Vintage

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Vintage

Post by Uku »

Velkus wrote:No mina sattusin siis ikka VÄGA HEA isendi otsa. Viimistluse üle ei kurda üldse, ainuke viga oli, et tone ja volume nupud käisid kere vastu. Muidu täitsa tip-top. Isegi headstock ja seal olev logo on mulle väga meelepärased.


Seda on tore kuulda, et mõnel meist ikka õnne ka on. :)
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: Vintage

Post by Death Super Mario »

Isegi gibsoni ja fender kitarridelt on võimalik vigu leida ja viriseda neil kes tahavad.
Selle hinna eest mis vintage pillid maksavad on pilli kui küll.
Mida vähem vigu tahad seda kallim pill osta.

vintage on jätnud oma hinnakohta kõige parema mulje.
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Vintage

Post by ErkoP »

Samas võiks ju olla mingi 500kr kallim variant, mille on mingi tehnik korralikult üle vaadanud(puuduvad liimijäljed inlay-de ümber, fretiotsad pole teravad, potekad ei kriibi pilli jne.)
Huvitav, kas kallimatel mudelitel(peter Green-i mudel) need vead puuduvad?
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Vintage

Post by Uku »

ErkoP wrote:Samas võiks ju olla mingi 500kr kallim variant, mille on mingi tehnik korralikult üle vaadanud(puuduvad liimijäljed inlay-de ümber, fretiotsad pole teravad, potekad ei kriibi pilli jne.)
Huvitav, kas kallimatel mudelitel(peter Green-i mudel) need vead puuduvad?


Ma pole Peter Green Signature'i veel näinud.
Signatuurmudelite müümine on üldse paras peavalu. Peter Green maksab ca 7000 krooni, võib-olla nad ei usu, et see kaubaks läheb. Nüüd hakati vasakukäeliste oma pakkuma, oleks tore näppida seda.
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Vintage

Post by ErkoP »

Samas dolphinist oleks see 4770kr+post mis tundub igati mõistlik
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Vintage

Post by Uku »

ErkoP wrote:Samas dolphinist oleks see 4770kr+post mis tundub igati mõistlik


•Orders for anywhere in the EU will be charged a basic £16.99 delivery fee. (With some exceptions: Malta is standard £40)

Väga meeldivad hinnad. Paneb lausa mõtlema.
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Vintage

Post by ErkoP »

Nende postikuludega on nii, et ma sügisel tahtsin endale sealt pilli osta, aga postikuluga oli kohe alguses jama, ei tulnud ta 16.99 ega 40 vaid mingid kahtlased summad. Üks hetk saadeti mulle aga meil, et postikulu on 130 naela. Loodan, et nad on selle olukorra tänaseks ära lahendanud, kuna informatsioon on lehel mitu kuud sama olnud :?
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
User avatar
karlapoiss
Posts: 2247
Joined: 17 Feb 2008, 18:14
Location: kuressaare ( 1-2korda kuus tallinn)

Re: Vintage

Post by karlapoiss »

Blink182ää wrote:
karlapoiss wrote:See on küll maitse asi aga eelistan ise vintagesi nt: squierile,epiphonele,yamahale, ibanezile jne. Sellistele teistele odavamatele kitarri firmadele.

Image
endale hakkas seegi pill ka rohkem meeldima kui fenderi mim stratid.

Ibanez ja yamaha odav firma :lol: ? Neil on odavama otsa pille ka lihtsalt kahtlen, et sinujaoks mingi 35 000 maksev ibanezi pill odav on, või on?



ma möttlesin samas hinnaklassis ikka :D 3000-5000.- sinna vahemikku. :)
grumpy_snail
Posts: 41
Joined: 16 Jan 2009, 16:47

Re: Vintage

Post by grumpy_snail »

Olen ka ise v100 peale mõelnud, aga proovides hakkas silma, et võrreldes teiste kitarridega on tal keeled väga madalal. Proovi kuidas tahad, ilma plärinata mängida ei õnnestunud (mitte et ma mängida oskaks...).
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Vintage

Post by Uku »

grumpy_snail wrote:Olen ka ise v100 peale mõelnud, aga proovides hakkas silma, et võrreldes teiste kitarridega on tal keeled väga madalal. Proovi kuidas tahad, ilma plärinata mängida ei õnnestunud (mitte et ma mängida oskaks...).


