:42

Re: Apelsin

Postby ta2vi » 15 Oct 2011, 21:24

tänan vihjete eest, elevant vist ei ole kõrvapeal käinud aga ei oska end liigitada kuidagi mingisse astmesse muusikalises kuulmises peale nullist alustamise:D aga kui keegi valesti mängib siis selle tunnen küll ära et asi ei ole õige :D ise õieti aga ei oska kuulmise järgi paika panna. muusika mulle koguaeg meeldinud aga kidra võtsin alles aasta tagasi esimest korda kätte ja E duur oli ka esimene millele sõber mul näpud paika pani :D. tänaseks siis nii kaugele jõudnud et lihtsamate akordite asetus on nagu enam vähem kätte saanud aga jah arenemis ruum on ikka veel tohutu ;)

hard0
Posts: 52
Joined: 27 Jan 2008, 21:46
Location: Läänemaa

Re: Apelsin

Postby hard0 » 15 Nov 2011, 22:05

Selline hea ja prosta viis mängimiseks oleks C ja G7 vaheldumisi.