Kid Rock - Rock N Roll Jesus

Uued ja vanad plaadid, mis välja antud. Soovitan, ei soovita
User avatar
Yamaha1
Posts: 626
Joined: 05 Jan 2008, 18:35
Location: Tallinn/Laulasmaa
Contact:

Kid Rock - Rock N Roll Jesus

Postby Yamaha1 » 27 Oct 2008, 16:49

Image

Arvamused siis selle albumi kohta siia.
Endal olemas ja minuarust parimad Kid Rock-i lood on sinna ära mahutatud.
9p/10-st annaks.

Plaadil olevad lood:

1."Rock N Roll Jesus"
2."Amen"
3."All Summer Long"
4."Roll On"
5."So Hott"
6."Sugar"
7."When U Love Someone"
8."New Orleans"
9."Don't Tell Me U Love Me"
10."Blue Jeans And A Rosary"
11."Half Your Age"
12."Lowlife (Living The Highlife)"

8)

User avatar
Laur.
Posts: 1199
Joined: 26 Mar 2006, 00:13
Location: Saku/Tartu
Contact:

Postby Laur. » 31 Oct 2008, 00:28

Viimased paar päeva olen avastanud end seda plaati kuulamast, kui vaja pikemaid otsi kõndida. Eriti hästi lähev ad peale muidugi sellr suve singel All summer long aga ka muidugi natuke karmimad So hott ja Sugar.
on väga kõva laivis jämmimine. Kuula palju tahad, ikka ei saa küllalt :D
http://llaurits.wordpress.com
hufuufer ät gmail punkt com

User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23
Contact:

Postby Henri » 11 Jan 2009, 20:16

olin mitu korda raadiost Roll On'i kuulnud, mõtlesin siis et uurin järgi kelle laul see on. nujah, leidsin Kid Rocki siis. seni ei arvanud temast midagi. sellest hoolimata mõtlesin, et kuulan kõik teised lood ka seal plaadi pealt ära. instrumentaalsest küljest pakkusid väga mitmed lood mõnusat kuulamist, siukest mõnusat bluesi ja southern rocki(mis mulle eriti meeldis) hõngu oli tunda. aga seda mida ta laulab, on mul vähemalt äärmiselt raske uskuda. noo kuidas uskuda seda, mida ta laulab nt roll on'is, when u love somebody's või amen'is, kui järgmise loona paneb Winamp sul mängima so hootti või sugari :\ või kui igas videos on mustimiljon stripparit, massive bling bling ja kõik muu must-have, mis on vajalik, et video mtvsse pääseks. kid pole vist aru saanud mis southern rockist teeb selle, mis ta on. kui southern rock huvitab, võtke ette hoopis The Allman Brothers Band, Lynyrd Skynyrd, Alabama, Charlie Daniels, ZZ TOp
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