See pole nüüd küll kitarri süü. Odavama otsa kitarre tuleb tihtipeale ise seadistada, sest sellele tehases tähelepanu ei pöörata. Ka pillipoodides ei tehta seda alati ära. Seadistad oma vajaduste järgi paika ning ongi olemas.
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Re: Vintage

Post by DexXxter »

Uku wrote:
grumpy_snail wrote:Olen ka ise v100 peale mõelnud, aga proovides hakkas silma, et võrreldes teiste kitarridega on tal keeled väga madalal. Proovi kuidas tahad, ilma plärinata mängida ei õnnestunud (mitte et ma mängida oskaks...).


See pole nüüd küll kitarri süü. Odavama otsa kitarre tuleb tihtipeale ise seadistada, sest sellele tehases tähelepanu ei pöörata. Ka pillipoodides ei tehta seda alati ära. Seadistad oma vajaduste järgi paika ning ongi olemas.


Mul on ka see probleem. Kõige alumine ja ülemine keel käivad astmetraatidele pihta. Kärinaga mängides ei sega, aga cleaniga häirib küll.
Et siis põhimõtteliselt trussrodi kallale?
Kuidagi palju annab vilet ka millegipärast. Eriti kui on ainult üks helipea sisse lülitatud, vahet pole, kas kaela või silla oma.
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
User avatar
madonna
Posts: 878
Joined: 22 Jul 2009, 13:28
Location: Tallinn

Re: Vintage

Post by madonna »

DexXxter wrote:
Uku wrote:
grumpy_snail wrote:Olen ka ise v100 peale mõelnud, aga proovides hakkas silma, et võrreldes teiste kitarridega on tal keeled väga madalal. Proovi kuidas tahad, ilma plärinata mängida ei õnnestunud (mitte et ma mängida oskaks...).


See pole nüüd küll kitarri süü. Odavama otsa kitarre tuleb tihtipeale ise seadistada, sest sellele tehases tähelepanu ei pöörata. Ka pillipoodides ei tehta seda alati ära. Seadistad oma vajaduste järgi paika ning ongi olemas.


Mul on ka see probleem. Kõige alumine ja ülemine keel käivad astmetraatidele pihta. Kärinaga mängides ei sega, aga cleaniga häirib küll.
Et siis põhimõtteliselt trussrodi kallale?
Kuidagi palju annab vilet ka millegipärast. Eriti kui on ainult üks helipea sisse lülitatud, vahet pole, kas kaela või silla oma.


Pane kitarr maha ja vaata headstocki poolt kaela, et kui palju ta vibus on. Kui kael korras on, siis pead silda reguleerima.
Blues is easy to play, but hard to feel.
Jimi Hendrix
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Re: Vintage

Post by DexXxter »

Kael, ma ütleks, on suht sirge. Aga ma avastasin, et teised keeled käivad ka ikka kergelt ülemiste krihvide pihta. Et siis reguleerin silla pealt need värgendused ette poole?

Kas varjestamisel käepäraste vahenditega fooliumiga ajab läbi?
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Vintage

Post by Faded »

DexXxter wrote:Kael, ma ütleks, on suht sirge. Aga ma avastasin, et teised keeled käivad ka ikka kergelt ülemiste krihvide pihta. Et siis reguleerin silla pealt need värgendused ette poole?
Mitte ettepoole, see reguleerib intonatsiooni. Kõrgemale pead neid tõstma. Ehkki kõigepealt võiks selgeks teha, milliste krihvide pihta keeled käivad.

DexXxter wrote:Kas varjestamisel käepäraste vahenditega fooliumiga ajab läbi?
Ajab, aga ega ta ideaalne pole. Sa pead kõik fooliumitükid omavahel mehaaniliselt ühendama, nt. liitumiskohtadesse kruviga puidu külge, nii et mõlema tüki servad alla jäävad. Võid veel seibi ka vahele panna. Maandusjuhtmed tuleb samamoodi kinnitada. Põhjuseks see, et alumiiniumi külge ei anna tinutada, vähemalt mitte käepäraste vahenditega.

Kui vaskteibi hankimine on absoluutselt välistatud, siis ma pigem kasutaks metallvärvi kui fooliumi.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Re: Vintage

Post by DexXxter »

Njaa, midagi tuleks vist välja mõelda küll. Jubedat feedbacki annab. Isegi kui keeled käega katan. Kahe käega niisamuti, hoian kaela pealt ja helipeade kohalt, aga ikka undab ja viliseb.

E: Tõstsin silda kõrgemale ja keerasin drive'i natuke vähemaks, muutus talutavamaks küll :D
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
Locked