Tahaks osta kitarri.

Erinevate firmade pillid
Nannuke
Posts: 2
Joined: 08 Nov 2015, 01:02

Tahaks osta kitarri.

Postby Nannuke » 08 Nov 2015, 01:15

Kuulsin ja lugesin, et paljud tellivad thomannist pilli. Tahaksingi küsida, et kas olete rahul?
Et nagu, see on minu esimene kitarri ost, niiet oskate midagi soovitada? Nagu aru on saada, siis olen algaja selles asjas.
Mida te ütlete üldse, mis firma toodab kvaliteetseid pille ja kas on ka vahe puidul, millest pillid on valmistatud?
Pmt tahakski odavat aga kvaliteetset pilli. Enamjaolt ikka oma meeldiva aja veetmiseks, ns tinistan- mitte midagi suurt.
So help me, täiesti võhik. :?:

User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: Tahaks osta kitarri.

Postby voice » 08 Nov 2015, 11:19

Osad Thomanni odavpillid on mängitavad, osad isegi täitsa head, aga... Tavaliselt tuleb odava instrumendiga üht-teist ette võtta, et ta mängitav oleks ja see võib pilli peale kulutatud rahahulga tunduvalt suuremaks ajada. Sellepärast ma soovitaks kõigepealt kohalikud poed läbi jalutada: olen ise tuttavate jaoks aegade jooksul välja valinud 3-4 pilli (hinnaklass 120-200), mida pole häbi hiljem endalgi kätte võtta. Odav pill internetist ja ilma proovimata on paras loterii, enda seis selles on 50-50, kogemustele vaatamata. Päris suurt ämbrit pole veel olnud, 2 pilli vaatavad praegugi seina pealt vastu, samas on tulnud mõlemaga ka vaeva näha ja sinna raha sisse paigutada.

Nannuke
Posts: 2
Joined: 08 Nov 2015, 01:02

Re: Tahaks osta kitarri.

Postby Nannuke » 09 Nov 2015, 02:41

Tänud. Mõtlesin, et kas osta Tartu pillipoest või tellida sealt thomannist.
Eks ma siis vaatan, ehk mul veab.
Kas see algajale´sobilik kitarr? Kuidas muidu tundub?
http://www.thomann.de/intl/harley_benton_d_120ce_nt.htm

User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: Tahaks osta kitarri.

Postby voice » 09 Nov 2015, 11:52