Epiphone sg g-400

Erinevate firmade pillid
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn
Contact:

Epiphone sg g-400

Postby Thule » 05 May 2011, 15:34

Tahtsin uurida, et äkki kellegil selle pilliga kokkupuudet/kogemusi...

kuna endal selline keiss et, alati seda pilli tahtnud... väiksest saadik aga siis teatud põhjustel kujunes lõpuks välja et sain schecter hellraiser c-1 kidra, millega ma olen muidugi väga rahul ja mis on arvatavasti sellest epist kõvem pill ka...


Aga tahakski ikkagi endale seda teist pilli... epit, kuna koguaeg seda tahtnud..

aga küsimus ongi selles et, iseasi kui hea see mulle oleks, sest rohkem tahangi mängida stoner rocki ja progrerokki jne... et võibolla isegi see epi teeks mahedamat soundi kui hellraiser selliste teemade jaoks..

seega keegi ehk oskab öelda.. kui tark mõte mul oleks see teise pillina hankida, et teise pillina stoneri ja progre jaoks oleks enamvähem?

Colonel
Posts: 85
Joined: 25 Apr 2011, 14:54

Re: Epiphone sg g-400

Postby Colonel » 05 May 2011, 15:54

Pead proovima, muud ei midagi.

User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn
Contact:

Re: Epiphone sg g-400

Postby Thule » 05 May 2011, 17:23

et võibolla kellel endal on sg ja seal osasid või midagi vahetanud oskaks head ülevaadet anda, et niipalju kui uurinud olen siis kerge tuunimisega võib täitsa korraliku masina saada sealt.




ja sellel sg'l peaks olema ka neckdive... rohkem ma sellest ei tea et kael vist vajub alla vms kui käega kinni ei hoia... kas see on probleem ?

User avatar
cooloox
Posts: 1125
Joined: 03 Nov 2008, 21:12
Location: Tartumaa, Ülenurme

Re: Epiphone sg g-400

Postby cooloox » 08 May 2011, 14:40

No mul on Epiphone SG special, mis on odavam variant sellest siis.

Stoneriks ja millegiks taoliseks kõlbab küll hästi, minuarust, aga mis mulle epikalt ei meeldi on helipead!
Need annavad kuidagi vähe gaini välja ja on nagu odavad saundipoolest, aga ma arvan kui helipead ära vahetada siis peaks küll hea asjalooma saama sellest pillist.. kui mul oleks valida strati ja sg vahel ma võtaks ikka sg, mugavam mängida ka, eriti riffe. tundub.

Samas hinnaklassis pill g-400 kõrvale on ka Vintage SG.. millel minuarust on kere ja helipead head aga tehnika logiseb ja pingutid on nõrgad.

Kui satud sellisesse kitarripoodi nagu Stanford, siis seal ma nägin müügil erinevaid Epiphone SG-sid, mine proovi ka äkki. :)

User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn
Contact:

Re: Epiphone sg g-400

Postby Thule » 09 May 2011, 10:36

tänud, jep, stanfordis isegi täitsa olemas vasakukäeliste g-400, saabki proovimas käia :)