Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Erinevate firmade pillid
skrew
Posts: 73
Joined: 10 Nov 2008, 16:44

Postby skrew » 10 Nov 2008, 16:52


Matu
Posts: 252
Joined: 22 Apr 2006, 20:47
Contact:

Postby Matu » 10 Nov 2008, 17:23


User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva
Contact:

Postby fakoooof » 20 Nov 2008, 22:24

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.

Minu pilliks on LTD KH-202, tellisin ta Thomannist ja kohale jõudis umbes kuu aega tagasi.
Proovisin ka erinevaid muid pille: Ibanez , mõned teised LTD-d, Schecter ning Epiphone.
Eriti tekkis huvi mul peale KH-202 ka Ibanez RGT42DX-IPT(Halvo Liivamäe poes) ning Epiphone Korina Explorer-i vastu.
Ibanez jättis iseenesest väga hea mulje ning Korina Explorer tundus lihtsalt nii ilus ja stiilne, kuid otsustasin siiski KH-202 kasuks
ja maksin pilli eest ligikaudu 7700 kr + Thomannist tellimise postikulu.

2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.


Valisin ta just sellepärast, et see on Kirk Hammetti signatuur ning põhiliseks mõjutajaks ja eeskujuks
on Metallica ning tahtsin saada võimalikult sarnast soundi Metallicale.
Kuju poolest oleks olnud Korina Explorer küll ilusam, kui KH-202 on selline stiilne strat, millel ainult sarved pikemad:).
Ja Ibanez tundus kuidagist liiga "terava" kujuga. Teistest eristab teda võibolla: "Scull and Crossbone inlays", 24XJ fretid,
floyd rose.

3. Millega oled rahul, millega mitte.

Rahul olen, väga rahul, sest võrreldes mu vana pilli, Harley Bentoniga, teeb see ikka väga teistsugust soundi.
Clean on küllaltki mõnus ja puhas ja kärin küllaltki selline, mida lootsin. Kael on täpselt minu käe järgi(Extra Thin Flat Neck)
Siis 24XJ frettide abil on hea ja lihtne mängida ning kõrgete frettideni pääseb lihtsalt. Rahul ei ole ma võibolla sellega,
et "hardware" võiks olla must. Ja mulle ei meeldi see ka, et on kolm potekat: esimene on kaela poolse helipea, teine
silla poolse helipea volüüm ning kolmas on "master tone". Parem oleks, kui üks volüüm kahe helipeajaoks ning üks toon.

4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.

Nagu ennem mainisin, et KH-202-e ja minu vana Harley Benton-i soundi vahe on nagu öö ja päev. Kasutan Marshali MG15 W võimu
ning nurgas seisab ka Jackhammer, kuid see pedaal eriti ei istu, kuna tal jääb sellist noodikõlavust väheks. Samuti tunnen
ka, et võim jääb kitarrile alla :?

5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.

Hinnanguks annaksin 8/10, kuid kui mul oleks peal EMG 81, oleks asi 9/10(plaanin selle vahetuse ära ka teha).
Eriti soovitaks pilli just nendele, kes on samuti Metallica fännid ning soovivad sarnast soundi timmida.

Varsti saan ka pildi üles :wink:

User avatar
m3dicated
Posts: 207
Joined: 26 May 2008, 13:40
Location: Pärnu
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby m3dicated » 20 Jan 2009, 16:55

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
Fender Jaguar, Thomannist ostetud mingi 3 kuud tagasi vist. 12k.

2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
On silma jäänud, sest paljud bändid, mis mulle meeldivad, kasutavad seda. Meeldib offset kere, kõik see metall selle peal jne. Ja sellel on 24" kael, mis on mu väikestele kätele hea. Ja saund loomulikult.

3. Millega oled rahul, millega mitte.
Kere on ülimugav, kael on hea, AGA kael võiks õhem olla - püsti mängides tuleb raskusi osade nootideni ulatamisega, sest mu sõrmed on suht lühikesed ka. Ja ei, kitarr ei ripu liiga madalal. Mu Ibanezi kael on sellega võrreldes hea, sest ta on õhuke. Aga Ibanezil on jälle mingid ülisuured fretid ja 25.5 skaala, mis mulle ei istu.

