Jaan

okram
Posts: 67
Joined: 06 Apr 2005, 08:25

Post by okram »

Nooh.. miš ma oskan öelda. Tead, see on nagu moldy peaches. See tüdruku hääl. Noh, kõlab nii, eriti oli see siis kui ma kuulasin boheemlaste lugu.

aga hm.. jah, kuulankast on see plaat veel vahvam.. Muide, "kosmonaut" kõlas suht ägedalt...
aga praegu ei ole mul eriti palju aega enam, kirjutan kodus ehk rohkem.:)

äge igatahes
AoD
Posts: 94
Joined: 19 Jan 2007, 18:53

Post by AoD »

Väga hea.
User avatar
holger15
Posts: 770
Joined: 12 Jun 2005, 14:33
Location: Tallinn

Post by holger15 »

Üksik hull meeldib eriti
Bonus track 1 sõnad "sa oled mu tõusev päikene, kui silmad on õigesti läikesed" on magusalt irooniline.
Praegu lendan kodust ära, hiljem kuulan veel.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

User avatar
holger15
Posts: 770
Joined: 12 Jun 2005, 14:33
Location: Tallinn

Post by holger15 »

meisterjaan wrote:Tegin Kosmonaudi muusikavideo:
http://m66k.xservu.com/fesland/video/ko ... netver.avi



Panen siia foorumisse sama kommentaari mis pst omasse...


Kentsakas, naljakas ja tore. Aga lood on liiga sarnased üksteisele minu jaoks, muidugi... see ongi f o l k.
Ma olen ammu endale videokaamerat tahtnud...
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

holger15 wrote:Aga lood on liiga sarnased üksteisele minu jaoks, muidugi... see ongi f o l k

Paljudele inimestele tunduvad mingit stiili lood, mida nad just väga tihti ei kuula, sarnased, kuna nad panevad ainult tähele eriti silmatorkavaid jooni. Kui mingit stiili rohkem kuulata, siis saad aru, et tegelt on lood piisavalt erinevad. See ei käi mitte aint muusika kohta - hiinlased, korealased ja jaapanlased on ka eurooplase silmale köik üht nägu jne.
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Sekundeerin gitarale, et see folgi samasugusus on oma mätta küsimus pigem.

Washburn archtop > VoxAC30
User avatar
holger15
Posts: 770
Joined: 12 Jun 2005, 14:33
Location: Tallinn

Post by holger15 »

Mätta jutt on loogiline, aga jään oma arvamusele, kui mitte folki, siis meisterjaanu lugude suhtes.
Mul tuli meelde veel, et seda videod vaadates tuleb alati vesipiip meelde. See on ka minu arust loogiline- "kosmonaut on vaba maa vaecadest.... ning kosmonaut on segane, tõmbab ennast kinni"
Last edited by holger15 on 18 Feb 2007, 12:41, edited 2 times in total.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Uus lugu "Palun ole hästi tasa" on mu kodulehel: http://m66k.xservu.com/njuklanka

võibolla salvestan kunagi teine kord paremini. Mitte, et ma kvaliteediga rahul ei oleks, aga lihtsalt kujutaks seda natuke teistmoodi ette.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Oh jah, seda lugu kuulates pean vist oma möned postitused tagasi öeldud sönu sööma hakkama. Vöta vöi jäta, aga mul oli kogu aeg tunne, et olen seda lugu varem juba vähemalt 10 X kuulnud. Soovitan siia mingi eriline kiiks sisse möelda, et asi uue ja huvitavana kölaks.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

ASITÕENDID

Selline lugu siis. Ma trumme ei oska mängida, niiet kõik läks loksuma ja kidra ega midagi kah selle perses trummi põhja peale korralikult ei saanud mängida, aga kangekaelne, nagu ma olen, lindistasin ikkagi lõpuni ja nüüd kuulake.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

T4k
Posts: 70
Joined: 18 Jan 2007, 22:36

Post by T4k »

Viimased kaks lugu on küll väga head. "Ilus päev" käib mul playlistis ringiratast koguaeg ;)
"Asitõendid"-es meeldib mulle see elektrikitarri osa väga. Ei saa mainimata jätta, et sul on selline mõnus hääletämber :D Õhtuti meeldib kuulata neid lugusid eriti. Edu edaspidiseks!
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Yoyo!

Post by meisterjaan »

Ühe lihtsa loo lindistasin vahepeal. Ei midagi erilist, aga:
http://m66k.xservu.com/fesland/muusika/ ... le_maa.mp3

Mul on igast ideid ja asju olnud, aga enamus on sellised mida tahaks kunagi bändiga teha. Üksinda salvestamine oleks tüütult keerukas.
Siinkohal, muide, kuulutaksingi välja, et ma otsin trummarit, bassimeest (kui bassisti ei leia, võin selle osa ka enda peale võtta) ja eriti lahe oleks, kui leiaks ka akordionisti.
Muusika tuleb selline kohati rahulik ja kohati raju. St et näiteks trummar võiks olla selline, kellele pole vastumeelt mõne loo aeg hoopis jembe kätte võtta, aga samas võiksid kõik bändiliikmed valmis olla ka paariks punk palaks.

Tallinn
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

kuule aga niisama kysin et kui vana sa oled ja kui vanalt sa selle esimese bändi tegid
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
Locked