Epiphone - Les Paul Special-GT Bundle 3

Erinevate firmade pillid
KidraHull69
Posts: 2
Joined: 24 May 2011, 19:14

Epiphone - Les Paul Special-GT Bundle 3

Postby KidraHull69 » 24 May 2011, 19:19

Et siis tervitan kõiki!!! :D Olen siin uus ja vajan nyyd siis ka lõpuks abi! Olen 16 a. ja õppinud aukustilist kitarri 2 a.
Küsimus teile selline! Epiphone - Les Paul Special-GT Bundle 3 kas keegi oskab seda elektrikitarri komplekti hinnata? Kas see on ka hea?
Juba ette tänades!!!

k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Re: Epiphone - Les Paul Special-GT Bundle 3

Postby k6ll » 25 May 2011, 00:45

Esimese kitarriga on sama teema nagu esimese auto või tüdrukuga. Sa lihtsalt vaatad ilu järgi, entusiasmist. Kui kõik ütleksid, et väga ilus või vuih kole, siis sa ikka ei usuks neid. (Sa ei küsi ju sõpradelt, kas ntx Kertuga tasub sebida?). Sa lihtsalt oled selle juba oma mõtetes tuhat korda läbimõelnud ja sa võtad ta ära. Ise asi, kuidas sa sellega ümber käid. Raudselt ei ole sa alguses kõige hoolivam jne. Juhtub ikka, et tõmbad autoga kuskile puu vastu unnikusse või ei pööra sa tibile piisavalt tähelepanu ja teed lähevad lahku.
Kuigi on inimesi, kes saavad kokku 16 aastaselt ja elavad elu lõpuni koos ning on inimesi, kes ostavad endale kohe 2000 eurose Gibsoni. Aga statistiliselt on neid vähe. Pigem tee nagu valdav enamus - roni järjest kõrgemalt. Ostan-müün-vahetan. Sellega õpid asja tundma ja muutud kogenumaks antud valdkonnas. Kuni lõpuks on sul Porsche ja Miss World ning mitmetuhande eurone pill (soovitavalt mitu tükki). Ma mõtlen kitarre :)

KidraHull69
Posts: 2
Joined: 24 May 2011, 19:14

k6ll

Postby KidraHull69 » 25 May 2011, 15:45

Kuule sellest ma saan jah aru, et ikka enda jaoks peab pill nägema välja tipp-topp! :D
Aga tegelt ise ka unistan kunagi ikkagi laval mängida mingi kalli Gibson Les Pauliga!
Minu iidol ongi tegelt Slash! Aga jah uurige pilli kohta! Väga tänulik oleks!:D

heavyshit
Posts: 82
Joined: 30 Jun 2009, 16:29

Re: Epiphone - Les Paul Special-GT Bundle 3

Postby heavyshit » 17 Jun 2011, 13:25

Ära epi specialeid vaata, mine kohe kasutatud pillide juurde ja otsi endale vintage v100 välja ja üks korralik roland micro cube. see on parim kooslus alguseks, v100 on üldiselt hea pill ja sellel kuubikul on väga palju erinevaid effekte.