Break Another

Pilvebaleriin
Posts: 172
Joined: 08 Jun 2009, 11:38

Re: Break Another

Postby Pilvebaleriin » 24 Oct 2009, 23:25

Mulle väga meeldis, väga huvitav laulja teil.
It is cool, it could be better, what ever.

User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Break Another

Postby Tegelane » 30 Oct 2009, 09:33

Njaa...kuidagi mõnus oli küll kuulata. Ma hetkel täpselt ei oska öelda miks oli just hea, aga meeldis ja see ongi oluline.
Kohtume Rokikas siis 6. Novembril. Nii lava ees, kui ka lava peal :) :)

User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Break Another

Postby Tegelane » 01 Nov 2009, 05:18


User avatar
Taimo
Posts: 141
Joined: 15 Dec 2005, 15:25
Location: Harjumaa
Contact:

Re: Break Another

Postby Taimo » 02 Nov 2009, 11:02

"White trash" jättis tavalise, pisut alla keskmise noortebändi mulje. Mitte midagi huvitavat ega meeldejäävat, laulja hääl kergelt värisemas. Refrääni ajal tundub nagu oleksid laul ja ülejäänud bänd erinevates helistikes.
"Broke Apart" on juba palju huvitavam. Alguse meloodiline kitarrikäik on kõrvale mõnus kuulata. Üleminek karmimale saundile lisab vürtsi. Refrääni viis võiks pisut meeldejäävam olla, aga muidu täitsa korralik lugu.
http://www.myspace.com/taimomusic
Buy me a beer, two bucks a glass, come on help me, I'm freezing my ass!

User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Break Another

Postby Tegelane » 07 Nov 2009, 12:45

Eile rokikas :)
Tublid olete väga ja see oli ju Teine kontsert. Kiidusõnad :)

User avatar
Flegmatica
Posts: 401
Joined: 24 Apr 2008, 20:04
Location: Kodus

Re: Break Another

Postby Flegmatica » 26 Nov 2009, 00:26

Break Another'i riff on nagu godlike :shock:

Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39
Contact:

Re: Break Another

Postby Marvin » 26 Nov 2009, 02:33

White Trash - liiga pikk ja üksluine intro. Vokaali meloodia salmis on liiga mingi vana pop loo moodi. Et heaküll, seda kogemata ikka juhtub. Aga instrumentaalosa võiks natukene tähelepanu kõrvale tõmbama sellelt mingite huviavate elementidega. Mingit sõnumit see lugu mulle edasi ei kandnud. Kitarrisoolo lõpus oli üle ootuste hea, sest loos läbivalt on kitarr üsna igav.

Broke Apart - need sus2 akordid seal, maitse asi, mulle ei maitse. Teatud olukordades lähevad need konteksti ja on lahe, aga siin küll mitte. See lugu ei sulanud tervikuks, elemendid jäävad üksteisele võõraks.

Üldiselt tehke tööd ja saage aru mis selles bändis valesti on, siis järgmist bändi alustades oskate juba vedi paremini seltskonda valida.

See on minu jäme kriitika. Eks oli ka häid asju, aga las need jääda. Eks siinkõneleja on ka mmõned aastad tagasi umbes sellises bändis mänginud ja sealt välja kasvanud.