4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Kõlab hästi, täpselt nii nagu ootasin, kuid ma plaanin helipead välja vahetada Seymour Duncan Antiquity II'de vastu, mis on Jaguarile tehtud ja teevad 60ndate Jaguari häält. Mu kitarr on Jaapanis tehtud ja Jaapani Jaguarite/Jazzmasterite helipead sakivad. Väike output ja nad ei kõla nii värvikalt kui peaksid. Pmslt teeb ta õigest Jaguari häälest umbes 30% vms. Kajaga on ta ülihea, eriti "spring reverbiga", siis kõlab ta nagu 60ndate surf bändid. Ja kui ta lülitada rhythm circuit'i, siis on ta fuzziga hea.

5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
Kui sa tead, mida sa ostad ja soovid just seda soundi, siis soovitan. Kui sulle ainult kere kuju meeldib, siis soovitan vaadata kas Squier Jagmasterit või uusi Jaguar/Jazzmasteri Classic Playeri seeriat. Viimaste helipead on "kuumemad" ja osad tulevad ka humbuckeritega. Sild on vahetatud tune-o-maticu vastu, ja osad lülitid täidavad muid ülesandeid. Aa, ja humbuckerite versiooniga on võimalik ka coil-split ja sa saad reguleerida, kui palju ta splitid. Igatahes, kui sa lähed Jaapani versiooni peale välja, siis ole valmis ~5000 eeku veel selle "parandamisele" panema, kuna Jaapani oma helipead on nõrgad, tal pole korralikku varjestamist ja elektroonika sees pole ka suurem asi.

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby RockaRolla » 26 Feb 2009, 11:02

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.

Epiphone Korina Flying-V 58'
Ostsin 2008 a veebruaris Thomannist ja hinnaks oli vist 444 eurot + kohver.
Kuu hiljem vahetasin helipead kuldkatetega Sh-4 ja Sh-2 vastu ning vahetasin kaela sadula TUSQ vastu.
Kokku on pilli peale kulunud kuskil 11k.

---------------------------------------------
2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.

Eluaeg meeldinud Flying-V kuju ja lihtsalt pidin omale ühe saama.

---------------------------------------------
3. Millega oled rahul, millega mitte.

Rahul sellega, et on hea, pikk sustain ja saund. Kael ei ole eriti minu käe järgi ja see on väga halb, pole eriti mugav ja pidevalt keeran mängides midagi nässu.

---------------------------------------------
4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.

Hetkel võimuks Cube 15 ja kärinaks Metal Master. Hästi kõlab ja Master võimaldab selle kidraga päris mitu head saundi.
---------------------------------------------
5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.

Saundiga olen rahul aga mugavuse asi ikka kripeldab sees. Tahaks miskit mugavat pilli juurde.


Koos tehtud muudatustega paneks hindeks 6 külmnest. Samas, neile, kes eluaeg Epide ja Gibsonitega mänginud on võib see hinne olla kõvasti kõrgem.
Throw the Jew Down the Well

Hendri
Posts: 637
Joined: 14 Jul 2006, 01:03
Location: Keila
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby Hendri » 26 Feb 2009, 23:53

