Küsimus pilli väärtuse kohta.

Erinevate firmade pillid
CoB
Posts: 149
Joined: 21 Aug 2007, 13:53
Location: Rapla
Contact:

Küsimus pilli väärtuse kohta.

Postby CoB » 16 Jul 2012, 20:12

Hei !

Küsiksin teilt, et kui ma otsustan enda kitarri ESP Edwards E-AL-128 Sawtooth'i müüki panna, siis mis oleks selle pilli väärtus ?
Uuena maksis see umbes 1400€ + saatmiskulu Jaapanist. Ei mäleta, kui suur summa see oli. 1000-2000 KROONI piirimaile jäi see.
Kui pill kohale jõudis, oli sellel pikemast sarvest kild väljas. Öeldi, et " ise tegid ! ". :)
Praegu on sild koledalt paigast ära vajunud, kuna ei ole pikka aega sellega mänginud.Keeled on peal uued ja enamvähem puutumata.
Floyd iseenesest töötab sel välja korralikult ja püsib hääles. Mängitavus ja kvaliteet pillil väga bueno.
Kaasa annaksin loomulikult korraliku ESP koti ja ka värskelt ostetud K&M Memphis PRO statiivi, millel kitarr istub küll, kui selle juures mitte kõvasti tantsu lüüa.
Igaksjuhuks vabandan ette,kui postitus on vales kategoorias, aga tahaksingi esialgu teada, mis selle väärtus on. Mõnel suuremal huvilisel on võimalik ka pilte saada.

Väike edit ka : Pill on aastast 2008

Ats.
Kitarrid:Epiphone Korina Explorer BK,mingi staggi el.akust.
Võim:Mingi Laney bassivõim:D(50W).
Plokid:Zoom G.1 ja Boss MT-2
Medikad:Dunlop,Planet Wawes.

User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: Küsimus pilli väärtuse kohta.

Postby voice » 16 Jul 2012, 21:42

Oh jah, mäletan, et mingis kitarriajakirjas oli paika pandud kitarri 2 suurimat vaenlast: transafirmad ja vihased tüdruksõbrad... :P
Hinna arvutamisel võid saatmiskulu välja arvata, see ei huvita takkajärele kedagi. Hetkeseisuga on pill väärt umbes poolt ostuhinda; kui sarv parandatud ja sild paigas, et võimalik ostja proovida ka saab, tuleb ehk 100-150 raha juurde.

CoB
Posts: 149
Joined: 21 Aug 2007, 13:53
Location: Rapla
Contact:

Re: Küsimus pilli väärtuse kohta.

Postby CoB » 16 Jul 2012, 23:36

Ma tõesti ei oska öelda, kas saaksin selle sarve kuidagi ära parandada.
Kuid nii palju tulen ma vastu, et panen tutikad keeled ja teen peenhäälestuse Floydile.
Ise mängin drop C's. See ei pruugi igaleühele sobida. :P
Kitarrid:Epiphone Korina Explorer BK,mingi staggi el.akust.

Võim:Mingi Laney bassivõim:D(50W).

Plokid:Zoom G.1 ja Boss MT-2

Medikad:Dunlop,Planet Wawes.

Rynts
Posts: 68
Joined: 18 Oct 2009, 18:13
Contact:

Re: Küsimus pilli väärtuse kohta.

Postby Rynts » 27 Aug 2012, 03:16

Ai Ats, ma pole seda veel näinudki sul ja juba tahab müüma hakata.. igatahes superluks ilus pill on piltidel. Ehk saan isegi mingi aeg üle vaadata ja oma hinnangu kasutamis jälgedest anda. :)
Fender American Standard Stratocaster
Tanglewood Tomkat Te6js

User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Re: Küsimus pilli väärtuse kohta.

Postby fleik » 04 Sep 2012, 20:39

Need MIJ Edwardsid peaksid oma väärtust tegelikult järelturul üsna hästi hoidma. 1k eur võiksid ikka saada selle eest.
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill