EPIPHONE LP STD EB Bundle

Erinevate firmade pillid

On mõtet osta? Ise olen natuke edasijõudnud mängija

Jah
19
42%
Ei
26
58%
 
Total votes: 45

User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Vox tundub tõesti väga-viis võim :wink:
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Kui Voxi ostmiseks läheb, siis soovitan sellist lehekülge: link

Seal saab siis kuulata kodulindistatud sämpleid(mitte mingis kallis stuudios, kalli pilliga). Samas kui võim juba olemas, siis see on väga hea koht kust huvitavaid settinguid leida.

E: kõik seal lehel vist siiski ei ole kodulindistatud. Osad on originaal laulust lihtsalt välja lõigatud, aga neid peaks kerge eristada olema.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

Panin ei. Pill on ok, aga võim... marshalli pisikesed transikad pole just ta tugevam külg (kui marshall sisi juba midagi isasemat vaadata).

Sõber ostis selle sama pilli 4,5 kiloga kasutatult paar kuud tagasi muideks.. ja 5,5 kiloga annab juba HEA võimu leida, kui otsida (teine tuttav sai selle raha eest Laney VC15, mis on juba korralik riistapuu)!
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

muide mg15 teeb vägagi ilusat häält, ärge siin tehke midagi maha (muidugi üks on see kolmes osas kõlaritega, see mis mul on ja teine asi on see kompakt-kohver, mis selles bundle'is pakutakse), ma olen nüüd mõned nädalad mänginud sellega, olen täiesti rahul
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Sama raha eest saab lihtsalt piisavalt palju paremaid võime, et niisama Marshalli nime pärast MG ostmine ei tasu ära...

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
arch0
Posts: 310
Joined: 20 Mar 2007, 21:43

epiphone vs vintage

Post by arch0 »

Ei hakand uut teemat tegema aga.Plaanis osta endale vintage v100. Räägitakse,et hea hinna/kvaliteedi suhtega. Samas silm kisub lp epiphonide peale. Nagu see siin - http://www.thomann.de/gb/epiphone_lp_st ... td_run.htm
Siit siis minu küsimus kui ma ostan selle epiphone kas ma saan sama hea/kvaliteetse ja enamvähem sama hea tooniga kitarri kui on vintage v100, olgugi et väike hinna vahe on sees.
Jackson Dk2m
Ibanez V72E-BK
Jolana Tornado 1963
Tanglewood Stingray bass
Vox ad30vt
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

isegi kõhklesin vintage'i ja epi vahel, käisin poodides proovimas... helikvaliteedi vahe on peaaegu et olematu.. vintage'i heli oli veidi selline tüsedam ja nasaalsem, mis mulle meeldis, proovisin just mõlemal pillil cleani ja epi oma jäi minu arust tsipa nõrgaks minu jaoks, igaühel omad eelistused. IS-is müüja ütles ka et alla 20k epid on jahu... muidugi müügimehed ongi selleks mõeldud, et teiste kaupa maha teha ja enda oma pähe määrida, nii et see ei ole nii üheselt mõistetav... aga enne ostaksin küll vintage'i (kusjuures - Vintage'i pillid kubisevad praakidest, nii et ostetav isend tuleb väga hoolikalt üle vaadata ja proovida), kui selle odava epiphone'i studio.
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
jjortzz
Posts: 52
Joined: 06 Dec 2009, 22:25

Re: EPIPHONE LP STD EB Bundle

Post by jjortzz »

aaa kui sa hakkad mõltema sest mulle on iga kitarrist no sellised kes on terve elu mängind , nt jaan sööt , nad kõik soovitavad sulle pigem vintage kui epiphone

üldse epiphonesid ja ibanezeid ei soovitata eriti palju.
Locked