Indefri

User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Indefri

Postby mothman » 04 Dec 2008, 13:55

Uuema kooli metalit viljelev Tartu bänd Indefri on maha saanud oma esimese präänikuga teie kuulmiselunditele. Ennast veel arendamas ja oma kohta muusikamaailmas otsides, tahavad poisid lihtsalt kütta neile meelepärast muusikat ja kulutada võimalikult palju lavalaudu.

Bändi esimese ametliku loo nimi on Within Disgrace ja seda on 5 päeva jooksul kuulatud juba ligikaudu 500 korda, mis on ületanud bändiliikmete endi ootusi kõvasti.

Esimese ametliku loo ilmumist ootasid poisid kaua, kuna bändiliikmed vahetusid läbi aastate kiiremini kui Benny Hilli naiste ja kiilakate naljad. Nüüd on nad aga jalad alla saanud ning ametlikult oma kraamiga väljas, oodates vastukaja.

Hoidke ka silm peal nende myspace lehe, kuna tulemas on palju uuendusi.

www.myspace.com/indefri
Jackson Kevin Bonds Signature-->Hughes and Kettner Switchblade 100w Head

Image

rbito
Posts: 37
Joined: 13 Sep 2007, 15:08
Contact:

Postby rbito » 05 Dec 2008, 00:23


User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Postby mothman » 05 Dec 2008, 17:46

Jackson Kevin Bonds Signature-->Hughes and Kettner Switchblade 100w Head



Image

User avatar
SwitchHead
Posts: 94
Joined: 13 Jan 2009, 00:28

Re: Indefri

Postby SwitchHead » 05 Oct 2009, 15:59

www.myspace.com/indefri

Uus lugu üleval juba pikka aega. Ise olen nüüd aga Tallinna manu ja bändi tegemine jääb soiku. Aga uus lugu üleval ning kuulake ja avaldage arvamust.

User avatar
Taimo
Posts: 141
Joined: 15 Dec 2005, 15:25
Location: Harjumaa
Contact:

Re: Indefri

Postby Taimo » 09 Oct 2009, 10:44

"Negative" - alguses tunduks nagu kõik instrumendid üritaksid täiesti üksteisest sõltumatult võimalukult kiiresti mängida. Pärastpoole läks küll rohkem tervikliku loo moodi, kuid endiselt leidus kakofoonilisi elemente. Minu hinnangul on trummi müdistamisega kõvasti liialdatud.
"Within Disgrace" on vähemasti tajutavama rütmiga ning on tunda korrektsemat koostööd bändiliikmete vahel. Pani vahepeal jalagi tasuma. Midagi huvitavat või meeldeejäävat minu jaoks siiski kahjuks polnud.
http://www.myspace.com/taimomusic
Buy me a beer, two bucks a glass, come on help me, I'm freezing my ass!