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
PRS SE Custom 24. dv247.com'ist ostetud, ehk siis Inglismaalt interneti kaudu. Tegin ostu 18.02, 21.02 pandi teele GBst ja 26.02 jõudis kohale. Kaalusin ka osta Gibson SG fadedit, või mõnda Ltd'd. Koos saatmisega läks umbes 8500.- midagi sinnakanti.
2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Ostsin selle, sest meeldivad zebra humbuckerid. Pilli välimus oli ka suhteliselt ilus. See tundus majanduslikult kõige mõistlikum variant praegusel raskel ajal. Lisaks see ka, et pill on tehtud Koreas.
3. Millega oled rahul, millega mitte.
Olen rahul 9/10 skaalal kokkuvõtlikult selle pilliga. Helipeade switch on küll natukene halva kohapeal ja tremologa peab veidikene harjuma, kuid kõik muu on täitsa tasemel.
4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Kõlab väga hästi, varieeruv sound ja selline teema. Kuna ma midagi sellist just otsisingi, siis sobib mulle ideaalselt. Kasutan selle kõrvale Micro Cube võimu, täna kui testisin, siis kohati jääb võim liiga nõrgaks, kuid see oli ka suhteliselt täis duuride...:D
5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
Üldine hinnang on 9/10, nagu eelpool mainitud sai. Kindlasti soovitan, kui pill meeldib ja sobib.
Mina igatahes olen rahul.

Paar pilti ka internetist:
Image
Image

Kui veel küsimusi on siis kõik küsimused on lahkelt teretulnud, ka kõik arvamused sellest pillist jms. :)

Hendri

User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby Tegelane » 26 Feb 2009, 23:57

lihtsalt mainin ära, et väägade kena pill on...

User avatar
kaze
Posts: 407
Joined: 20 Nov 2007, 20:28
Location: Pärnu

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby kaze » 27 Feb 2009, 00:41

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
BC Rich Stealth Chuck SChuldiner Tribute, Thomann, 2008 talv. Proovi ei teinud enne, vaid ostsin netist. Kokku läks natukene alla 14 000.- maksma
2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Ostsin, sest lemmikkitarristil oli sama pill ja videoid ja värke vaadates hakkas pill täiega meeldima. Parameetrid: Alder Body, Neck through construction, Bevel Top Style, Grover Mini Rotomatic Tuners, Ebony Fretboard, 24 Jumbo Frets, 1 Di Marzio X2N Humbucker Pickup, 1 Volume, Wrap around Bridge, Color Onyx (Black). Pill on ise retsilt kerge ja kael peenike. Neck-through tõttu on kõrgemate frettide juures peenem kael.
3. Millega oled rahul, millega mitte.
Sound meeldib, kergus meeldib, välimus meeldib ja tuunerid on kordades paremad kui eelmisel kitarril (LTD AX-50), pole probleemi et ainult üks nupp ja pickup, sest kasutan nii või naa silla helipead ja toonid värgid on põhjas. Ei meeldi see, et kaelal on paari koha peal veits lakki maas vms ja püsti mängides hakkab rihm veits hõõruma vastu kaela.
4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Kõlab väga hästi, pickup on võimas ja teeb vahel cleani ka distortioniseks, kuid mind ei häiri. kasutan line6 tonecore über metalit ja laney lx65r 65w solid state v6imu.
5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
annaks 9/10, paar pisiviga võtavad 1 punni alla, soovitan kui mängid metalit või midagi muud raskemat. Cleani mängimiseks leidub kindlasti paremaid pille.
Image

User avatar
Counterwise
Posts: 1276
Joined: 04 Feb 2008, 12:41
Location: Tallinn, mustamäe
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby Counterwise » 01 Mar 2009, 14:51

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
Jackson kvx10, ostetud 2007 aasta lõpu poole. Ei proovinud midagi. 7000.-

2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Tahtsin v kujulist pilli, alguses vaatasin epiphone goth flying v poole, kuid siis mõtlesin, et tahaks ikka floyd rose'i ka. Sel hetkel tundus jakcson kõige ahvatlevam, internetist lugesin reviewse, kõik olid kiitvad, mitte ühtegi halba sõna ei öeldud. Eristab see, et see on vist ainuke selline kitarr eestis. Hea on veel see, et see on tehtud jaapanis, ei leidnud ühtegi viga.

