Hiina Squierid?

Erinevate firmade pillid
Locked
tenn0
Posts: 38
Joined: 05 Feb 2010, 13:59

Hiina Squierid?

Post by tenn0 »

Ma vaatasin pildilt, et kidral kirjas made in indonesia. Mul on sama seeria strat, toodetud 2003, ja minu oma on made in china. Kas siis Squier on oma tootmist kolinud?
NäeVaataLennuk
Posts: 19
Joined: 06 Jun 2011, 11:30

Re: M: Squier Standard Stratocaster

Post by NäeVaataLennuk »

Ei oska täpselt öelda, aga kardan et sul võib olla vist feik squier, aga ei tea ka, neid squiereid võidakse mujal ka toota. Hiina epiphonedega sama jama, sealt võid sa kergesti feik kitarri saada. seerianumbri järgi vaadates on mul vist 2010 aasta toode,.
sander_p
Posts: 48
Joined: 06 Sep 2009, 09:10

Re: M: Squier Standard Stratocaster

Post by sander_p »

NäeVaataLennuk wrote:Ei oska täpselt öelda, aga kardan et sul võib olla vist feik squier, aga ei tea ka, neid squiereid võidakse mujal ka toota. Hiina epiphonedega sama jama, sealt võid sa kergesti feik kitarri saada. seerianumbri järgi vaadates on mul vist 2010 aasta toode,.

Ei ole feik, uued Squierid tulevad ka Hiinast. Mul on nii made-in-china Classic Vibe (kallima otsa Squier) Tele kui ka MIM Deluxe Strat ja peab ütlema, et kuigi hinnavahe on rohkem kui kahekordne, siis kvaliteedis on erinevus väiksem. Niiet selle hinna eest soovitan!
tenn0
Posts: 38
Joined: 05 Feb 2010, 13:59

Re: M: Squier Standard Stratocaster

Post by tenn0 »

sander_p wrote:
NäeVaataLennuk wrote:Ei oska täpselt öelda, aga kardan et sul võib olla vist feik squier, aga ei tea ka, neid squiereid võidakse mujal ka toota. Hiina epiphonedega sama jama, sealt võid sa kergesti feik kitarri saada. seerianumbri järgi vaadates on mul vist 2010 aasta toode,.

Ei ole feik, uued Squierid tulevad ka Hiinast. Mul on nii made-in-china Classic Vibe (kallima otsa Squier) Tele kui ka MIM Deluxe Strat ja peab ütlema, et kuigi hinnavahe on rohkem kui kahekordne, siis kvaliteedis on erinevus väiksem. Niiet selle hinna eest soovitan!


Tõesti, olen ka ise vaadanud, et mu squier ei jää üldse nii palju mexico stratidest maha, kui suur hinnavahe on. Standard seeria on vist üsna asjalik, kõige odavamasse bullet strati (või mis iganes seeria see on) mul küll väga usku pole.
Locked