Takamine

Erinevate firmade pillid
Rynts
Posts: 68
Joined: 18 Oct 2009, 18:13
Contact:

Takamine

Postby Rynts » 27 Aug 2012, 01:16

Tundub, et foorumist Takaminede kohta ma veel teemat ei leidnud, vähemalt otsingut kasutades..

Seega teeks siis nendest juttu. Jagage arvamusi ning hinnanguid sellele toodangule. Endal on plaanis nüüd lähi ajal kuni 400.- euri eest akustiline osta ja Takamined on just silma jäänud, tunduvad ilusa laialdase kõlaga(on nii madalat kui kõrget otsa piisavalt) ja kvaliteetsed pillid selle raha eest olema. 8)

Isiklikult olen vaadanud hetkel neid kahte:
http://www.stanfordmusic.ee/et/componen ... ?sef=hcfpm
http://www.stanfordmusic.ee/et/componen ... ?sef=hcfpm

Muidugi mahub selle hinnaklassi sisse veel palju-palju pille mida peab katsetama ja proovima, kuid siiski.. arutleme asja üle, kes vähegi proovinud ja kokku puutunud Takaminedega.
Fender American Standard Stratocaster
Tanglewood Tomkat Te6js

Renx93
Posts: 28
Joined: 16 Aug 2009, 19:46
Location: Tallinn

Re: Takamine

Postby Renx93 » 05 Sep 2012, 17:18

Ma julgeks soovitada küll seda takamine eg440SC-d, ma ise ostsin aprillis stanfordist sellise. Kõla on oma hinnaklassi pilli kohta väga hea nii akustiliselt, kui ka pardalolevat elektroonikat kasutades, originaalpingutid on ka täiesti aktsepteeritavad ja hoiavad pilli hääles. Kõlakaas on kah täispuidust, ning see on väga suur pluss. Muidu ma proovisin stanfordis samaaegselt ka mingisugust enam-vähem sama hinnaga fenderit, sonoran vist oli selle nimi, kuid selle kõla vähemalt mind küll ei sümpatiseerinud ja ei tundunud käes ka nii mugav kui see takamine, proovisin ka paari samas hinnaklassis olevat yamahat, kuid lõpuks tundus vähemalt minule see takamine kõige sobilikum pill selles konkreetses hinnaklassis. Siiamaani pole nagu mingeid kaebusi selle takamine pilli kohta tekkinud. Ostes ainus miinus oli see, et tehasest tulles olid keeled minu maitse jaoks natukene liiga kõrgel, kuid see oli vägagi kergelt lahendatav probleem nii, et väga mind ei morjendanud see pisiasi. Ainus asi, mida ma võib-olla veel muudaks selle pilli juures on see, et paneks tehase sadula asemele luust sadula. Kokkuvõtteks ütleks, et üldiselt sellise raha eest vägagi hea pilliga on tegemist.
Takamine EG440SC / Schecter C-1 Classic / Yamaha EG 112C (heavily customized) -> Boss GT-6 (FX loop Big Muff) -> Microcube & Yamaha GA-15

H303
Posts: 4
Joined: 20 Dec 2013, 18:08

Re: Takamine

Postby H303 » 20 Dec 2013, 18:25

Olen õnnelik EG523 omanik ja pilliga väga rahul. Võrratu heli, mugav mängida ja edev disain. Luust sadul kukuks ära küll ja oleks selle hinnaklassi juures ka juba nagu standardvarustus. Elektroonika samuti väga hea.