Thomann'ist pilli ostmine. Kuda see käib?

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Thomann'ist pilli ostmine. Kuda see käib?

Post by GigAHerZ »

Vaatasin Thomann'is (soome omas) pillide hindu ja seal ikka suht rämedalt hinnad pillipoest väiksemad. Nüüd tahaks teada täpselt, kuda see tellimine jms käib, sest ise ple kunagu välismaalt niimodi midagi ostnud.
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

mai teagi kas nad eestisse saadavad.. ma olen soome tellind sealt asju.
ja asi käib nagu ikka netipoodides. paned ostukorvi, maksad arve ära ja pärast tuleb postiga kohale.

20 euri on postikulud.. yksköik kui raske pakk on. nii et tasub korraga rohkem asju tellida, vöi otsida möni inimene kes kah hakkab tellima sealt. mingeid keeli vöi asju ple mötet tellima hakata sealt, eraldi sest maksad ikka selle 20 euri...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
skateweb
Posts: 234
Joined: 03 Nov 2005, 00:37

Post by skateweb »

mis selle thomanni lehekülje aardress on?
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Vaatasin sakslaste lehte ja nad saadavad hea meelega 25eur'i eest eestisse :D
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

Ma ütleks niipalju, et see ei ole Soome Thomann...Thomannil on lihtsalt edasimüüja Soomes. Kaup tuleb ikkagi Saksamaalt :D

Selle ostmise kohta...
Soovitan sulle Ühispangas teha virtuaalne krediitkaart...siis arvutad ära palju sul raha läheb tellimise peale (kaup + 25 euri transpordikulu) ja paned selle raha sinna kaardile...
Lähed Thomanni saidile, valid kauba välja, lisad korvi, täidad vajalikud asjad, sisestad selle virtuaalse krediitkaardi numbri ja maksad ära ning jääd ootama (4-6 päeva oli vist).

Mul on aega olnud nende asjade uurimiseks kuna varsti ostan endalegi sealt ühe komplekti kui kidra jõuab lattu. 8)

U-Kaarti saab vormistada ainult U-Netis ja füüsilist kaarti ei valmistata. Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini - nii saate igaks ostuks, mida te välismaistest internetikauplustest teete, vormistada uue kaardi just nii suure limiidiga, kui teil selleks ostuks vaja on. Näiteks kui soovite internetikauplusest amazon.com osta raamatu, mis koos transpordikuludega maksab 28$, siis vormistage endale U-kaart limiidiga 400 krooni. Summa ümberarvutamiseks Eesti kroonidesse on mugav kasutada valuutakalkulaatorit. Analoogiliselt krediitkaardile omab U-Kaart ka kolmekohalist turvatunnust CVV2, mis muudab kaardi kasutamise internetis turvaliseks. Lühike kehtivusaeg ja vabalt valitav limiit lisavad turvalisust veelgi - isegi kui mõnel petturil õnnestub Teie kaardiandmed enda valdusesse saada, ei ole tal nendega midagi peale hakata, sest kaardil ei ole enam raha või saab kaardi kehtivusaeg kohe otsa.

Kuidas U-Kaarti kasutada?
U-Kaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist. Kui olete internetikauplusest kauba välja valinud ja tehingu kinnitanud tuleb:

* valida maksmisviisiks Visa kaardiga maksmine
* edastada kaupmehele kaardi andmed:
1) kaardi number,
2) kehtivus
3) turvatunnus CVV2

Kaardi andmeid (kaardi numbrit, kehtivusaega, turvatunnust, limiiti ja vabu vahendeid) saab vaadata ainult U-Netis.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

tegelikult ei ole nendel soomes mingit edasimyyjat kah yldse. yks ja sama lehekylg millel saab mitut keelt valida.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Jux
Posts: 9
Joined: 02 Feb 2007, 13:59

Post by Jux »

Mina olen kah tohmani poest :P mitu asja tellinud ja julgen soovitada. Kuna soome keelt ma eriti ei oska, siis olen oma tellimused teinud inglismaa weebipoest. Kui nad arve saadavad, siis on tellitud kaupade hinnad ümber arvestatud, mis nad on saksamaa poes, kui kaup eestisse tuleb. Ja shipping cost on 25 euri. Arve saatmine ja nende poolt aktsepteerimine läheb nii nädal ja paki kohale jõudmine teine. Nii et 2 nädalaga tuleb arvestada kui kõik kaup neil olemas - see on ka enamvähem maksimaalne aeg. Muidu Eestisse shipib kaup nii 3-e päevaga.

On kogemusi ka selles, et laos on kaup otsa saanud ja olen oma tavaari pidanud ootama. Viperuste esinemisel pole mõtet neid e-postiga tülitada vaid kohe helistada international klienditeenindusse. Seal käib vestlus inglise keeles. E-mailidele vastavad nad väga aeglaselt.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Ma ootasin thomannist oma võimu 2 kuud :D
maolenkassu
Posts: 29
Joined: 15 Jan 2007, 23:40

Post by maolenkassu »

endal ka plaanis osta sealt pill.
kas ma saan õigesti aru, et lihtsalt valin pilli, esitan tellimuse, nad saadavad arve, kui maksan ära siis on tellimus lõplikult esitatud ja akkab kestma see tarne aeg.

või on veel midagi mida peab tegema?
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

Midagi taolist on jah :D
A neil on veel selline teenus et sa sisestad oma moblanumbri koos suunakoodiga ja nad saadavad sulle sõnumi kui su pakk asub teele :D ja siis umbes 4-6 päeva jooksul peaks ta kohale tulema :P
maolenkassu
Posts: 29
Joined: 15 Jan 2007, 23:40

Post by maolenkassu »

MadCat wrote:Midagi taolist on jah :D
A neil on veel selline teenus et sa sisestad oma moblanumbri koos suunakoodiga ja nad saadavad sulle sõnumi kui su pakk asub teele :D ja siis umbes 4-6 päeva jooksul peaks ta kohale tulema :P

palju selline teenus võib maksta?
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

See on tasuta...peaks olema vähemalt :P

If you give us your phone and mobile phone number, we can contact you if there are any further questions or problems regarding delivery or credit card issues. You will also receive an SMS as soon as your parcel leaves our warehouse.
maolenkassu
Posts: 29
Joined: 15 Jan 2007, 23:40

Post by maolenkassu »

aga kas thomannist telimisek peab 18 olema või ei?
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

Vot seda ei ole vist kusagil täpsustatud...
Aga sa võid ju alati emaga koostööd teha ;) :lol:
Locked