Minu päevik!

User avatar
elektri
Posts: 324
Joined: 04 Feb 2007, 21:21
Location: Pärnu

Minu päevik!

Postby elektri » 07 Sep 2013, 13:55

Tsauplau.

Ma olen endale kirja pannud lugusid üldistest mõtetest ning need arvutisse lindistanud, et hiljem meeles ikka püsiks.
Kuulake, äkki teile meeldib. Äkki mitte.

Pills of Clarity -
Selle lindistasin, kui avastasin, et mu arvuti seda võimaldab. Lugu mõtetest, mis mul alati paha tuju eemale hoiavad.

Another Home - a Ballade to Kepler 22-b -
Lugu planeedist nimega Kepler 22-b. Üks Maa-sarnane planeet ligemale 600 valgusaasta kaugusel meist.

the Magic of Simplicity -
Lihtsuses peitub võlu. Kes sellega nõus ei oleks. Lugu sellest, kuidas Kuu seda mulle koguaeg meelde tuletab.

the Walls Around Me -
Lugu talvel nelja seina vahel istumisest ja sellest rusuvast tundest.

My Woman in Leather -
Lugu ühest naisest, kes mulle elu lõpuni kalliks jääb.


Mikrofon, mida kasutasin - http://www.computerempire.co.uk/images/ ... ch_mic.jpg ning ühte Ibanezi akustilist kitarri. Lisaks Mixcraft programmi, et trumme ja täidet teha paaris loos.

Nonii.
Ärge tulistage pianisti, ta teeb kõik, mis suudab.

User avatar
elektri
Posts: 324
Joined: 04 Feb 2007, 21:21
Location: Pärnu

Re: Minu päevik!

Postby elektri » 06 Oct 2013, 14:22

Järgmine lugu, mille ma tegin:

Lindistamise võimalused on suhteliselt väga piiratud, nii et kvaliteet on selline nagu ta on.
Ärge tulistage pianisti, ta teeb kõik, mis suudab.

User avatar
Mflowy
Posts: 113
Joined: 20 Dec 2008, 20:29
Contact:

Re: Minu päevik!

Postby Mflowy » 24 Feb 2014, 16:23

Alustan sellest, et ega ma eriline sellise muuskia fänn ei ole, aga iseenesest on ju täitsa enam vähem.

Ma ei tea, küll millega sa lugusi lindistad/kokku paned, aga Audacity on minu meelest üks üsna hea programm, millega tegutseda, seda enam, et tegemist on vabavaraga. Igatahes mis nagu kõrva jäi ja soovitaksin edaspidi "noise removal" vms kasutada, et tausta suminatest/kahinatest lahti saada. Lisaks on olulised asjad ka ekvalaiserid ja kompressorid, mille abil saad oma erinevad istrumendid/vokaalid paremini kokku istutada, kõrgeid madalaid sättida ning heli tugevuse ühtlustada, muidugi eeldab see esialgu nendega katsetamist mängimist, mis võib omajagu aega võtta, kuid mõne aja möödudes tekib kindlasti mingisugune vilumus.

Igatahes edu!

Ja kui võimalus tekib, siis mikrofoni võiks vast välja vahetada. :D Kuigi, tänapäeva tehnika on selline, et sellega saab igasugu imesid teha.