Muusika

Uued ja vanad plaadid, mis välja antud. Soovitan, ei soovita
Locked
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Muusika

Post by Faded »

Kuulake kõiki lugusid üldse. Nagu, ilgelt head lood on. Ma arvan, et ei vaja seletamist, miks ma neid soovitan.

:roll:
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Toetan väidet.
Angel of Death
Posts: 226
Joined: 21 Oct 2005, 18:15

Post by Angel of Death »

ma arvan, et antud muusika lood ei ole sellised nagu varem, pigem on nüüd üks teatud liik võimust võtnud ja õige muusika nagu tahaplaanile jäännud. loodan, et uued suunad ja albumid siis on sellised nagu vanad õiget stiili. ilge arvamus/arvustus ning vaidlus koos põhjendustega on see siin nüüd siis.

E: tegelikult võiks teha reegli, et siia "albumi soovitus" asemele tuleks albumi arvustused..pikad ja põhjalikud koos oma põhjendatud arvamustega ning lisainfoga bändi/artisti kohta. mõttetuid kahe lausega teemasid, kus ka arutelu pole kõige õigem asi...
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Angel of Death wrote:E: tegelikult võiks teha reegli, et siia "albumi soovitus" asemele tuleks albumi arvustused..pikad ja põhjalikud koos oma põhjendatud arvamustega ning lisainfoga bändi/artisti kohta.

Jah, ideaalis võiks see foorum tõesti selline välja näha.

Sama ideega sai ju tehtud ka kitarride alafoorum. Et igaüks teeb oma pillist põhjaliku ülevaate koos piltide ja helinäidetega, võrdleb seda teiste pillidega ja nii edasi. Reaalsuses on 95% postitustest stiilis "endal see pill, päris rahul olen".

Ja kitarristide alafoorum samuti. Oli mõeldud erinevate kitarristide tutvustamiseks ja nende teemal diskuteerimiseks, samas enamus teemasid piirduvad lausega à la "bändide X ja Y kitarrist, ilgelt hästi mängib, minu iidol, arvan et pikemat tutvustamist ei vaja". Mõnedes teemades jälle vaieldakse pikalt selle üle, kustkaudu täpselt antud kitarrist omale mõnuaineid manustas. Seesinatne albumite foorum siin tundub sama rada minevat.

Inimesed nagu ei saaks aru, et pikem tutvustus ongi just asja mõte. Niisama mokaotsast poetada, et "oh, hea album, kuulake ka" võib kasvõi Mula teemas. Sellised postitused minusta küll eraldi foorumit ei vääri. Või nagu mulle ühes RHCP teemas öeldi, et "kes Peppersi laule natukene kaugemast ajastki respectib, see saab kindlasti aru". Väga tore, aga soovitamise mõte peaks ju olema see, et tutvustada bändi/albumit/midaiganes inimesele, kes antud teemaga tuttav ei ole, või kui, siis väga põgusalt. Mina näiteks olen RHCP-d kuulanud väga vähe, ja tahtsin teada, miks just seda albumit soovitatakse. Ja põhimõtteliselt vastati mulle, et kui ei tea, siis polegi vaja teada.

Õrnalt selline mulje jääb, nagu tahetaks lihtsalt oma egot upitada, mainides, et "mul on, ma tean, ma kuulan, ma olen kultuurne". On meil seda siis vaja?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Faded wrote:Või nagu mulle ühes RHCP teemas öeldi, et "kes Peppersi laule natukene kaugemast ajastki respectib, see saab kindlasti aru".

Läks nii südamesse ve ? :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Jaa, hingepõhjani nördisin, et sa mulle niimoodi ütlesid. Ükskõik kelle teise puhul oleks mul ükskõik olnud, aga sinust ma seda küll ei oodanud. Et tu, Frusciante?

Tegelikult oli too sinu postitus lihtsalt nii hiilgav näide siin foorumis lokkavast suhtumisest, et ei saanud jätta seda tsiteerimata. Ära võta seda isiklikult.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Eih, vabandused minu pooltki :wink: .
Tol hetkel polnud aega mingit paremat põhjust ka välja mõelda. :D
Aga, muidu jah, sellised teemad oleks paremad, et inimesed teevad täispika review, nagu ultimate-guitar.com-is, et saaks täpselt vaadata, kas tasub üldse albumit ostma hakata või mitte. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

ma usun ka et mida rohkem erinevat muusikat kuulate, seda paremateks muusikuteks saate sest siis on teil suurem silmaring. :D
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Mõningates kohtades tulevad kyll jah generatsiooni vahed hästi nähtavalt , ala 12,16,20 ja 26 mehe mõtte maailm võib ikka teine kord väga erinev olla ja paljuski alguses nagu kutsikatel tabamas vasikavaimustus
User avatar
Baarmen
Posts: 307
Joined: 10 Dec 2005, 11:00

Post by Baarmen »

k6ll wrote:Mõningates kohtades tulevad kyll jah generatsiooni vahed hästi nähtavalt , ala 12,16,20 ja 26 mehe mõtte maailm võib ikka teine kord väga erinev olla ja paljuski alguses nagu kutsikatel tabamas vasikavaimustus


I concur. Selle foorumi kui terviku probleem(?) on see, et keskmine kasutaja vanus on suhteliselt madal, enamik siinsetest elutsejatest pole veel keskkooligi lõpetanud. Paratamatult oleneb eneseväljendusoskus ja -vajadus vanusest.

Ja siis on meil, vanadel peerudel, jube raske mõista neid kvintessentslikke albumite arvustusi :?
Angel of Death
Posts: 226
Joined: 21 Oct 2005, 18:15

Post by Angel of Death »

olen ka päri sellega. aga selleks, et välja praakida need kahesõnalised/lauselised ning mõttetud postitused ja teemad peaks olema siin foorumis adminnid. siiamaani küll nende tegevust ei ole täheldanud
Locked