3. Millega oled rahul, millega mitte.
Nii, millest alustada. Kael on mugav, ei ole kõige peenikesem, kuid mulle väga peenikesed kaelad ei meeldigi. Floyd, mis sest et on licenced, püsib täiuslikult hääles, ainuke miinus on see, et kangi ei saa täielikult kinni keerata(ma vist tegin ühe plastmass rõnga seal katki,mis seda võimaldab) ja ei saa teha frulatot(flatter). Keeled on väga madalal, krihviplärinat ei ole, kohe üldse mitte.
Mulle ei meeld stock pickupid, ma kavatsen ned seymour duncan sh-6'e vastu välja vahetada. Teine asi mis mulle ei meeldi on see, et see on bolt-on kaelaga, B.C richidel on sellise hinna klassiga pillidel neck through. Kuid siiski ei sega Kaela ja kere ühinemis koht mängimist eriti, kõigile 24 krihvile on hea juurdepääs.

4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Pill on tehtud pärnast, mis pidavat heliliselt sarnanema lepale, minu arvates kõlab see hästi, palju kõrgeid palju madalaid ja vähem keskmisi.
Mul on võimuks Behringer Gmx1200h(täiellik metalheadi võim). Selle kitarri ja võimu kombinatsiooniga saan ma välja timmida igasuguseid saunde, Ma olen saanud täpse slayeri saundi, deathi saundi, olen lähedale jõudnud metallica saundile. Kaela poolse helipeaga olen saanud sellise mõnusa slashi soolosaundi. Multiefekt on mul bos me.33 aga ma ei töötle sellega oma tooni vaid panen kajasi ja teisi sellised asju.

5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
ma annan sellele 9/10, arvestades hinda on see kitarr üks parimaid, punkt maha selle eest, et see ei ole neck through. Ma soovitaksin seda neile kes tahavad väga sex välimusega kitarri, mis mängib ja kõlab hästi.
Image
"Miks see kuradi võim viliseb, mul on kõik nupud ju põhjas!"
Helimeeste moto:"Käib töö ja vile koos"
Black metal on sigahale
Selline asi nagu google on olemas, kasuta seda.
Give them everything, and take from them, nothing!

User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby fakoooof » 01 Mar 2009, 23:06


User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby Faded » 02 Mar 2009, 03:16

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
Samick Greg Bennett Series Avion AV-7. Pika nime taga peitub põhimõtteliselt LP Customi koopia.
Ostetud Pärnu Muusikust, 2007. aasta veebruaris. Ei proovinud muid, lasin neil tellida. Maksis 5600 krooni.

2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Ostsin, sest tahtsin tele kõrvale humbuckeritega pilli. Netis arvustusi lugedes jäi see silma. Kuna teadsin, et Muusik müüb Samicku pille, võtsin nendega ühendust ja lasin lihtsalt tellida. Enne raha letile ladumist muidugi proovisin, ning nagu näha, ostsin ära.
Hiljem olen seda näiteks Epi LP Customiga võrrelnud, ning enda pill meeldis rohkem - veidi õhem kael, kergem, ning elavam heli.
Põhilised parameetrid:
- mahagonist kere
- liimitud mahagonist kael
- palisandrist sõrmlaud
- luust sadul
- Groveri pingutid
- Gotoh sadul ja keeltehoidja (stockis mingid hiinakad)
- Swineshead Condor ja Warthog helipead (stockis Duncan Designed HB-102 sett)

3. Millega oled rahul, millega mitte.
Rahul olen enam-vähem kõigega. Algselt võis heli üle veidi nuriseda, aga pärast helipeade ja sadula väljavahetamist pole enam ühtegi halba sõna öelda. Ainus asi, mis aeg-ajalt häirib, on kere teravad servad - mitu korda olen käevarred marraskile hõõrunud. Lähedalt uurides võib ka viimistluses vigu leida (nt. bindingut on kohati liiga usinasti lihvitud), aga need ei sega mängimist.

4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Signaaliahel näeb välja selline:
Rocktron Tri-Wah (modded) -> DIY treble booster -> ProCo Turbo RAT (modded) -> DIY Phase90 -> Righteous Tones Electro-Shine -> Marshall Echohead -> Marshall AVT20X.
Kõla on vähemalt minu kõrvale väga hea. Pill on väga universaalne, saab hakkama erinevate stiilidega (osalt tänu lisatud coil split lülitusele). Olen sellega mitu korda laval ja korra stuudios käinud ning alt pole ta seni vedanud.

