Ibanez AW40

Erinevate firmade pillid
Locked
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Ibanez AW40

Post by assassin »

Image
http://www.ibanez.co.jp/products/ag_pag ... ies_id=173
http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=3086939

Ehk on kellegile mõni selline instrument kuskil pillipoes silma hakkand, või on õnnestunud mõnel foorumikasutajal isiklikult näppida antud isendit. Kui, siis kuidas oli kõla, action, kvaliteet ? Pean peenikest plaani endale akusti soetada, näeb teine ilus välja ja hinnaklassilgi pole viga. Aga lähim pillipood asub minust 200km kaugusel ning mõtlesin, et enne kui hakkan emaile erinevatele kauplustele saatma, kuulaks asjakohases foorumis maad. Päris põrsast kotis ei tahaks ka muretseda. Liiatigi pillipood.ee'st, kust saab lisaks instrumendile korraliku kirve kaasa.
User avatar
xfreddyx
Posts: 286
Joined: 12 Jan 2009, 20:45

Re: Ibanez AW40

Post by xfreddyx »

ei oska selle pilli kohta kahjuks midagi öelda,aga väga kena on küll ;).
User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Ibanez AW40

Post by Tegelane »

ja ka mina oskan vaid öelda et kena on..eriti sõrmlaud....
kui ma ei eksi siis ühel tuttaval on selline sarnane instrument..pole absoluutselt kindel kas tegemist on ka sama pilliga..aga tema oma igatahes on mängitav
roosakummik
Posts: 669
Joined: 15 May 2005, 12:29
Location: Raplamaa/Lelle/Tallinn
Contact:

Re: Ibanez AW40

Post by roosakummik »

Olen seda pilli käes hoidnud, väga hea kõlaga, endal on Ibanez AW85ECE-RLG ja väga hea sound on selline kirgas, olen omanud PF seeriat algajale väga hea ja üldiselt ka kõige odavamad ibanezi western seeriad on kvaliteetsed võrreldes stagg- i pillidega mis on alla arvestuse.
Vintage LP Lemon top,Omatehtud Telecaster,Ibanez Rg,Ibanez AW85ECE-RLG
HB GA 15P&Fender M80(Proovikas) Crate 15w(Kodus)
Marshall Jackhammer,Guvnor,Bluesbraker,Supervibe,Reflector,Ecohead,Regenerator,Vibratrem ,Compressor.
kidronaut
Posts: 34
Joined: 25 Mar 2008, 20:26

Re: Ibanez AW40

Post by kidronaut »

Kuule Assassin sa ju Tallinna mees. Tallinnas ju ikka täitsa mitmeid pillipoode. 8)
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Re: Ibanez AW40

Post by assassin »

Ahjaa, Tallinna mees olin 3 aastat tagasi. Pole vahepeal profiilis asupaika ära muutnud.
Locked