The Dead Weather - Horehound

Uued ja vanad plaadid, mis välja antud. Soovitan, ei soovita
User avatar
Cheehad
Posts: 398
Joined: 02 Jun 2005, 21:53
Location: Kuressaare
Contact:

The Dead Weather - Horehound

Postby Cheehad » 26 Sep 2009, 14:53

The Dead Weather

Niisiis Jack White pani kokku juba kolmanda supergrupi White Stripersi ja The Raconteursi järel. Bändis mängib ametlikul trummi Jack white ise, laulja on Alison Mosshart (The Kills), kitarr Dean Fertita (Queens of the Stone Age), bassimees Jack Lawrence (The Greenhornes). Nagu ma aru olen saanud, siis bändi sündimislugu oli umbes selline, et tüübid said kokku, kaks pool nädalat jämmisid ja lindistasid ning plaat oli olemas. Jack White ise ütleb : "Things just started to happen. We didn't have a direction. We just went a song a day, two songs a day, whatever we could do and recorded them on the fly... There was no time to think about what it was. It just was."

Horehound

Horehound on siis The Dead Weatheri debüütalbum ( Juuli 14, 2009). Isiklikult minu jaoks ei ole tegu selliste lugudega, mida kuulaks mitu korda järjest. Tegemist on rohkem siukse progresseeruva psühbljuusiga, mis esimestel kordadel tundub päris huvitav kuulata, kuid edasipidi viskab MINUL psühhedeetiline karakter ja ka lugude sarnasus mõnes mõttes üle. Ma olen plaati juba 3 korda ka lühikese aja jooksul läbi kuulanud- sellest selline arvamus võibolla, ei oska öelda. Enim meedivad 1, 3, 4, 9, 11 lugu plaadilt. Igatahes kuulake ja arvustage !

1. "60 Feet Tall" Fertita/Mosshart 5:33
2. "Hang You from the Heavens" Fertita/Mosshart 3:39
3. "I Cut Like a Buffalo" White 3:28
4. "So Far from Your Weapon" Mosshart 3:40
5. "Treat Me Like Your Mother" Fertita/Lawrence/Mosshart/White 4:10
6. "Rocking Horse" Mosshart/White 2:59
7. "New Pony" Bob Dylan 3:58
8. "Bone House" Fertita/Lawrence/Mosshart/White 3:27
9. "3 Birds" Fertita/Lawrence/Mosshart/White 3:45
10. "No Hassle Night" Mosshart/White 2:56
11. "Will There Be Enough Water?" Fertita/White 6:20

Moe pärast siis üks video ka.