5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
Üldine hinnang 7/10 (stock variandis). Soovitaks kindlasti kõigile, kes selles hinnaklassis LP-stiilis pilli otsivad.
Koos minu tehtud upgrade'dega teeb ta bang-for-buck osas nt. Epi LP Customile lõdvalt ära.

Image
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.

User avatar
vunka
Posts: 34
Joined: 14 Nov 2008, 22:34
Location: Tartu

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby vunka » 21 Aug 2009, 11:39

- Stagg SW201 elektroakust, ostetud 15. november 2008. Ei proovinudki erinevaid pille, uurisin kodus vaid riviive ja niimoodi ma ta valisin, sest ei näe mõtet proovimisel kui ma niikuinii mittemidagi ei oska. Maksis 2360.- aga kott ja häälestaja ja varupakk keeli tegid lõppsummaks ligi 3000.-

- Ostsin selle kuna see nägi ühest Squieri akustist(mida ka mõtlesin) parem välja ja riviivis kiideti väga kitarri kõla. Kiideti just seda et samas hinnaklassis paremat kõla ei saavuta.. Seega otsustasin just selle kasuks.

- Olen rahul kõlaga, välimusega, pingutid ja kõlakastipealne sild on head, helipeal pole ka viga, läbi efektiploki elektrika võimu lastes saab ka kärinaga mängida :lol: . Katki läks esimese asjana kaelapoole sild(üks tükk murenes küljest). Seda siis esimese keelevahetuse jooksul, et sellega tasuks algul ettevaatlik olla.

- Kõlab väga hästi. Kuna tegemist on akustilisega siis pole vaja muud kraami kasutada. Läbi võimu pole ka erilist mõtet lasta sest niikuinii väga kõvasti ei mängi. Kuigi kui salvestan ja teen video, siis lasen läbi juhtme otse arvutisse(küll Mic Boostiga)

- Üldine hinnang oleks 10p skaalal 8,5 kanti. Kuna kitarr iseenesest on väga hea kõlaga ja hea mängida. Selge see et akusti on raskem mängida kui elektrikat, kuid algajale soovitan.. Ise kahetsen küll natuke et oleks võinud osta Cut-away kerega akustilise. Aga see ei häiri väga. Soovitan kindlasti ka teistele, kuid pigem algajatele, kes juba profim on, võiks mõelda millegile kallimale.

Vunka :)

Edit: Pildu ka
Image
Takamine

User avatar
linnaloom
Posts: 20
Joined: 10 Jun 2009, 09:59
Location: Tartu
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby linnaloom » 01 Nov 2009, 00:13

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
Epiphone Les Paul Special II , ostetud 2009. aasta augustikuus. Proovisin kuskil 10 tk erinevates poodides. Maksin 2700 kr. umbes.
2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Tahtsin Les Pauli, ostsin just sellise kuna on see esimene elektrikitarr ning selle hinna-kvaliteedi suhe oli minu arvates väga hea. Just eelmainitud hinna-kvaliteedi suhe minu arvates eristabki teda teistest.
3. Millega oled rahul, millega mitte.
Kõla meeldib, hea sirge kael on sellise odavama otsa kitarri kohta. Nagu kõik Les Paulid, on ta üsna raske, lisaks jääb kõik mustus ja tolm paistma :)
4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Kõlab väga hästi, clean on vahel kuidagi liiga... pinisev. Kasutan hetkel Hughes and Kettner odavad 15-vatist võimu. Plaanis osta mõni dist. pedaal.
5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
Pill on täiesti normaalne. Annab kõik Les Pauli vajalikud elemendid. Samas, kui raha on rohkem, soovitaks osta ikka klassikalise Les Pauli.
Pilt ka,
Image
COME DOWN

User avatar
madonna
Posts: 878
Joined: 22 Jul 2009, 13:28
Location: Tallinn
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby madonna » 01 Nov 2009, 00:37

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
Epiphone Les Paul 100. Ostetud mõni kuu tagasi Stanfordist Tallinnas ja maksin selle eest 4000 krooni.

