Esimene elektrikitarr algajale

Erinevate firmade pillid
Leftie
Posts: 1
Joined: 10 Jul 2012, 22:11

Esimene elektrikitarr algajale

Postby Leftie » 10 Jul 2012, 22:48

Pikemat aega tahan endale elektrikitarri komplekti (elektrikitarr+võimendi) netipoest, kuna ei ole võimalus linna minna.
Aitaksite soovitada midagi odavat lehekülgedelt
Tänan.

iRLK
Posts: 155
Joined: 21 May 2012, 22:07

Re: Esimene elektrikitarr algajale

Postby iRLK » 11 Jul 2012, 08:10

mõtekas oleks alati siiski kohapeale minna, enamasti müüjad teavad ja oskavad väga palju soovitada ja saab ka ise katsetada, üldjuhul fakt peaks olema see, et kõige odavamat pole ka mõtet osta. väga palju oleneb ka sellest mida ja kuidas sa mängida tahad, raskema muusika jaoks on tihtipeale parem humbucker helipead (need suuremad, nagu kaks rida kõrvuti vms) enamasti leiab neid les paul, sg tüüpi pillidel, cleani-lt mängimiseks peaks strat, tele parem olema, aga see on kõik siiski puhtalt maitse asi. erinevad pillid kõlavad erinevalt ja peaks siiski ise katsetama milline meeldib endale. stanfordi valikust niipalju, et kui tahta odavalt läbi ajada siis Epi LP/SG-d ajavad asja üpris viisakalt ära, isiklikult mulle endale meeldib neist odavatest Epi-dest SG rohkem, tundub kuidagi mugavam, aga kõla poolest ma endale ei ostaks... kui tahta Fenderi tüüpi pille siis Squier Affinity peaks algajale üpris viisakas olema, Bulleti poole võib ka vaadata aga Affinity peale oleks mõtekas juba siis investeerida (kui Classic Vibe seeriat ei raatsi soetada, sest mulle üks kitarrimeister ütles, et need on paremad kui Mehhiko Stratid) ja Yamaha pacifica-t pole väga mõtet vaadata, pidavat täielik saast olema. võimedite suhtes väga vahet ei ole kui ostad kodus harjutamiseks.