Led Zeppelin II

Uued ja vanad plaadid, mis välja antud. Soovitan, ei soovita
Locked
Hendri
Posts: 637
Joined: 14 Jul 2006, 01:03
Location: Keila

Led Zeppelin II

Post by Hendri »

Valisin siis Led Zeppelini loomingust ühe mis on eriti meelejärele, lihtsalt hämmastav geniaalsus ja väga hea plaat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Led_zeppelin_ii




Tegin siis teema teistele foorumlastele meelepärasemaks, paluks keegi hea moderaator kustutada siis topicust mittevajalikud postitused. :) :roll:
Last edited by Hendri on 10 Sep 2008, 16:29, edited 2 times in total.
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

ausaltõeldes see on tõesti mõtetu teema. kui sa ütled umbes et kõik niikuinii teavad kui hea see album on siis pole seda mõtet siin soovitada. aga ma siiski ei usu et kõik selle albumi headusest kuulnud on.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

vähegi (rokk)muusikast huvituvale inimesele üks kohustuslikke kuulamisi. endalgi on viimasel ajal tavaliselt playlistis lihtsalt see sama "album". Live versioonid on eriti mõnusad. whole lotta love (23:07 vist) live versioonile on näiteks väga mõnus peale jammida.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Hendri
Posts: 637
Joined: 14 Jul 2006, 01:03
Location: Keila

Post by Hendri »

martra wrote:ausaltõeldes see on tõesti mõtetu teema. kui sa ütled umbes et kõik niikuinii teavad kui hea see album on siis pole seda mõtet siin soovitada. aga ma siiski ei usu et kõik selle albumi headusest kuulnud on.


'Mõttetu*'
Jah, võibolla on sul õigus, aga, alati on olemas keegi, kes ei tea.
Samas, see teema on siin nagu kohustuslik kirjandus, ja miks ma ei võiks siia seda soovitada?
Ikkagi see on ju soovitamise alafoorum. :)
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

alati on nii et mingi album on parem kui teised ei ole võimalik et kõik albumit jõuavad platinumiks ja kõik lood on plaadilt billboardi tipus, et alumist rääkides peaks ikka tegemist olema ainult ühe asjaga
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

k6ll wrote:alati on nii et mingi album on parem kui teised ei ole võimalik et kõik albumit jõuavad platinumiks ja kõik lood on plaadilt billboardi tipus, et alumist rääkides peaks ikka tegemist olema ainult ühe asjaga


vabandust, aga parem on üli suhteline mõiste, võibolla populaarsem vms. aga näiteks põhjus miks ma ei kaku limewirest enim levinud laule vaid mujalt diskograafiaid on see et minu muusikamaitse ei pruugi tihti massiga kokku minna.


(tegelt ma ei saa üldse aru mille pihta su post käis, aga pole kõige korrektsemas konditsioonis ka..)
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

Mina ütlen ka, et on mõttetu. Võiks ju lihtsalt õelda, et kuulake Led Zeppelini, mõnus bänd on.

Kui sina, kui nende diskograafiast läbi imbunu nüüd teeksid mingisuguse võrdluse, a 'la:

"I ja II olid hevid, III oli natuke pehmem, IV ehk varjutas varasemad plagiaadisüüdistused metsiku rokenrolliga..."

... siis oleks teemal natuke nagu mõtet kah. Aga praegu sa ei anna mingid diskussiooni ainetki
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Ma ei saa aru, just sai SOAD'i teemas räägitud kui mõttetu on niisugust teemat teha ja nüüd tuleb keegi ja teeb täpselt samasuguse täpselt samasuguse pealkirjaga.
Locked