Vintage

Erinevate firmade pillid
Locked
Pauko
Posts: 33
Joined: 02 Jan 2007, 21:35

Vintage

Post by Pauko »

Oskab keegi Vintagest lähemalt rääkida?

Otsene küsimus oleks selle pilli kohta : http://www.zone.ee/fade/Vintage/


Et kas kellegil on mingeid kogemusi Vintage elektroakustidega siis?
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Selle konkreetse pilli mudelit olen IS Musicus proovinud ning jättis väga hea mulje. Kõlakasti on ehk natukene vähe, aga kujutan ette, et näiteks lavapillina on vägagi mõnus.

Olen proovinud erinevates poodides ka teisi Vintage mudeleid ning 90% jätsid hea mulje.

Washburn archtop > VoxAC30
Pauko
Posts: 33
Joined: 02 Jan 2007, 21:35

Post by Pauko »

Kus Tallinnas veel Vintaget müüakse peale IS Musicu?
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Pauko wrote:Kus Tallinnas veel Vintaget müüakse peale IS Musicu?
Ega ei müüdagi vist.
Pauko
Posts: 33
Joined: 02 Jan 2007, 21:35

Post by Pauko »

äkki keegi jagab palju võiks maksta vintage les paul uuest peast is musicus?
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

v99 on 3600.- , v100 4450.-
praegu mingi NPNK hullari kampaania ja selle raames saab vintaged 15% odavamalt.. kui see veel kehtib
Pauko
Posts: 33
Joined: 02 Jan 2007, 21:35

Post by Pauko »

suured tänud mees;)
User avatar
Eku
Posts: 14
Joined: 12 May 2007, 14:27
Location: Kärdla

Post by Eku »

äkki oskate öelda mõne lehe, kust saaks vintage pillide kohta infot?
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Oeh. Ma annan sulle selle lingi, kuid tingimusel, et suhtud kriitiliselt ülistavasse juttu, mis sa sealt leiad. Kõik pole alati nii ilus, nagu reklaamimeeste möla järgi tunduda võib. Vintage pole mingi ülipill, pigem selline odavama otsa on-nagu-on kvaliteediga asi.
http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html

Kriitilist meelt!

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
WqEst
Posts: 348
Joined: 15 Jan 2007, 23:21
Location: Tallinn/Tartu/Veskimäe

Post by WqEst »

just! liivainimesega täiesti nõus. pole mina oma silmaga veel kohanud ühtegi väga head vintage pilli (nii akustilist kui ka elektrikat). rohkem selline aastane alustuspill.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Esimene asi, mis kõigi Vintage LP koopiatega kohe häirima hakkab, on fakt, et potede nupud kriibivad jõhkralt vastu keret. Kui pinguteid katsuda, siis vähemalt üks neist logiseb küljes.

Mul on tunne, et see Wilkinson on odav reklaamitrikk, et kui trükkida suhteliselt suva kvaliteediga juppidele britilikult kõlav nimi peale ja panna mingi mehike ütlema: "Mina olen Wilkinson ja mu jupid on lahedad," siis on inimestel neisse rohkem usku kui nimetutesse kitarriosadesse. Kuigi sisulist vahet ei ole.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
WqEst
Posts: 348
Joined: 15 Jan 2007, 23:21
Location: Tallinn/Tartu/Veskimäe

Post by WqEst »

kas keegi on märganud, et IS Musicu pillipoed haisevad tunduvalt rohkem liimi järele kui teised muusikariistadega kauplevad poed. :lol: äkki siin on mingi seos müüdava kaubaga? :lol: :lol:
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Müüjatega? :P

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Eku
Posts: 14
Joined: 12 May 2007, 14:27
Location: Kärdla

Post by Eku »

liivainimene wrote:Oeh. Ma annan sulle selle lingi, kuid tingimusel, et suhtud kriitiliselt ülistavasse juttu, mis sa sealt leiad. Kõik pole alati nii ilus, nagu reklaamimeeste möla järgi tunduda võib. Vintage pole mingi ülipill, pigem selline odavama otsa on-nagu-on kvaliteediga asi.
http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html

Kriitilist meelt!


olgu, tänud.
pilk on kriitiline ja kahtlustav!
probleem on selles, et ega ma ei oska valida pilli endale, ma olen totaalne võhik. aga teises teemas soovitati vintage mulle.
kitarripoiss
Posts: 34
Joined: 08 May 2007, 16:59

Post by kitarripoiss »

Umbes 9 kuud tagasi sai esimeseks elektri pilliks Vintage VRS100. Olen igati rahul ja ei kahetse et selle valisin. Kuid nüüd hakkan tahtma juba midagi enamat. :?
Locked