Soolofest 2007 Oktoober

gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

henria wrote:Mina hääletan :roll: enda poolt :D

Sa oled töesti tubli, et suutsid sellele küllalt üksluisele taustale soolo valmis teha.
Siin oli vist vähemalt 7 foorumlast, kes tausta taevani kiitsid, aga sellele vaatamata midagi valmis ei saand, nii et minu poolt

henria
1. koht ja 7 p
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Jah, õigus, eile lõppes soolode esitamine.

Tundub, et hääletust pole vist seekord vaja, võitja on olemas.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

Äkki panen kah miskit üles! Siin varemgi juhtund, et väikse hilinemisega! Ja ega minu skisofreeniline asi erilist konkurentsi ei paku kah ehk!

http://www.hot.ee/pets32/oktoobri_skisofreenia.mp3
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

ma kiitsin aga ma pole ju öelnud et ma teen soolo, ma pole elusees yhetgi teind ja mai kujutagi ette kuidas seda peaks tegema
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

detsembri soolofesti ei tulegi????
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Novembris ei tundnud keegi sellest puudust, ja viimasel paaril soolofestil on ka ainult mõned üksikud inimesed osalenud, nii et ei näe väga mõtet.

Või on nüüd jälle huvilisi tekkinud?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

Teiste eest ei oska rääkida, ise oleksin küll huviline
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Diktaator wrote:Teiste eest ei oska rääkida, ise oleksin küll huviline


Vali siis taust ja jää huvilisi ootama. Tausta valikul soovitaksin lähtuda viimastel soolofestidel unustatud pöhimöttest, et lugu oleks mängitav iga tüüpi kitarridega, siis on ehk huvilisi jälle rohkem.
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

jah, eks ma üritan tausta otsida
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

aga ärataks selle vana teema talveunest kah üles peale pausi.. mis arvate nt aprilli festist? uuel aastal uue jõuga
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Henri wrote:aga ärataks selle vana teema talveunest kah üles peale pausi.. mis arvate nt aprilli festist? uuel aastal uue jõuga

Mina oleksin küll jälle valmis mönd soolot masinasse näppima, otsiks vaid keegi sobiva tausta. Kui keegi ei viitsi, siis võiksin nädalavahetusel ise midagi vaadata.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Niipalju veel, et muudaksin siiski natuke reegleid - pooleteistminutise soolojupi asemel võiks olla terviklik instrumentaallugu.
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

Terviklik lugu on palju, vana formaat on täitsa paras IMO. Aga foorumi avalehel võiks bänner tulla kui hääletamiseks läheb (võin selle ise ära teha, kui keegi vastav isik selle sinna pistaks :P)
Locked