2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Kinnisidee oli osta endale LP, mis sarnaneks klassikalisele Les Paulile. Värvivalik polnud küll suur, aga ma leidsin endale sobiva, nimelt heritage cherry sunburst.
Päris suur mu valik ei olnud, rahakott ei lubanud palju ja ei hakanud ka teisi kitarre silma.

3. Millega oled rahul, millega mitte.
Kitarr on minu käes väga mugav, see sobib mu kätte. Mugav on mängida nii püsti kui istudes. Meeldib klassikaline välimus, elementide asukoht ja headstock. Värv annab kitarrile elu sisse, teeb lõbusamaks. Samuti on ka viimistlusega kõik korras.
Eriti rahul ei ole helipeadega, praegu kogungi vaikselt raha, et need välja vahetada. Tahaks ka sõrmlaual täppide asemele midagi muud.

4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Kitarri mängin läbi Line 6 III Spider 75w'i (meeletult palju effekte, aga ei kasuta neid palju). Distortioniga jääb tiba uimaseks see heli ja see ei ole võimu viga, kuna Seymour Duncan kõlab imeilusalt. Clean kanaliga on heli hea, ma ei oska küll vähemalt paremat oodata.

5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
Ma ostaks selle, aga vahetaks ka helipead ära. Aga samas need stockid nii hullud ka pole, see on minu arvamus.

PILT:
http://www.firstqualitymusic.com/images ... 82_L00.jpg
Blues is easy to play, but hard to feel.
Jimi Hendrix

User avatar
madonna
Posts: 878
Joined: 22 Jul 2009, 13:28
Location: Tallinn
Contact:

Re: Kasutajate hinnangud erinevatele kitarridele

Postby madonna » 01 Nov 2009, 00:49

1. Mis pill, kust ja kuna ostetud. Mitut erinevat proovisid. Palju maksid.
Vintage VEC350FSB sai ostetud vähem kui pool aastat tagasi IS Musicust ja umbes 4000 krooni eest. Proovisin kohapeal veel mitmeid elektroakuste, kuid see jäi kõige rohkem silma.

2. Miks just selle ostsid. Parameetrid, mis seda teistest eristavad.
Kaunis heli, ilus välimus, võimuga ühendatavus, hea hind sellise pilli kohta. Samuti oli mu eelminegi akustiline kitarr Vintage poolt toodetud ja olen väga rahul olnud.

3. Millega oled rahul, millega mitte.
Ma olen rahul pilli kõlaga. Viimistlus on hea ja pilli kujundus meeldib ka väga. Ausalt öeldes ma ei oskagi nüüd halba külge tuua. Ma pole sellega kaua aega mänginud. Jään vastuse võlgu.

4. Kuidas kõlab. Millist muud kraami kasutad.
Kõlab hästi. Aga nagu ikka, tuleks tihti keeli vahetada, heli muutub tuimaks ajaga. Elektroakusti võimu pole, niiet mängin vahel läbi Line 6 III Spider 75w-e. Eks ta natukene terav heli on akustilisel mängides, aga ajab asja ära.

5. Üldine hinnang. Kas ja miks soovitad seda ka teistele.
Ma olen rahul, et ma sellise kitarri ostsin. Värvid on heledamad, Heritage Cherry Sunburst. Niiet tolmu väljapaistmine ei tee muret (siiski puhastan kitarri aeg-ajalt). Kui on soov osta kena kitarr, mida saab ka võimuga ühendada, millel on lõige, siis proovi kindlasti seda kitarri ka.

PILT:
http://www.jhs.co.uk/VintageACOUSTIC/VEC350FSB.jpg
Blues is easy to play, but hard to feel.
Jimi Hendrix