Right Now Soolofest

tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

ha ha ha ma ka jälle pultis aga jah ple pilli käes eriti hoidnud.........:) ja nii ja naa aga kuna eilne summ alles sees siis panin ka "midagi" nagu....

yhesönaga kuulasin eile lugu paaar krda ja täna vähe rohkem ja nii, siis löikasin yhe jupi jalasin kohe yles ka, ei oska yldse selle pilliga enam midagi ette vötta:)....
http://www.dailymotion.com/tyyp1983/vid ... aaaaaaamp3
Algaja
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

odot, ongi nagu kõik, keegi rohkem ei esitagi või?
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
vax
Posts: 33
Joined: 26 Nov 2007, 21:18
Location: Tallinn

Post by vax »

tyyp1983 wrote:ha ha ha ma ka jälle pultis aga jah ple pilli käes eriti hoidnud.........:) ja nii ja naa aga kuna eilne summ alles sees siis panin ka "midagi" nagu....

yhesönaga kuulasin eile lugu paaar krda ja täna vähe rohkem ja nii, siis löikasin yhe jupi jalasin kohe yles ka, ei oska yldse selle pilliga enam midagi ette vötta:)....
http://www.dailymotion.com/tyyp1983/vid ... aaaaaaamp3


Ei saa Sinu lugu kätte ? :cry:
Proovin siin ka midagi tinistada...
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

kuni selle päeva lõpuni mil tüüp oma soolo korda saab võib veel soolosid esitada, peale seda hakkab hindamine.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ei tea, ei tule vist ära, hakkame hindama homesest(19 nov) kuni selle kuu lõpuni


ps.
12. juuli sai teema tehtud, tulemused selguvad siis 1 detsember. hmm, pea poole aastaga üks soolofest pole paha :)
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

vax 7p. vahepeal muutus tüütuks nö. ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta'mine. algus oli ka nats kahtlane, muu oli hea :)

sguitar 5p. saund ei meeldi absoluutselt.vahel tulevad ikka väga valed noodid sisse. eks harjuta veel ;)

ehk oli abi.

teised ka veel hääletage, paistab et mina ei hakka enam soolofestide korraldamisega jamama..
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
Ecko
Posts: 264
Joined: 08 Apr 2007, 00:17

Post by Ecko »

Hääletada saab veel?

Kuid soovitus oleks, et teeks küsitulse moodi värgid ja siis inimesed valivad selle kes neile meeldis... :D
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

no loe mu eelmist posti. selle kuu lõpuni saab hääletada.

lihtsalt kliki hääletuse viga on see et sealt saad lihtsalt teada kelle oma kõige rohkem meeldib. kuid arenemise jaoks oleks tähtsam konkreetne tagasiside, et mis oli hästi ja mis halvasti.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
vax
Posts: 33
Joined: 26 Nov 2007, 21:18
Location: Tallinn

Post by vax »

mty - 7punkti, kindlalt parim, meeletust esitajate massist :)
sguitar - 5punkti, ega see soolo mängimine kerge ole.
Vahepeal kisub vähe metsa, aga mulle meeldib, et sa esitasid.

Tundub, et oskajamad ei suvatse ja algajamad ei julge siin osaleda. Mingi 5-10 esitajat võiks ikka ülesse astuda. Võibolla puudub paljudel salvestamise võimalus?
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Mul näiteks puudub hetkel salvestamise vöimalus jh.
Sain uue helikaardi kyll kätte ja köik guitar rig-id ja muud asjad töötavad, aga Adobe Audition jookseb kokku kui lindistama tahan hakata. Peab uurima asja.. Auditioni uuesti installima ja drivereid nokkima vblla.

Loodetavasti saan tööle ikka löpuks...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

vax wrote:Mingi 5-10 esitajat võiks ikka ülesse astuda.


Parimatel päevadel nii oligi. Ise olen kõrvale jäänd akustilisele kitarrile sobiva tausta puudumise tõttu. Ega neid kõigile sobivaid taustu muidugi kerge leida ei ole, ise olen aeg-ajalt mõningaid kõrva taha pand, aga päris õiget pole veel leidnud.
Kui keegi juhtub head tausta kuulama, võiks kohe lingi foorumisse pista, selleks võiks isegi eraldi Backing Track teema teha, kuna soolofestid käivad meil kuude kaupa ja suuremate vaheaegadega, siis on festi teema alt neid raske jälgida.
ehehhh
Posts: 42
Joined: 04 Aug 2008, 16:27
Location: Keila

Post by ehehhh »

1. mty - 7p
2. vax - 5p
3. sguitar - 3p

Leian, et see järjestus ei nõua erilist selgitamist, suht märgatav tasemevahe oli kõigil kolmel kitarristil. Muidu tore, et nii paljudki esitasid. Kui veel peaks selline üritus toimuma, siis võtan arvatavasti ka ise osa, sest selleks ajaks olen loodetavasti uue elektrika kätte saanud.
User avatar
optimus
Posts: 74
Joined: 25 Oct 2006, 00:03
Location: tallinn

Post by optimus »

magasin maha :)

Loodan,et saan ka proovida järgmien kord.
Three S w-130, yamaha 310F, Vintage LP V100 TSB, Roland cube60
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

Ma tahaks ka järgmine kord osaleda, aga vaadates selle kuu osalejaid, siis kardan, et järmist ei viitsi keegi teha.
Tere!
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

no alati võite ise ka korraldada ju kui keegi teine ei viitsi, milles probleem.

kuigi, mul endal ka näpud suht sügelevad ikka, aga no, se emotsioon pole eriti hea mis kaasa tuleb kui näed et tahtjaid on, a pärast on ikka aint paar osalejat.

aga no, bisnes: pakuks queen - sleeping on the sidewalk laadset
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Locked