Oasis - Dig Out Your Soul

Uued ja vanad plaadid, mis välja antud. Soovitan, ei soovita
daniel
Posts: 44
Joined: 27 Aug 2006, 12:40

Oasis - Dig Out Your Soul

Postby daniel » 29 Sep 2008, 20:31


User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Re: Oasis - Dig Out Your Soul

Postby EmM9 » 30 Sep 2008, 14:04

- EmM9 -

User avatar
rzksx
Posts: 93
Joined: 28 Sep 2006, 20:02

Re: Oasis - Dig Out Your Soul

Postby rzksx » 06 Oct 2008, 15:33


k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Postby k6ll » 06 Oct 2008, 20:30

selles suhtes et vennad jagavad matsu ja ajavad enda asja hästi, et ma arvan et veel tubli5-7 aastat panevad veel siis väsivad albumitega ära

User avatar
koulu
Posts: 227
Joined: 26 Dec 2008, 21:58
Location: Tallinn, Eesti

Postby koulu » 01 Jan 2009, 01:19

Esiteks mainiks ,et minu meelest pole sellel albumil ühtegi nõrka lugu mille ma kuulates vahele jätaks ja järgmise peale liiguks. Album tiksub tõesti algusest lõpuni jube mõnusasti. Kõik lood sobituvad üksteisega.
Nagu noel ise ütles otsustasid nad selle albumi vähem akustilis/meloodilise teha. Viimane album DBTT meeldib mulle väga ja seetõttu tunnen uuelt albumilt puudust akustilistest lugudest mida ise kodus oleks hea mängida. Albumi esiksingel on mu arust kõige tüüpilisem Oasise lugu sellel albumil. Kuna see on enamjaolt demo siis ta ka kõlab lihtsa ja tempokana. Albumi teine singel on ka vististi Liamile omaselt sisu omav ja mõnus kaasa laulda. Juu erineb see lugu üldisest albumi kontekstist kõige rohkem, olles selline lüüriline...
"(Get Off Your) High Horse Lady" oli vast mu esimene lemmik lugu sellel albumil tänu oma tümpsuvale rütmile mille saatel tore jalaga vastu maad takti lüüa.
Kolmas singel "Falling Down" on vast mu lemmik lugu sellel albumil.
Kuuldes Gem Archeri lugu ühes esimestest uue tuuri live esituses ei kõlanud ta üldse hästi. Aga nüüd hiljematel esinemistel kipub see mulle väga hästi peale minevat.
"Aint Got Nothin" on ka Liiamile omaselt lihtne lugu mis edastab selgelt Liami meeleolu Saksa vanglas.

User avatar
moommoom
Posts: 80
Joined: 17 Jul 2009, 15:16
Location: Tallinn, Mustikas

Re: Oasis - Dig Out Your Soul

Postby moommoom » 13 Aug 2009, 17:35

Teate, päris hea album. Kohati on efektidega küll liialdatud, seegi viga natuke rikkus Be Here Now, ja selliseid kindlaid hitte on vähem kui tavaliselt (a olen lugenud, et Noel ütles "There's no hits on this album").
AGA "albumi vool"/album flow on väga hea :)
"Yes... I am the Half-Blood Prince", - replied Snape to Harry's surprise.