EPIPHONE LP STD EB Bundle

Erinevate firmade pillid

On mõtet osta? Ise olen natuke edasijõudnud mängija

Jah
19
42%
Ei
26
58%
 
Total votes: 45

User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Siis sinusoovitatud Vox võim, odavam Vitage ja helipeade vahetus ja OK?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ära seda helipeade vahetust kohustuslikuna võta. Proovi kõigepealt pilli ja vaata, äkki nad teevad juba korralikku häält. Võimalik, et kõigepealt oleks mõtekam välja vahetada hoopis pingutid, ülemine sadul, sild, keeltehoidik ja/või potekad.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Mina ei poolda üldse Vintaage, aga see on mu isiklik kiiks. Nii palju, kui neid poes olen näppinud, siis tüüpilised häirivad momendid, mida olen täheldanud, on paar logisevat pingutit pilli kohta ning potenupud, mis keerates kogu aeg vastu keret kraabivad. Umbes 4k eest saab nii või naa nn. madalama keskklassi kitarri, Vintage pole mingi imeriist.

Olen küllalt kindel, et Voxiga esimeseks võimuks jääd enam kui rahule, kui kasutusjuhendi oled läbi lugenud - selle digiosa ohjamine nõuab veidi intelligentsi.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Eks voxi ütlen võimuks ja hakkan poes proovima erinevaid kitarre, mis paremini istub ja sobib.
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

jah sellega olen nõus, et vintage'i puhul peab hoolikalt üle vaatama selle konkreetse pilli, mida sa ostad, praaki on neil omajagu, kuigi ka poed vaatavad sellised asjad üle. Mina ostsin VEC350, siis oli ka Vintage'i logol oli mingi hälve, aga kuna saatsin teise inimese kitarri ära tooma poest ja kogemata sattus kotti vale burst veel takkaotsa, siis pidin pilli niikuinii välja vahetama... aga sellega mis ma lõpuks sain olen vägagi rahul
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

kui vintage on keskklassi madalam tase ... mis siis see epi on :D :
http://www.thomann.de/gb/epiphone_lp_st ... us_vsb.htm

tahaks ise täiega seda osta aga ei tea kas kuskil proovida saab ... reviewid on head selle kohta , osaliselt .
aga kas seda annab kuskil nt. pärnus proovida ?
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Muusikus on täitsa olemas.

Crux'i kidramees mängib standardiga. Olen konkreetselt selle isendiga mänginud, olen ka teisi proovinud ja võin öelda, et minu kogemused on ainult positiivsed.
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

See pill ka isiklikult väga meeldib(väimus, pole otselt proovind).
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

indy123 wrote:kui vintage on keskklassi madalam tase ... mis siis see epi on :D :
http://www.thomann.de/gb/epiphone_lp_st ... us_vsb.htm

Minu kogemustel põhinev arvamus on, et Vintage'il ja Epiphone'il väga suurt vahet pole -
Epi lotol on lihtsalt suurem tõenäosus võita (eriti Customite puhul)..
Sarnasus: mõlemal tuleb kogu elektroonika ja metall välja vahetada anyway (200-300eur).
Erinevus: Vintage'il on(olid) peenemad ja halvemini paigaldatud krihvid (vahetus ca 3k eek)
Järeldus: Epi on odavam..
Proovitud pillid: Epi Std. ja Custom vs MisiganesStd-stiilisVintagedSealAiEsisOn
Aeg: umbes 2 aastat tagasi


Antud [:link] Epi erineb tavalisest Standartist selle võrra, et pealmine kaas on leegitud (lainelisest) vahtrast.
Mis on põhimõttelislt iluasi Epi puhul..
- EmM9 -
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Ja see kas sellel Vox võimul on overdriven vms?
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

miks koguaeg peab vahetama ... kui ma ostan selle pilli siis ma ei plaani küll vahetada midad...
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ei pea vahetama. Aga kui pill on muidu tipp-topp ja ainult mingi jupp on kehvapoolne, siis tuleb palju odavam see jupp välja vahetada, kui uus pill osta.

Ja mõnedele näiteks lihtsalt meeldib oma pilli kallal nokitseda ja seda tuunida.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Diesel Znake wrote:Ja see kas sellel Vox võimul on overdriven vms?

On, on erinvaid overdraive, on igasugu muid efekte. Sellega ei ole sul alguses niisama proovimise mõttes mingit efektikat juurde vaja, tal on neid juba sisse ehitatud päris palju. Kui muud mitte, siis saad vähemalt aimu, mis on flanger, mis delay.
http://www.voxamps.co.uk/valvetronix/ad15-30-50-100vt.asp

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

selge ... loodan et minu pill oleks korras :D (A)
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kusjuures see, mis sinule tundub täitsa okei, võib mõne teise jaoks kõlada nagu kiiremas korras väljavahetamist vajav jupp. Aga seni, kuni sinu kõrvale kõik hästi kõlab, pole sul midagi vaja vahetada.
Alguses ei peagi sa suutma kõiki tooninüansse ära tabada, aga ajaga tuleb seda oskust juurde.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Locked