Soolofest 2007 Jaanuar

User avatar
Kadriii
Posts: 268
Joined: 14 May 2006, 10:53
Location: Tõrva

Post by Kadriii »

miks sa siis osa võtsid`? :D
a noh,
vahet ei ole juh, :P
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

et kogemust saada, et harjutada :wink:
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
Kadriii
Posts: 268
Joined: 14 May 2006, 10:53
Location: Tõrva

Post by Kadriii »

nojah ;)
ma veel kuulan ja annan ka punktid siis, :P
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Ritso - 7 p
triipriit - 5 p
kolp - 3 p
Kadriii - 2 p
Tilx - 1 p
penicilinia niqaragovna
Posts: 19
Joined: 06 Aug 2006, 09:02

Post by penicilinia niqaragovna »

triipriit - 7p
kolp - 5p
ritso - 3p
gitara - 2p
rohkem punkte ei oska välja anda
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Ritso - wah'iga kõvasti ülepingutatud, muidu täitsa ok. on paremaid esitusi olnud sinu poolt :)

Gitara - vahepeal hea, mõneti oled liiga hoogu läinud.

Kolp - päris hea ikka. väga lahedaid ideid on! hevi osa taustaakordid meeldivad kohutavalt :)

Tilx - esiteks kartsin, et mu parem kõlar läheb katki. kidra oleks nagu kuskil teises dimensioonis. põhimõtteliselt oli õiges helistikus mängitud, aga midagi meeldejäävat polnud. aga sul on potensiaali minu meelest! vaadates ennast aasta-paar tagasi :)

tikut6mme - ei nimetaks sooloks. mängisid pidevalt umbes 5 noodi peal, millest enamus ei sobinud helistikku. kidra oli häälest ära kah vist.

kadriii - kvaliteet oli halb, sound kehv. võiksid salvestada vähemalt 192 kbps kvaliteediga .mp3-e. muidu helistik oli õige.

Kolp - 7
Ritso - 5
Gitara - 3
tilx - 2
kadriii - 1
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Kadriii
Posts: 268
Joined: 14 May 2006, 10:53
Location: Tõrva

Post by Kadriii »

7p. - Kolp
5p. - tiitpriit
3p. - Ritso
2p. - gitara
1p. - Tilx

Ma ei oska kuidagi kommenteerida,
see Kolp-i soolos meeldis see teine pool soolost ;)
aga tiitpriit, sinu soolo meeldis ka tegelikult. Siuke mõnus oli kuulata ja Ritso oma oli hea. Gitara soolos meeldis ka need pentatoonilised käigud ;)
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Kadriii wrote:..5p. - tiitpriit.......
....aga tiitpriit ....

triipriit tegelt :D
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Kadriii
Posts: 268
Joined: 14 May 2006, 10:53
Location: Tõrva

Post by Kadriii »

sorry,
my bad :oops:
juhtub jah, :D
Tilx
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2005, 20:30

Post by Tilx »

triipriit. muhe täitsa. aga oli kohti, mis ei olnud minule (pärisalgus ja pärislõpp(see tundus kuidagi jõle...läägena:P) ) :P samas oli palju kohti, mis olid....hmm....vägahääd

ritso. üksluiseks kippus. asi võis wah'is olla...samas mida mina ka tean :P

kolp. on näha, et mõnel oli päris lõbus selle taustaga:D mõned kohad on suht kahtlased(omapärased on vist parem sõna selle kohta...siiski kahtlaselt omapärased:P)...aga lõpp käristab väga mõnusalt :)

gitara. ma ei tea....absoluutselt polnud minu maitse...vahepeal tundus nagu oleks paaniliselt lihtsalt üritanud hästi palju mängida ja pausi võtta olnuks nagu keelatud (selle pentatoonika või milleiganes koha pealt ei oska eriti midagi öelda:D) (samas kui mitmendat korda kuulata siis hakkab isegi külge vaikselt)

kadriii. alguses selline armas lastelaulu viisike:D aga on selgelt aru saada, et mõte käib kiiremini kui näpud (mis on minu arvates mõnes mõttes hea)

ei teagi, kellele max panna...mhm...no teeme nii siis:
triipriit - 7p
kolp - 5p
ritso - 3p
gitara - 2p
kadriii - 1p
User avatar
Ritso
Posts: 117
Joined: 22 Apr 2005, 20:50
Location: Elva/Tallinn
Contact:

Post by Ritso »

triipriit - Alguse sound eriti ei meeldinud. Keskmise osas see minujaoks "põhisoolo" oli sitaks hea. (Y) Samas ma pooldan seda, et siin soolofestil teeks ühe trackiga lindistusi, mitte, et täiendame tausta kitarridega ja kümnete trackidega. Samas, see oli hästi lahendatud. Meeldis.

Kadriii - tundus, nagu oleksid noodist midagi maha mänginud ja puutus selline impro pool. Liiga tavaline. Sry.

gitara - Ei olnud ka eriti nö soolo moodi. Kuskil keskel pool tegelt hakkasid hoogu sisse saama küll. Aga apse tuli ka sisse. Omapärane võibolla, aga siiski jääb siin parematele alla.

kolp
- Jälle mitut lindistust kasutatud, mis natuke häirib. Mingi põhimõtte värk. Sound vahel liiga pinisev.. ja võibolla oleks võinud üldse kõvemini olla sound. Lõpus drive/gane/misiganes soolo on jälle huvitavam, nagu triipriidulgi, aga jäi tänu ajapuudusel nagu poolikuks. Täitsa hea muidu.

Tilx - halb sound. Gitaraga suht sarnane värk. Mõned kohad on päris huvitavad. aga üldjuhul ei jäta sellist soolo muljet.

tikut6mme - Sry, aga sa oled valele taustale oma soolo mänginud. Seega ei arvesta sind.

Punktid:

triipriit 7p
kolp 5p
gitara 3p
Tilx 2p
Kadriii 1p
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

Ka minule ei meeldi ülelindistamine, ehk multitrack variant. mõned soolofestid tagasi sai selle üle ka veidi kakeldud, aga paraku mina kaotasin:(
peaks asja jälle üles võtma, kuna see on ka minu arust tiba ebaaus!
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Täpsemalt mis selles ebaaus on?

Kes tahab, see teeb, kes ei taha, see ei tee - igaüks saab teha täpselt nii, nagu soovib. Minu arvates oli nt viimane taust veidi kuiv oma algolekus ja ma tegin ka esmaseks lisandiks ühe tracki tausta juurde (kahjuks esitamiseni tehn. probleemide tõttu ei jõudnud).

Milles küsimus?

Washburn archtop > VoxAC30
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ma ei näe ka selles probleemi. Ma tegin ise ka ühel soolofestil kaks kitarriosa, eri soundidega, ja kellegil polnud ütlemist. Au contraire, osad isegi kiitsid loomingulist lähenemist.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

taust oli jah natsa üksluine ja lage. ainult trumm ja bass. sestap isegi multitracki kasutasin.
Locked