Arvamused?(strat)

Erinevate firmade pillid
fruityloop
Posts: 3
Joined: 13 Sep 2011, 19:45

Arvamused?(strat)

Postby fruityloop » 16 Sep 2011, 19:45

Tervist,

Olen oma esimese elektrikitarri ostulävel, olen varem mänginud laenatud hohner'i elektrikitarril ja akustilisel/poolakustilisel kitarril niiet ei ole võtmas pilli esimest korda kätte, kuid algaja tasemest edasi pole samuti jõudnud. Sooviksin stratocaster tüüpi pilli ja leidsin välja kaks sobivat siit samast foorumist. Sooviksin siis erapooletuid arvamusi:

1. Stratocaster, ~200€
2. Fender squier bullet hss, 85€

Kumba soovitaksite? Kumma hinna/kvaliteedi vahe tundub parem? Plaanin kõrvale võimendiks osta uue Line6 Spider IV -

Kindlasti enne ostu lähen kogenenumaga kohapeale instrumenti proovima, kuid sooviksin ka teie arvamust kuulda.

edit: Leidsin veel ühe Ibanez GRG170DX, mille hind jääks ka 200 kanti. See pole küll vist sama tüüpi, aga mis arvate. Viimane siis omanikul kohe pärast ostmist seisma jäänud elektrikitarr, sest lihtsalt omanikust ei saanud pillimeest. Kitarri on kasutatud kokku paaril päeval mõned tunnid.

User avatar
raunoland
Posts: 209
Joined: 02 Oct 2010, 21:08
Location: Tartu
Contact:

Re: Arvamused?(strat)

Postby raunoland » 21 Sep 2011, 15:44

humbuckeri pärast võtaks soodsahinna tõttu squieri, kuid noh, kui arvad, et sinust saab tõsine pillimees, siis võta ibanez.. vähemalt mina arvan niimoodi
Image
_____________________________________________
lõpuks ometi keegi tahab mustvalget vikerkaart... see on nati nagu tahaks olla gay aga hevi ka sama (rada7 foorumist)

letsrock
Posts: 243
Joined: 16 Sep 2008, 16:50
Location: Tartu
Contact:

Re: Arvamused?(strat)

Postby letsrock » 21 Sep 2011, 23:51

Pillivalik peaks lähtuma eelkõige sellest, mis muusika meeldib ja mida mängima tahad hakata. Strat ja see Ibanez on kaks täiesti erinevat asja.
Keep rockin

Rynts
Posts: 68
Joined: 18 Oct 2009, 18:13
Contact:

Re: Arvamused?(strat)

Postby Rynts » 22 Sep 2011, 17:08

Fender American Standard Stratocaster
Tanglewood Tomkat Te6js

fruityloop
Posts: 3
Joined: 13 Sep 2011, 19:45

Re: Arvamused?(strat)

Postby fruityloop » 23 Sep 2011, 14:03

Rock ja metal. Videote põhjal tunduvad nii strat kui ka ibanez selle stiiliga justkui sobima?
Praegu sain mõneks ajaks kasutusse Yamaha Pacific 412V ja tundub täitsa soovidekohane pill. Kui läheb päris isikliku pilli ostuks, siis on võrdluspunkt olemas. Kellelgi üldse selle pilliga kogemusi, seda mudelit vist enam ei toodeta?

User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: Arvamused?(strat)

Postby RockaRolla » 23 Sep 2011, 15:08

Elu aeg ka single coilidega raskemat muusikat mängitud. Sobib mingi strat kah, isegi telega annab mängida.
Throw the Jew Down the Well

Herzaustahl
Posts: 16
Joined: 23 Sep 2011, 12:51

Re: Arvamused?(strat)

Postby Herzaustahl » 23 Sep 2011, 16:53

Eks ma muidugi teen meelega nüüd enda müüdavale kaubale reklaami, kuid kui on tõsine soov metalit teha, siis võid mu pakkumise ka üle vaadata ().
Siin teemas väljatoodud hinnaskaalast jääb see küll pisut välja, kuid nende stiilide jaoks, mis sa teha soovid, on see küll igal juhul ideaalne. Pill koos EMG aktiivpeadega teeb vägagi mehist häält ning ilmselt ei pea sa pilli ka lähima paari aasta jooksul mõne parema välja vahetama, mida sa ilmselt nagunii teed kui ostad hetkel odavama otsa ibanezi või staggi.

Kui huvi on, siis võta ühendust (PM või kuulutuses olev tel.nr) ja astu koos Yamahaga näiteks meie bändiruumist Kadriorus läbi, saad läbi korraliku võimu mõlemat pilli vahetult proovida ja võrrelda. Ega see hind ka kivist ei ole ning eks saab asja läbi arutada.

Parimat,

User avatar
raunoland
Posts: 209
Joined: 02 Oct 2010, 21:08
Location: Tartu
Contact:

Re: Arvamused?(strat)

Postby raunoland » 13 Dec 2011, 21:03

Image
_____________________________________________
lõpuks ometi keegi tahab mustvalget vikerkaart... see on nati nagu tahaks olla gay aga hevi ka sama (rada7 foorumist)