epiphone 335 dot

Erinevate firmade pillid
taitsapael
Posts: 7
Joined: 07 Aug 2012, 02:58

epiphone 335 dot

Postby taitsapael » 07 Aug 2012, 03:10

Tere! ma mängin hetkel isa akustilise kitarriga ja tahaks oma kitarri ning tahaks akustilist ka mängida ja tahaks elektrit samuti. seega kui ma õieti olen aru saanud saab semi akustilisega mängida nii elektri kui ka akustilist kitarri. ja siit ka küsimus kas epiphone es335 dot on väärt ostmist?
lisaks veel ka selline küsimus, et kas ma saan tollel kitarril mängida helisi nagu on black sabbathi iron manis http://www.youtube.com/watch?v=dZJPYo-YUkA

Tomm@LesPaul
Posts: 45
Joined: 01 Apr 2011, 21:00
Location: Põlva
Contact:

Re: epiphone 335 dot

Postby Tomm@LesPaul » 16 Aug 2012, 10:10

Kindlasti on mõtet osta seda pilli. Mul on endalgi selline ja väga mõnus pill on. Ja sellega saad sa ka Sabbathi helid kätte.

User avatar
germpz
Posts: 557
Joined: 13 Aug 2005, 20:22
Location: Veeriku
Contact:

Re: epiphone 335 dot

Postby germpz » 16 Aug 2012, 23:32

Paraku oled valesti aru saanud. See pill on ikkagi elektrikitarr ja ei asenda akustilist. Nimelt ei ole sellel kere seest üldsegi õõnes vaid sisaldab massiivset puuplokki ja seetõttu ei kõla akustilise pilliga sarnaselt absoluutselt. Üldiselt iga asja jaoks oma pill ja kõigega mitut asja teha ei saa. Aga Dot on oma raha eest korralik valik. Arvestama peab vaid suhteliselt mudaselt kõlavate helipeadega. Mine pillipoodi ja proovi. Uurida tasuks veel Ibanezi sarnaseid mudeleid.