Projekt meil

User avatar
Leib
Posts: 120
Joined: 06 Jun 2008, 18:17

Projekt meil

Postby Leib » 30 Jan 2009, 01:07

Kasutajaga Angel of Death panime bändi kokku, nimeks saime Better Unborn välja mõeldud ja ühe loo panime ka linti. Me lõpetame järgmine nädal oma tegevuse, sest 75% bändi liikmetest kolivad nagunii suvel laiali ja kõigil liikmetel hakkavad ka varsti eksamid. Kokku saime paari kuuga valmis 2 lugu, teise loo loodan siia järgmine neljapäev üles ajada.
Niisiis,
Better Unborn - Destroying creators
http://www.muziboo.com/Leib/music/bette ... g-creators
Last edited by Leib on 30 Jan 2009, 14:41, edited 1 time in total.
Üldjuhul veel kurjem, kui jänes avataril.

Dumbass
Posts: 33
Joined: 10 Sep 2008, 21:59

Re: Projekt meil

Postby Dumbass » 30 Jan 2009, 09:39

Heli kvaliteet jättis soovida, kuid lugu ise tundus väga hea olevat. Mõnes kohas oleks ehk võinud olla sujuvam üleminek ühelt teemalt teisele. Viimastel sekundiel kõlas üks kitarr veidi viiuli moodi (võib-olla kvaliteedi pärast), mulle see meeldis.

User avatar
Leib
Posts: 120
Joined: 06 Jun 2008, 18:17

Re: Projekt meil

Postby Leib » 30 Jan 2009, 14:40

Kvaliteet sai jah üsna vilets, ma ei teagi, mis me valesti tegime, vahepeal sai natuke rütmist ka välja mindud, ma arvan, et ideaalselt oleks meil suht võimatu lindistada... Aitäh kommenteerimast!
Üldjuhul veel kurjem, kui jänes avataril.

User avatar
Leib
Posts: 120
Joined: 06 Jun 2008, 18:17

Re: Projekt meil

Postby Leib » 27 Feb 2009, 21:13

Üldjuhul veel kurjem, kui jänes avataril.

User avatar
Leib
Posts: 120
Joined: 06 Jun 2008, 18:17

Re: Projekt meil

Postby Leib » 01 Mar 2009, 17:23

Nii, täna sai päev läbi jamatud sellega, mitu korda uuesti peale mängitud, siia-sinna midagi lisatud, 100 korda kõik kahinad ja sahinad maha võetud, stereo effekte lisatud ja lõplik tulemus on siin:
http://www.muziboo.com/Leib/music/vmstl ... g-creators

See jääb ka viimaseks, nüüd ootan vaid teie kommentaare!!

E: vabandust, et ma nii palju poste järjest tegin. Olin välja logitud, edit nuppu ei olnud ja seega arvasin, et postitust ei saagi muuta.
Üldjuhul veel kurjem, kui jänes avataril.

rbito
Posts: 37
Joined: 13 Sep 2007, 15:08
Contact:

Re: Projekt meil

Postby rbito » 04 Mar 2009, 19:13

täiesti algus oli väga cool-aga mida edasi lugu läks seda veidramaks läks-jäi nagu mulje et ideed said otsa ja siis panite sisse kõik mis pähe tuli ja veidigi sobis, kuigi oli läbi terve loo mingeid veidi lahedamaid kohtasid ja nö. üleminekuid(mulle tundus nii). Aga no...kes ise ei osa see õpetab niiet muidu täiesti kuulatav-jõudu-jaksu edasiseks loominguks :wink: